Проблем с изхвърляне от играта

Всичко свързано с FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
angelariii
Мнения: 5
Регистриран на: 15 Ное 2010 13:22

Проблем с изхвърляне от играта

Мнение от angelariii »

Колеги прочетох къде какво имаше по нета но не открих как се решава следния проблем:
играта зарежда започва мача играя малко и ме изхвърля до десктоп . Някой път по рано още в менюто.
Моля за помощ
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: Проблем с изхвърляне от играта

Мнение от flaboy »

angelariii написа:Колеги прочетох къде какво имаше по нета но не открих как се решава следния проблем:
играта зарежда започва мача играя малко и ме изхвърля до десктоп . Някой път по рано още в менюто.
Моля за помощ
По принцип този проблем с изхвърлянето се решава много лесно ,влизаш в папката мой документи (my documents) и влизаш в папката с фифа 12 ,вътре би трябвало да е направил един файл replay bin ,даваш му с десен бутон свойства (proparties) и избираш от долу самия файл да е само за четене (read only) ,демек слагаш отметката на тази функция ,също е много важно папката в която е инсталирана фифата да не е преименувана с българси букви (например ИГРИ или каквото е там но не трябва да е на кирилица ,явно самата кирилица не му харесва много много) ,правиш си с латиница наименованията и всикчо заспива :) ,поне при мен така се оправиха нещата ,но проблема идва после ,значи аз си играех месец два без проблеми и в един момент след няколко мача компа започна да ми гасне ,по едно време се беше оправил този проблем и не правеше така но пак започна ,отначало си помислих че е заради патча на бфл но не е ,във форума на замунда видях още няколко човека със същия проблем и до някъде ми улекна :) .Ако някой друг има същия проблем и е намерил решение нека пише ,няма да му се разсърдим :)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2012”