BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Всичко за BFL FIFA Football 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
poduene

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от poduene »

zdr hora!

az izkam da napravq edin update kum patcha moje li s transferi i s novi ekipi i nqkoq druga iznenada i novi otbori, 6te mi dadete li vuzmojnostta, znam 4e e malko kusno, no dori e na 96% gotov.... 6te vi haresa...molq vi da mi dadete tazi vuzmojnost, nqma bugove i imam opit s tova....prava si za men no izkam da naprava za vsi4ki...i razbira se s transferite ot lqtoto i novi igra4i...
swan_3

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от swan_3 »

poduene написа:zdr hora!

az izkam da napravq edin update kum patcha moje li s transferi i s novi ekipi i nqkoq druga iznenada i novi otbori, 6te mi dadete li vuzmojnostta, znam 4e e malko kusno, no dori e na 96% gotov.... 6te vi haresa...molq vi da mi dadete tazi vuzmojnost, nqma bugove i imam opit s tova....prava si za men no izkam da naprava za vsi4ki...i razbira se s transferite ot lqtoto i novi igra4i...
Нека bFL решат, аз съм "ЗА" :) .
Levski_forever

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от Levski_forever »

Кой сега не е чел лиценза на патча ?!.. Пише ,че е забранено да го ползвате за ваш патч или да надграждате над него....Ние можем да ти разрешим само ако видим някой твой проект от "дългогодишният" ти опит....
poduene

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от poduene »

Levski_forever написа:Кой сега не е чел лиценза на патча ?!.. Пише ,че е забранено да го ползвате за ваш патч или да надграждате над него....Ние можем да ти разрешим само ако видим някой твой проект от "дългогодишният" ти опит....
razbiram. ne znam za licens sorry,dalgogodi6en?! e dobre 6te go sloja v neta i 6e dam linka

I nva tema dava6 li da se puska
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от wcwc »

Абе ти нормален ли си?! Как може да ти минава през ума дори... този патч е само за ползване, естествено, че нямаш право да надграждаш и да го променяш.
poduene

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от poduene »

wcwc написа:Абе ти нормален ли си?! Как може да ти минава през ума дори... този патч е само за ползване, естествено, че нямаш право да надграждаш и да го променяш.
+da be dobre razbrah, 6e naprava moi updat i 6te vi go dam da go vidite.....taka sme se razbrali
[BFL]Mancho_United

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Нищо не сме се разбрали ! Най-много да се разберем за един БАН ако продължиш да пускаш непрекъснато теми и мнения навсякъде за твоя ъпдейт !
minigonzo

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от minigonzo »

аве хора а в момента вие какво правите :^) или сте във ваканция ???
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от Gogo_t »

minigonzo написа:аве хора а в момента вие какво правите :^) или сте във ваканция ???
Банваме :D
ЛЕВСКИ СОФИЯ
minigonzo

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от minigonzo »

и кво са ще ме баннете заради въпроса ми ли ????
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от vili4kata »

Не, те банват poduene. ;)
Последно промяна от vili4kata на 25 Авг 2007 20:32, променено общо 1 път.
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от Bg_Fen »

Искам да се направи един FIX да не ме извърля когато гостувам на стадионите на ЛИТЕКС и на Локо (Сф) !!!!
Изображение
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от vili4kata »

Ще е добре, но нямат време за това! :)
Последно промяна от vili4kata на 25 Авг 2007 20:32, променено общо 1 път.
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от Bg_Fen »

Добре тогава,айде някой от екипа на БФЛ да ми каже защо ме изхрърля от играта когато играя на стадионите на Литекс,Черно Море,Локо(Пловдив),Нафтекс Бургас,
Левски,Локо СФ. Това става когато играя career с ЦСКА а на стадион Българска Армия не ме изхвърля :| Инсталирал съм Бг Пача без проблем !!! Само при мен ли го има този проблем ;( ;( ;(
Изображение
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от rap17ka7a »

Bg_Fen написа:Добре тогава,айде някой от екипа на БФЛ да ми каже защо ме изхрърля от играта когато играя на стадионите на Литекс,Черно Море,Локо(Пловдив),Нафтекс Бургас,
Левски,Локо СФ. Това става когато играя career с ЦСКА а на стадион Българска Армия не ме изхвърля :| Инсталирал съм Бг Пача без проблем !!! Само при мен ли го има този проблем ;( ;( ;(
При мен беше заради пача за тревата...
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от Bg_Fen »

Еми аз нямам пач за трева имам само GFX Който подобрява тревата. Пак ми ставаше когато нямах GFX.

П.С БФЛ екипа какво мисли по въпросаа ??????
Изображение
[BFL]Mancho_United

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Има ти нещо на ФИФА-та. Инстални си я на ново - сложи в2 на чиста ФИФА,после си добави и GFX и играй ;) Няма да имаш проблем сигурен съм
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от IvanMladenov »

манчо, виж ЛС-то
Изображение
danlqn

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от danlqn »

i kvo na4i nema da ima 3 patch za fifa 07 :( i ne misla da si installvam fifa 08 kato izleze 6tot na 07 si imam golqm napreduk i ne iskam da go guba!!!! BFL-Team mn 6e me razo4arovate ako zaebete fifa07
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от rap17ka7a »

danlqn написа:i kvo na4i nema da ima 3 patch za fifa 07 :( i ne misla da si installvam fifa 08 kato izleze 6tot na 07 si imam golqm napreduk i ne iskam da go guba!!!! BFL-Team mn 6e me razo4arovate ako zaebete fifa07
Колега само ти ще си разочарования какъв напредък имаш на фифа07???На кариера ли... ако е така та кариерата за 1 месец се минават 15-те сезона... истината е играта в мултиплеър с приятели как може да не си инстал фифа08 :D
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2007”