BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Всичко за BFL FIFA Football 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
[BFL]Mancho_United

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Значи разбираме ,че има страшно много ядосани фенове .. Но това е защото през 2006-та вдигнахме летвата изключително високо,а сега се боявиха нови бъгове...всеки ,който е тръгвал да едитва ФИФА знае,че има страшно много бъгове,които ако неуспееш да управиш или няма да пуснеш патч,или ще има половин такъв ! Затова ви моля да ни разберете - все пак и ние сме хора... EA Sports правят ФИФА от над 10 години и всяка следваща има все повече бъгове,вие искате от нас ,че работим от 5 години да направим патч,и да оправим бъговете на ФИФА-та...еми съжелявам ,но неможем ;) На който му харесва да играе - на който не ,да не го играе ;) Все сам си решава за себе си,ние не задължаваме никого. Ние правим това ,за хората на които им харесва и ползват продукта ;)
OneManUtd

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от OneManUtd »

Пача v2.0 е много добър на мен доста ми хареса като цяло има доста нови неща, а тва е хубаво.
Сега, щом спирате с 07 да правите повече пачове, значи да очакваме с нетърпение Fifa 08. ;)
Kmaster

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от Kmaster »

Имам проблем с пача. Като искам да стартирам Manager Mode с отбор от БГ първенството ме изхвърля в десктоп-а с грешката на Windows. Това още от първия пач. Кажете как да се оправя плс.
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от to6kobg »

А нали щяхте да правите стадион Христо Ботев във Пловдив???
Изображение
Изображение
d1VaKa

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от d1VaKa »

Не се ли разбра, че повече пачове за 07 няма да има
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от to6kobg »

Хора имаше някав сайт: download.socceracess... Някой знае ли го МОЛЯ ВИ!!!Тоя сайт е за Фифата някви работи-топки, обувки, стадиони.......
Изображение
Изображение
_hi6tnika_
Мнения: 93
Регистриран на: 15 Юни 2007 15:30
Местоположение: Sofiq

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от _hi6tnika_ »

http://www.soccergaming.com/forums този ще ти свърши работа :wasntme:
http://evilbeetgossip.com/wp-content/up ... iselle.jpg
Аз мразя Тотнъм. Forever West Ham
Gosh0

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от Gosh0 »

to6kobg написа:Хора имаше някав сайт: download.socceracess... Някой знае ли го МОЛЯ ВИ!!!Тоя сайт е за Фифата някви работи-топки, обувки, стадиони.......
http://downloads.gamingaccess.com/index.php?cat_id=414 заповядай ;)
hammerman

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от hammerman »

Здравейте! Имам проблем и с двата пача. Първо инсталирах v1.00 с него като си избера тим от БГ- лигата ме изхвърля докато зарежда. С други отбори няма проблем. Махнах го и сложих v2.00 Абсолютно същия проблем , като добавим че няма и никакъв текст по менютата. Според мен възможните причини са 1-во Windows Vista Basic. (Но като цяло играта тръгва). 2-ро Играта не е Full , а съм я инсталирал на минимум.Т.е. да използва диск (исо)
И двете гореспоменати от мен причини ми се виждат незначителни и не мисля че това е проблема.. Ако някой има предложения ще съм много благодарен.
hammerman

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от hammerman »

Да да усетих се аз че е заради това че не е на фул и вече я преинсталирам. Все пак благодаря за бързия отговор. :)
d1VaKa

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от d1VaKa »

Найчо е спийд-хакер по форумите :rofl: :rofl:
Baldessarini

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от Baldessarini »

Има ли начин да се играе Manager Mode с този пач, без да те изхвърля на desktop...? Моля ви кажете ми. Предварително БЛАГОДАРЯ! :)
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от vili4kata »

Baldessarini написа:Има ли начин да се играе Manager Mode с този пач, без да те изхвърля на desktop...? Моля ви кажете ми. Предварително БЛАГОДАРЯ! :)
Да, изтрий папката FIFA 07 от My Documents и ще се оправи. ;)
Baldessarini

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от Baldessarini »

Пробвах ама и така нестава... :(
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от to6kobg »

Абе хора искам да ви питам-защо на Kit Raptor за ФИФА 2007 когато ми излизат отборите няма НИТО един български?
Имам БФЛ в.2!
Изображение
Изображение
[BFL]Mancho_United

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Защото на всички не ни излизат ;) Просто има тези,които са си по deafult в играта ;)
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от to6kobg »

ЕЕЕ ЖАЛКО!МЕРСИ ВСЕ ПАК ЗА ИНФОТО!
Изображение
Изображение
Galen

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от Galen »

Днес си правех един турнир на фифата и имаше отбор BFL Team.В фифата не мога да го намеря ако някой знае къде е да пиши в тази тема.
Galen

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от Galen »

Мерси много.
Само да попитам това вашите имена ли са или са измислени?
swan_3

Re: BFL FIFA 07 v2.0 RELEASED!!

Мнение от swan_3 »

Ето, ако слуайно ви трябват трансферите това лято: http://www.sportni.bg/?tid=40&oid=1060976
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2007”