BFL FIFA 12 Release

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
Levski1914Sf
Мнения: 17
Регистриран на: 06 Апр 2011 16:34

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Levski1914Sf »

И оправете екипа на Левски-на шортите няма буквата "Л"! От едната страна е номерът на футболиста, от другата е емблемата на Найк. Това е. Буквата "Л" е само на фланелката.
Ти си любовта,
ти си гордостта,
в нашите сърца..
Левски Софияяяя
BULTRAS
Мнения: 80
Регистриран на: 23 Апр 2008 15:49
Местоположение: Край Бирената Фабрика
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от BULTRAS »

Защо на една част от българските играчи в "А" група пише, че са от Хърватия?!
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!
beroe1916pow
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Фев 2012 14:03

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от beroe1916pow »

спечелих купата после нито супер купа има нито лига европа :rofl:
evelinho
Мнения: 28
Регистриран на: 25 Дек 2007 11:40

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от evelinho »

beroe1916pow написа:спечелих купата после нито супер купа има нито лига европа :rofl:
Играта мисли логично... Берое и купа :?: :?: :?:
beroe1916pow
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Фев 2012 14:03

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от beroe1916pow »

ся пък първия мач за купата и винаги ме изкарва от играта
за evelinho _!_
BULTRAS
Мнения: 80
Регистриран на: 23 Апр 2008 15:49
Местоположение: Край Бирената Фабрика
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от BULTRAS »

Изиграх един сезон, като в края на 3 пъти се случи да ме изхвърля от играта повреме на мач.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от flaboy »

Момчета няма смисъл да пишете тук за проблеми от сорта на изхвърляне от играта ,лагове ,проблеми с резолюцията и контролите ,бфл патча със сигурност не е причина за това (има други бъгове с който са запознати предполагам и ще отстранят ) ,просто играта е тотално сдухана тази година ,ако мога така да се изразя и прави какви ли не проблеми при всекиго различни .
Ето може да видите http://segmentnext.com/2011/09/28/fifa- ... nce-fixes/ за какво говоря ,каквото може е казано как се оправя но за повечето проблеми все още се търсят решения .
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
BULTRAS
Мнения: 80
Регистриран на: 23 Апр 2008 15:49
Местоположение: Край Бирената Фабрика
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от BULTRAS »

Питам, щото преди да сложа патча не ми се беше случвало да ме изхвърля. Не знам, може и от самата игра да е.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!
mimkOto
Мнения: 51
Регистриран на: 20 Окт 2009 08:29

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от mimkOto »

evelinho написа:
beroe1916pow написа:спечелих купата после нито супер купа има нито лига европа :rofl:
Играта мисли логично... Берое и купа :?: :?: :?:
Не е редно да се заяждаме тук,но ти на кой отбор си фен????Какъв си ти,че да коментираш Берое :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Наш'та Стара Загора,

на Самарското знаме,

зелено знаме ще се вей

и за БЕРОЕ ще се пей!

Хайде давайте зелените,

покажете тоз сезон

как се става шампион на беройски стадион!
MistahGrizzly
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Фев 2012 13:32

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от MistahGrizzly »

flaboy... имам няколко въпроса към теб...нямам нищо против пача,даже се кефя много!!!така,иначе към въпроса ми братле,като си такъв разбирач,що играта преди да сложа пача не ме изхвърляше???и що не направиш ти една игра да те видя дали ще я направиш перфектна без бъгове??? и да ви кажа нещо,хора !!!в този свят рядко има съвършени неща!!!
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от flaboy »

хахахха ,аз ако бях разбирач дали щях да чакам някой да даде отговор с решения за проблемите ,а ако се замислиш малко линка които съм дал по горе не е Български и там са описани всички по генерални проблеми на играта за каквито се оплакват повечето тук и не ми се вярва и там да имат инсталиран Бг патч ,че да им прави проблеми :) ,а за това че всички игри си имали бъгове да те питам аз нещо - Ти предишни версии на Фифа инсталирал ли си или за пръв път играеш Фифа ? .Защото аз не помня до сега да е имало такъв зор да си подкараш играта без да ти се налага да инсталираш сумати глупости ,да влизаш къде ли не и да променяш какво ли не за да тръгне .от тази гледна точка казах че е бъгава (абе ташак работа) иначе играта си е перфектна даже ...ако я подкараш
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
GarraDembele
Мнения: 35
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:40

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от GarraDembele »

Има ли някакъв патч с песни на агитките на всички отбори от А група???
Ще има ли втора версия на патча ?
:whew:
biohazard
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Фев 2012 20:42

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от biohazard »

Абе да попитам правя си трансфери между отборите , но след това като започна кариерата , не са запаметени и всичките трансфери са изтрити може ли някой да ми каже защо
BULTRAS
Мнения: 80
Регистриран на: 23 Апр 2008 15:49
Местоположение: Край Бирената Фабрика
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от BULTRAS »

М да и при мен го има този проблем, както и годините на някои български футболисти са объркани, но това поне може да се поправи.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Rubo »

Може и дано да се оправи, както и националността, постовете и скиловете на играчите, защото тази година е обърнато малко повече внимание на количеството, отколкото на качеството. :)
sheva
Мнения: 55
Регистриран на: 10 Окт 2008 19:37
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от sheva »

evelinho написа:
beroe1916pow написа:спечелих купата после нито супер купа има нито лига европа :rofl:
Играта мисли логично... Берое и купа :?: :?: :?:
Играта незнам дали мисли логично, ама тебе май те няма в тая сфера.
Изображение
root4rulez
Мнения: 85
Регистриран на: 13 Окт 2009 10:35

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от root4rulez »

Ще има ли в.2 и кога, никой нищо не казва? :?:
biohazard
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Фев 2012 20:42

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от biohazard »

За 2-ра версия би трябвало да има , но Доминатор не е писал още , аз тъка и не получих отговор за моя бъг правя си нови играчи на по 20-23 години , но след като започна кариерата ги няма някой може ли да ми каже защо .
Същия е и резултата когато направя трансфери от едни клубове в други (размяна на играчи) и когато започна отново кариерата кат треньор същия резултат тима един и същ :(
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Deco »

biohazard написа:За 2-ра версия би трябвало да има , но Доминатор не е писал още , аз тъка и не получих отговор за моя бъг правя си нови играчи на по 20-23 години , но след като започна кариерата ги няма някой може ли да ми каже защо .
Същия е и резултата когато направя трансфери от едни клубове в други (размяна на играчи) и когато започна отново кариерата кат треньор същия резултат тима един и същ :(
А бе човек ти..., леле боже. Айде не искам да те обиждам,но като почваш Кариера отдолу има опция ,амй беше Squad или нещо подобно и го слагаш да ти е на Current Customised и даваш ОК и готово... Даже някой беше написал на миналата страница мисля,ама значи не се научихте да четете назад дали някой не е обяснил тоя проблем! :|
Изображение
GoGo_SPoRt
Мнения: 84
Регистриран на: 31 Дек 2007 01:03

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от GoGo_SPoRt »

Привет на всички,искам само да искажа искреното си възхищение,и благодарство на Екипа на БФЛ,който толкова години все не ни оставяше без пач,поклон пред вас момчета,и искам само да си спомним до преди 3/4 години като излезеше Пач,се изписваха по 20/30 страници с коментари,всички чакахме с нетърпение,стояхме само из форума и рефрешвахме през 1 минута,да не би да е излезнал пач,а сега. . .вече и 4 страници да се изпишат са много,е хубави времена бяха (bow)
И ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА ЗДРАВ СЕКС НЕКА ИМА !!! :D ²°°8
----------------------------------------------------------------------------------------------
Тихо се сипе белия прах, галено щипе ноздрите пак.Снежко навънка дърпа трева, пак се надрусах като свиня!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”