Темата на ludogoreccc за всичко

Всичко свързано с FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от sv3nc3 »

Лицата не ги правиме ние от БФЛ, така че не можем да ти помогнем. Попитай някой друг, ако жела да ти помага!
ludogoreccc
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Яну 2014 20:20

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от ludogoreccc »

sv3nc3 може ли да ме направиш админ за тази тема
Ludogorets
Мнения: 64
Регистриран на: 11 Мар 2013 16:42

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от Ludogorets »

ludogoreccc написа:sv3nc3 може ли да ме направиш админ за тази тема
sv3nc3 дай му направо и проекта за БФЛ 14,докъдето сте стигнали,той да продължи :D:D Всички да поръчват какво искат да има в БФЛ 14 :Д "ludogoreccc" ще изпълни дори и невъзможното. :D :D
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от sv3nc3 »

ludogoreccc написа:sv3nc3 може ли да ме направиш админ за тази тема
Защо ти е да си админ на темата. Пиши каквото си искаш и който може ще ти помага и отговаря!
ludogoreccc
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Яну 2014 20:20

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от ludogoreccc »

Taka dami i gospoda koi moje da mi obqsni kak se pravqt licata ama podrobno.
yambolov
Мнения: 147
Регистриран на: 21 Яну 2008 13:52

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от yambolov »

ludogoreccc написа:Taka dami i gospoda koi moje da mi obqsni kak se pravqt licata ama podrobno.
1. Вдигаш си седалищните части от стола.
2. Обуваш си маратонките.
3. Затваряш вратата от външната страна.
4. Отиваш при професионалния идиот който те е допуснал да минеш във втори клас.
5. По някакъв начин накарваш този идиот да ти обясни как се пише и на какъв език !
6. След 4/5 годинки, Вече образован и грамотен се връщаш тук и задаваш въпроси по начина който си научил.
По-подробно и ясно няма как да ти се обясни !
Изображение
ludogoreccc
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Яну 2014 20:20

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от ludogoreccc »

я не се ебаваите смене да не стане лошо да не последва бан.
yambolov
Мнения: 147
Регистриран на: 21 Яну 2008 13:52

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от yambolov »

ludogoreccc Ставай и се махай :) БАН!
Изображение
ludogoreccc
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Яну 2014 20:20

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от ludogoreccc »

eee nema tova e moq tema
yambolov
Мнения: 147
Регистриран на: 21 Яну 2008 13:52

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от yambolov »

ludogoreccc написа:eee nema tova e moq tema
А ве пръдльо, научи се да пишеш на кирилица и след това се прави на оборотен. ;)
Изображение
valdes4yyy
Мнения: 21
Регистриран на: 29 Ное 2013 12:19

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от valdes4yyy »

Хаха намерихме си ТРОЛЧЕ :D и ако някой знае песента ... тролололололололололооололололололололололо :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
ludogoreccc
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Яну 2014 20:20

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от ludogoreccc »

Може ли да попитам в какер мод като скаутвам игачи каде после да вляза за да им видя оверала.Ще може ли да ми го обясните подробно.
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от vili4kata »

Би ли ми разяснил значението на думите "какер мод" и "игачи"? :^)

ИГРАЧИТЕ в CARRER MODE се проучват в академията и всеки месец ти излиза рапорт, в който пише кой колко е напреднал и тогава можеш да избереш дали да продължава да се обучава в академията и дали да подпише договор с мъжкия тим. Иначе преди това пращаш скаути и те ти предлагат играчи, които можеш да приемеш в академията (по спомени май така беше).
ludogoreccc
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Яну 2014 20:20

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от ludogoreccc »

vili4kata написа:Би ли ми разяснил значението на думите "какер мод" и "игачи"? :^)

ИГРАЧИТЕ в CARRER MODE се проучват в академията и всеки месец ти излиза рапорт, в който пише кой колко е напреднал и тогава можеш да избереш дали да продължава да се обучава в академията и дали да подпише договор с мъжкия тим. Иначе преди това пращаш скаути и те ти предлагат играчи, които можеш да приемеш в академията (по спомени май така беше).
не бе човек примерно искам да видя оверала на Алваро Мората от реал мадрид и скаутвам играча но дори да го скаутвам пак не ми излиза оверала му. ако некои знае как да ми помогне да пише.
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от jorjinio11 »

ludogoreccc написа:
vili4kata написа:Би ли ми разяснил значението на думите "какер мод" и "игачи"? :^)

ИГРАЧИТЕ в CARRER MODE се проучват в академията и всеки месец ти излиза рапорт, в който пише кой колко е напреднал и тогава можеш да избереш дали да продължава да се обучава в академията и дали да подпише договор с мъжкия тим. Иначе преди това пращаш скаути и те ти предлагат играчи, които можеш да приемеш в академията (по спомени май така беше).
не бе човек примерно искам да видя оверала на Алваро Мората от реал мадрид и скаутвам играча но дори да го скаутвам пак не ми излиза оверала му. ако некои знае как да ми помогне да пише.
В такъв случай трябва да наемеш по-добър скаут
valdes4yyy
Мнения: 21
Регистриран на: 29 Ное 2013 12:19

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от valdes4yyy »

нв го лъжи, пветала се показва чак като дойде трансферния прозорец
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от jorjinio11 »

valdes4yyy написа:нв го лъжи, пветала се показва чак като дойде трансферния прозорец
Може, не знам, аз мисля че е така :)
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от vili4kata »

valdes4yyy написа:нв го лъжи, пветала се показва чак като дойде трансферния прозорец
Да и освен това трябва да го проучваш известно време преди да ти го покаже (не става от първия път).
ludogoreccc
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Яну 2014 20:20

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от ludogoreccc »

Изкам да разбера как точно се правят лица и екипи в фифа за да мога да си правя разни неща защото екипа от бфл се бави много.Някой ако знае как се правят екипите и лицата,моля да ми помогне.И също така с кои програми се правят тези неща.
valdes4yyy
Мнения: 21
Регистриран на: 29 Ное 2013 12:19

Re: Темата на ludogoreccc за всичко

Мнение от valdes4yyy »

ludogoreccc написа:Изкам да разбера как точно се правят лица и екипи в фифа за да мога да си правя разни неща защото екипа от бфл се бави много.Някой ако знае как се правят екипите и лицата,моля да ми помогне.И също така с кои програми се правят тези неща.

НЕГРАМОТНО ЛАПЕ ИЗЧЕЗНИ ОТ ФОРУМА ЗАВИНАГИ И СИ ГЛЕДАЙ РЯЗАНИЯ ХУ* !!! ПИСНА МИ ОТ ТЕБЕ БЕ РЕЗАК ТАКЪВ ВЗЕМИ МЛЪКНИ И ОСТАВИ МОМЧЕТАТА ДА СИ СВЪРШАТ РАБОТАТА СПОКОЙНО !!! БОЛИ МЕ ФАРА КАКВО ИСКАШ ТИ И КАКВО НЕ (И НЕ САМО МЕН А ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ТИ ГО КАЗВАТ) !!! ПРЕСТАНИ ДА ПИШЕШ, ТО ЧЕ НЯМА КОЙ ДА ТЕ БАННЕ ЯСНО ... :@ :@ :@
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2014”