BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
raGe
Мнения: 19
Регистриран на: 31 Мар 2014 21:46

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от raGe »

Ще се старая предимно да взимам български играчи било то от чужбина, било то от България. Дано бюджетите да са добре оправени, за да можем да си вземем 1-2 добри играчи(отново казвам български).
NahDu0
Мнения: 5
Регистриран на: 31 Мар 2014 23:22

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от NahDu0 »

Знаете ли аз какво мисля.. че всичко е маитап, и както виждате след малко идва 1-ви април...и да вземат да ни кажат - Честит 1 Април..няма да има пач :D..и то верно да се окаже така...
iincredibl3
Мнения: 19
Регистриран на: 30 Мар 2014 20:04

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от iincredibl3 »

NahDu0 написа:Знаете ли аз какво мисля.. че всичко е маитап, и както виждате след малко идва 1-ви април...и да вземат да ни кажат - Честит 1 Април..няма да има пач :D..и то верно да се окаже така...
Вярно мислиш :D
Левскарче съм се родил! Левскарче съм сега! Левскарче ще умра! И на гроба ще ми пише СМЪРТ за Ц(*КА
hrisko99
Мнения: 5
Регистриран на: 31 Мар 2014 23:17

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от hrisko99 »

Според мен на Лудогорец ще е 15 м на Левски 10 м на ЦСКА 10м на Ботев 13м и така :)
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от jorjinio11 »

raGe написа:Ще се старая предимно да взимам български играчи било то от чужбина, било то от България. Дано бюджетите да са добре оправени, за да можем да си вземем 1-2 добри играчи(отново казвам български).
Идеята ми e същата, да прочиста Левски от Бру и компания и да налагам само юношки и български момчета като Огнянов. Чужденец, само ако е с класи над българина :)
peppu
Мнения: 51
Регистриран на: 23 Фев 2014 23:00

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от peppu »

hrisko99 написа:Според мен на Лудогорец ще е 15 м на Левски 10 м на ЦСКА 10м на Ботев 13м и така :)
Ееее, много са, от къде и ти такива пари :D
hrisko99
Мнения: 5
Регистриран на: 31 Мар 2014 23:17

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от hrisko99 »

Емм в този пач който го има в замунда бюджета на Левски е 15 м на Лудогорец 15м а на ЦСКА 500 к :Д
royal1912
Мнения: 7
Регистриран на: 31 Мар 2014 22:50

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от royal1912 »

peppu написа:
hrisko99 написа:Според мен на Лудогорец ще е 15 м на Левски 10 м на ЦСКА 10м на Ботев 13м и така :)
Ееее, много са, от къде и ти такива пари :D
Да, аз мисля, че най-много ще имат Лудогорец - 5 милиона
peppu
Мнения: 51
Регистриран на: 23 Фев 2014 23:00

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от peppu »

За Лудогорец 5 млн е по-реално, но Левски и ЦСКА по 10 са прекалено много, те взимат само свободни агенти нямат 100к, не пък 10 млн :D
hrisko99
Мнения: 5
Регистриран на: 31 Мар 2014 23:17

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от hrisko99 »

Не знам, не знам само се надявам да го пуснат след малко, че полудявам :Д
raGe
Мнения: 19
Регистриран на: 31 Мар 2014 21:46

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от raGe »

jorjinio11 написа:
raGe написа:Ще се старая предимно да взимам български играчи било то от чужбина, било то от България. Дано бюджетите да са добре оправени, за да можем да си вземем 1-2 добри играчи(отново казвам български).
Идеята ми e същата, да прочиста Левски от Бру и компания и да налагам само юношки и български момчета като Огнянов. Чужденец, само ако е с класи над българина :)
Точно така и аз ще изчистя Левски от тях, толкова срам не може да бъде... Преебаха и 100 годишната и всичко... Как може да се взимат такива пропаднали чужденци, че тоя едно точно центриране няма... И Батков вън!!!
iincredibl3
Мнения: 19
Регистриран на: 30 Мар 2014 20:04

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от iincredibl3 »

Абе вие пишете как ще започнете.. Вие изчакайте да видите дали ще има и дали това е просто шега за 1-ви април..
Левскарче съм се родил! Левскарче съм сега! Левскарче ще умра! И на гроба ще ми пише СМЪРТ за Ц(*КА
templier7
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Мар 2014 19:51

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от templier7 »

iincredibl3 написа:Абе вие пишете как ще започнете.. Вие изчакайте да видите дали ще има и дали това е просто шега за 1-ви април..
Рофл толкова клипчета лица, екипи и т.н. и вярвате че е шега че ще има патч? :Д
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от jorjinio11 »

raGe написа:
jorjinio11 написа:
raGe написа:Ще се старая предимно да взимам български играчи било то от чужбина, било то от България. Дано бюджетите да са добре оправени, за да можем да си вземем 1-2 добри играчи(отново казвам български).
Идеята ми e същата, да прочиста Левски от Бру и компания и да налагам само юношки и български момчета като Огнянов. Чужденец, само ако е с класи над българина :)
Точно така и аз ще изчистя Левски от тях, толкова срам не може да бъде... Преебаха и 100 годишната и всичко... Как може да се взимат такива пропаднали чужденци, че тоя едно точно центриране няма... И Батков вън!!!
Мизериите на Батков ни доведоха до тук. Жалко е, че е точно на 100-годишнината :| Дано след празника от Фонда направят така, че да поемем някаква власт и ние феновете (финансова) :)
raGe
Мнения: 19
Регистриран на: 31 Мар 2014 21:46

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от raGe »

Дано, дано стискам палци това да се случи, тоя мизерник да си тръгне, не знае как се управлява клуб. Толкова треньори и спортни директори уволни, че на пръсти вече не се броят, толкова легенди отчужди от Левски, че не може да бъде. Толкова легенди го намразиха просто нямам думи... И не забравяйте пускайте по 1 СМС на номер 17777 с текст DMS :)
toshevyuriy
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Мар 2014 23:44

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от toshevyuriy »

Съжалявам..да не е правило да пишеш на кирилица във форума?
templier7
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Мар 2014 19:51

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от templier7 »

toshevyuriy написа:Съжалявам..да не е правило да пишеш на кирилица във форума?
По прочети и ще разбереш :)
iincredibl3
Мнения: 19
Регистриран на: 30 Мар 2014 20:04

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от iincredibl3 »

Мале хора. Знам, че трябва да се търпи но не издържам вече :D
Левскарче съм се родил! Левскарче съм сега! Левскарче ще умра! И на гроба ще ми пише СМЪРТ за Ц(*КА
prowal
Мнения: 14
Регистриран на: 18 Фев 2014 12:52

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от prowal »

Аре бе момчета,какво стана??? :X
templier7
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Мар 2014 19:51

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от templier7 »

iincredibl3 написа:Мале хора. Знам, че трябва да се търпи но не издържам вече :D
Ми айде де като не издържаш ходи до тоалетна :D
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”