БФЛ ФИФА 14 Излезе

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
skils28
Мнения: 59
Регистриран на: 29 Яну 2014 15:08

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от skils28 »

ioanski написа:Пача е 6 точки, браво, само не разбрах агитки ще добавите ли скоро? :happy: :happy:
Може ли линк за фифата
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от Rubo »

С този крак фифата ми крашва през 1-2 мач... нещо да кажете?
VVasilev
Мнения: 5
Регистриран на: 01 Апр 2014 23:33

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от VVasilev »

kostadin98 написа:
Vasil написа:
someone написа:Абе хора, сложих пача на костадин, инсталирах пача в папка Гейм на ФИФА-та и като тръгна да отварям през файла фифа14скидроу(сещате се, който е 28,660 и разбира се е на англ.) ми дава, че ФИФА 14 спря да работи и започва с простотиите да намери онлайн решение и да затвори програмата. С Уиндоус 7 съм, Блекбокс версията. Мерси предварително! :)
И при мен така, този крак предполагам трябва да го пейстнем в папката на играта, нали така?
Значи пак ще обясня аз съм с Black Box и нямам никакви проблеми!Така
1.Теглите крака http://www.mediafire.com/download/2l7tg ... ck.com.rar
2.Разархивирате го в папката Game която се намира в вашата фифа 14
3.Инсталирате пача BFL FIFA 14 като го инсталирате в същата папка Game
4.Пускате играта от този крак който се разархивирали в папката той се казва fifa14-www.skidrowcrack.com и иконката му е 14 :) Всичко трябва да си върви на почти всичко които опитаха този вариант им се получи!Ако продължава да не става Не търсете вината в Мен и БФЛ!

Здравейте,

имам следния проблем с BB FIFA 14 съм и следвах стъпките, които са дадени в другата тема със свалянето на крака и инсталирането на патча след това, но когато свалям рар-а с крака и при стартирането му не се случва абсолутно нищо. Разархивирам го появява се fifa14-www.skidrowcrack.com, но не се стартира. Може ли някой да помогне ?
nothreennjk
Мнения: 24
Регистриран на: 27 Фев 2014 15:44

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от nothreennjk »

Забележете екипите на локо пловдив...Бяло-черните които са отзаде от тия ленти не межеш да прочетеш името на играча........
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от Rubo »

Да разбирам ли мълчанието ви, като отговор "оправяй се сам" щото вие сте решили да правите пача към стария крак...
KREED
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Яну 2013 19:03

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от KREED »

Благодаря много за пача! Страхотни сте! :)
neposlushko
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Апр 2014 05:50

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от neposlushko »

Rubo написа:Да разбирам ли мълчанието ви, като отговор "оправяй се сам" щото вие сте решили да правите пача към стария крак...
И аз имам същия проблем , но сам с 3дм фифата се стартира единственно от иконката с меси всички други икони кракове(икони) , които стартирам не се получава нищо. Просто ехето се появава за няколко секунди в таск мениджъра след което изчезва.
viktor
Мнения: 6
Регистриран на: 01 Апр 2014 12:21

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от viktor »

neposlushko написа:
Rubo написа:Да разбирам ли мълчанието ви, като отговор "оправяй се сам" щото вие сте решили да правите пача към стария крак...
И аз имам същия проблем , но сам с 3дм фифата се стартира единственно от иконката с меси всички други икони кракове(икони) , които стартирам не се получава нищо. Просто ехето се появава за няколко секунди в таск мениджъра след което изчезва.

До колкото разбирам имате проблем със стартирането на играта,и при мен беше така но свалих този крак и всичко си е както трябва.
Сваляте този крак и го слагате в папката GAME,независимо дали ще ви пита да го замести съществуващ или не.

http://www.mediafire.com/download/2l7tg ... ck.com.rar
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от sv3nc3 »

Моля всеки с проблеми да свали от Замунда най-сваляния релиз на играта, да направи всичко, както е описано там, след това да сложи крака, който е даден тука някъде във форума от костадин, след това да инсталира патча в папка Game и да сподели дали нещата са се оправили!

Играта да се стартира от крака, който е даден тука.
petko1980
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Мар 2014 14:55

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от petko1980 »

Купете си оригинална ФИФА да нямате тези ядове. Вече изиграх 12-13 мача, нито земетресения, нито крашове, нищо... Всичко си е перфектно за сега :happy:
ultras4ety
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Мар 2014 10:26

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от ultras4ety »

Ако си пусна FIFA 14 от иконката с Меси ми крашва когато трябва да натисна Space за да продължа. Ако я пусна от от иконката с 14 пък ми се клати екрана или крашва преди мач . ТЕГЛИХ ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ КРАКОВЕ - нищо не става . Ще си играя фифа без БФЛ то се е видяло ...
nothreennjk
Мнения: 24
Регистриран на: 27 Фев 2014 15:44

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от nothreennjk »

Фикса кога ще е готов "sv3nc3" ?
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от Rubo »

sv3nc3 написа:Моля всеки с проблеми да свали от Замунда най-сваляния релиз на играта, да направи всичко, както е описано там, след това да сложи крака, който е даден тука някъде във форума от костадин, след това да инсталира патча в папка Game и да сподели дали нещата са се оправили!

Играта да се стартира от крака, който е даден тука.

И толкова ли беше трудно да кажете кой е релийза(да не кажа да дадете линк към торента, че ще ви стане нещо) и да сложите крака във патча ви...?
cazorla19
Мнения: 30
Регистриран на: 19 Мар 2014 15:29

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от cazorla19 »

е кой е този релийз, поне кажи, им две замунди и без тва.....

голямо осиране направихте, момчета, засега съм крайно разочарован, тва ли чакахме толквоа време....

за кой релийз и кой крак става дума точно
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от sv3nc3 »

sv3nc3 написа:Проблем и решение:
1.
-Проблем:
Играта ми не е пиратска и с патча не иска да се стартира!
-Решение:
Изкючете мрежовата връзка на компютъра ви и стартирайте играта!
2.
-Проблем:
С Windows 8 съм и след инсталирането на патча играта ми има проблеми! Също имам проблеми с друга ОС!

-Решение:
Направете пряк път на екзето(размер 28,660 кб за хора с "лоша" ФИФА 14) от което стартирате играта и от опциите му, го направете съвместимо с Windows 7!
3.
-Проблем:
Направих си настройките по мой вкус, но играта не иска да се стартира!
-Решение:
В My Documents в папка FIFA 14 има файл fifasetup. Отворете го със Notepad и променете WAITFORVSYNC да бъде 0 или 1(пробвайте с кое ще върви по-добре играта) и запишете!
Като след това,няколко поста по-късно, можеби човек от тестващите е дал линк към крак(щом така желаете) с размер 28,660 кб.

За релиза установихме в последствие! Поне засега не знаеме човек с този релиз, на който играта да му прави проблеми със разклащане на екрана, да не може да тръгне или да крашва на всеки мач след като е сложил БФЛ 14 и стартира играта с този крак. Има крашове, които се случват при анимации, защото ид-то на анимацията на играча го няма като такова при анимациите. Това вече е фиксирано и ще бъде във фикса.

Отделен е въпроса, че има хора на които БФЛ им върви на какъвто и да е релиз, стига да се стартира със крака, който е тука! Защо е така, аз си имам обяснение. Имаме грешки и знаехме, че няма как да няма, за което ще пуснеме фикс. Така че всеки може да си пише каквото си иска, ние знаеме че сме направили всичко както трябва ;) !

И ще се повторя за енти път, че това сме го правили двама човека и половина, като 3д лицата ги направи Холандец, защото им помогнахме с вкарването на тяхната втора лига в играта, а мини лицата са правни от финландец, който със сигурност знае много повече за БГ футбола, отколкото 2/3 от тука пишещите.
sectorB
Мнения: 23
Регистриран на: 15 Фев 2014 17:52

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от sectorB »

аз очаквах да има много повече лица на футболистите,направили сте лицата на всички олигофрени като Ramos,Ture,Angelov примерно , а не на добрите млади български играчи A.Tonev,T.Nedelev,G.Milanov,I.Milanov,Terziev,Zlatinski,I.Popov ... и други.Малко съм разочарован,песните на агитките също не мога да ги оправя не е явно както миналата година.Пача засега ми върви перфектно.проблем и на мен ми пишеше fifa 14 спря да работи...цъкате на крака с дясното копче...properties,Compatibility,na Run slagate otmetka i izbirate vashiq windows,posle cukate Apply i ste gotovi,nqma da e zle i da si iztriete Papkata za SEIFOVETE v my documends!
Skylegent
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Фев 2014 18:59

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от Skylegent »

Изображение
ivanval
Мнения: 50
Регистриран на: 24 Фев 2014 21:34

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от ivanval »

DoMiNaToR написа:
ivanval написа:Свенце само нещо, което не знам дали ще го направите на Пирин (ГД) екипите са от Errea, но сега са от Tinger, ако може да ги направите такива каквито са сега ще бъде перфектно!!!
Това ще го оправим, споко. Просто не можах да намеря снимки, ама сега имам вече. Във фикса ще ги има новите им екипи.
:clap: :clap: :clap: Защо не казахте има една страничка във фейса https://www.facebook.com/tinger.bg?fref=ts там ги има екипите ;)
Бий говедата рогати бий, бий, бий!!!
:cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska:
ivanval
Мнения: 50
Регистриран на: 24 Фев 2014 21:34

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от ivanval »

Ако може да сложите тази песен на агитката на Пирин (ГД):
Пирин бие лошо бие олеле!
Ако е нужно знам мераклии дето ще я запишем и ще я дадем!
Бий говедата рогати бий, бий, бий!!!
:cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska:
angel444
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Яну 2014 20:54

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от angel444 »

kostadin98 написа:
Vasil написа:
someone написа:Абе хора, сложих пача на костадин, инсталирах пача в папка Гейм на ФИФА-та и като тръгна да отварям през файла фифа14скидроу(сещате се, който е 28,660 и разбира се е на англ.) ми дава, че ФИФА 14 спря да работи и започва с простотиите да намери онлайн решение и да затвори програмата. С Уиндоус 7 съм, Блекбокс версията. Мерси предварително! :)
И при мен така, този крак предполагам трябва да го пейстнем в папката на играта, нали така?
Значи пак ще обясня аз съм с Black Box и нямам никакви проблеми!Така
1.Теглите крака http://www.mediafire.com/download/2l7tg ... ck.com.rar
2.Разархивирате го в папката Game която се намира в вашата фифа 14
3.Инсталирате пача BFL FIFA 14 като го инсталирате в същата папка Game
4.Пускате играта от този крак който се разархивирали в папката той се казва fifa14-www.skidrowcrack.com и иконката му е 14 :) Всичко трябва да си върви на почти всичко които опитаха този вариант им се получи!Ако продължава да не става Не търсете вината в Мен и БФЛ!
A защо като му давам да се разархивира..не ми дава!?
Шампионът на България Лудогорец удари с 1:0 Лацио на "Стадио Олимпико" и записа велика победа в първи 1/16 финал за Лига Европа.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”