БФЛ ФИФА 14 проблеми

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
bavareca90
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Апр 2014 23:19

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от bavareca90 »

Здравейте. На скоро си изтеглих БФЛ 14, имам инсталирана ФИФА 14 която върви идеално, та проблема ми е че като пусна БФЛ пача да се инсталира всичко си е ок до момента когато преди да завърши инсталацията на 73% ми излиза неква грешка. На няколко пъти опитах на ново да го инсталирам и винаги стигам до тази грешка или на 51% или 73% и адски мн се дразня. Ето и снимка на инсталатора и грешката която ми исписва. Моля за помощ :S

http://prikachi.com/images.php?images/294/7243294I.jpg
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от sv3nc3 »

bavareca90 написа:Здравейте. На скоро си изтеглих БФЛ 14, имам инсталирана ФИФА 14 която върви идеално, та проблема ми е че като пусна БФЛ пача да се инсталира всичко си е ок до момента когато преди да завърши инсталацията на 73% ми излиза неква грешка. На няколко пъти опитах на ново да го инсталирам и винаги стигам до тази грешка или на 51% или 73% и адски мн се дразня. Ето и снимка на инсталатора и грешката която ми исписва. Моля за помощ :S

http://prikachi.com/images.php?images/294/7243294I.jpg
Изтегли наново патча. Явно не се е изтеглил добре.
bavareca90
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Апр 2014 23:19

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от bavareca90 »

Изтеглих патча наново пуснах го да се инсталира и Господ е Българин! 100%. Благодаря ти много. А иначе никви проблеми с бг отборите геймплея всичко си е Ок. И отново Благодаря. Патча е страхотен! ;)
lq4ko
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Апр 2014 09:59

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от lq4ko »

Здравейте искам да пита нещо ако има някой който може да помогне ще съм много благодарен. Аз съм с пиратска версия на играта ще мога ли да използвам регистрацията на приятелят ми (неговия профил) . Ще имали проблем .


Извинявам се че не е по темата
d1m0v
Мнения: 6
Регистриран на: 11 Апр 2014 14:31

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от d1m0v »

с оригинална фифа съм слагам пача както е казано в Game но като вляза в играта няма бг първенството спирам интернета.... как да го подкарам?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от sv3nc3 »

d1m0v написа:с оригинална фифа съм слагам пача както е казано в Game но като вляза в играта няма бг първенството спирам интернета.... как да го подкарам?
Хората с оригинални игри да изчакат фикса. Той ще е готов днес по-късно или утре. Инсталатора сам ще направи всичко. Условита за връзката с интернет и другите описани в темите за патча остават.
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от quese »

А ще бъдат ли оправени мачовете за купата да не са ден преди тези от лига европа,тъй като се получава в сряда имам мач за купа а в четвъртък мач за лига европа
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от sv3nc3 »

quese написа:А ще бъдат ли оправени мачовете за купата да не са ден преди тези от лига европа,тъй като се получава в сряда имам мач за купа а в четвъртък мач за лига европа
Почти е невъзможно, защото с формата на провеждане на нашето първенство и датите в календара на ФИФА 14 са така направени, че сега единствените свободни дати са тези когато има квалификации за Световно или Европейско първенства, а сложиме ли за дати тези на квалификациите, играта ще крашва. Вариантите бяха два. Този който е сега, като мисля, че не е чак толкова лошо. Примерно за купата пускаш втори състав, който играе по рядко. Вижте, че и в реалноста Лудогорец като участваха в ЛЕ им отложиха мачове за по нататъка. Ако бяха продължили щеше да е мазало и незнам как щяха да им отлагат мачовете. Втория вариант беше да няма купа на България. Мисля, че недоволните щяха да са в пъти повече.
CSKA1948
Мнения: 19
Регистриран на: 06 Мар 2014 11:34

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от CSKA1948 »

sv3nc3 написа:
quese написа:А ще бъдат ли оправени мачовете за купата да не са ден преди тези от лига европа,тъй като се получава в сряда имам мач за купа а в четвъртък мач за лига европа
Почти е невъзможно, защото с формата на провеждане на нашето първенство и датите в календара на ФИФА 14 са така направени, че сега единствените свободни дати са тези когато има квалификации за Световно или Европейско първенства, а сложиме ли за дати тези на квалификациите, играта ще крашва. Вариантите бяха два. Този който е сега, като мисля, че не е чак толкова лошо. Примерно за купата пускаш втори състав, който играе по рядко. Вижте, че и в реалноста Лудогорец като участваха в ЛЕ им отложиха мачове за по нататъка. Ако бяха продължили щеше да е мазало и незнам как щяха да им отлагат мачовете. Втория вариант беше да няма купа на България. Мисля, че недоволните щяха да са в пъти повече.

sv3nc3 всичко е супер само пуснете сега фикса и по-як от този пач честно няма :clap: :party: :clap:
d1m0v
Мнения: 6
Регистриран на: 11 Апр 2014 14:31

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от d1m0v »

а къде ще го пуснете тоя фикс? някой ще даде ли линк тук?
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от vili4kata »

d1m0v написа:а къде ще го пуснете тоя фикс? някой ще даде ли линк тук?
Очаквай линк в следната тема: http://forum.bfl-team.com/viewtopic.php?f=228&t=3825
CSKA1948
Мнения: 19
Регистриран на: 06 Мар 2014 11:34

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от CSKA1948 »

БФЛ с новия регистър , който постнахте преди малко за 64x Аз го изтеглих и регистрирах и в последствие с CM 14 дадох Open fifa 14 и всичко вече ми се отваря без никакви ерори и всякакви други проблеми. Искам да ви кажа , че с предишния файл за регистър имах проблеми и нищо не ми тръгваше в CM 14 :clap: :) :clap: :) Мисля че с това решихте всичкия ми проблем :clap: :clap:
playye
Мнения: 14
Регистриран на: 22 Мар 2014 17:35

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от playye »

С риск да повторя коментара на някой на ето моя проблем:
Инсалирах си пача до тук без проблем(малко спираше да работи ама не мисля че това е проблем)
След това стартирах играта заредимия и след това дойдоха бъговете
-не ми даде да избера език направо избра английски
-след това ме изхвърли
После отворих папката на играта (Fifa 14/Game) и видях няколко файла fifacrashdump или нещо такова .
Изтрих ги пак стартирах и този път ми позволи да си избера езика но след това ме изхвърли
След това изтрих всичкиката информация от документите и появилия се отново файл в папката гейм пак стартирах и нищо пак ме изхвърли.
А сега малко важна информация:
операциона система Windows 7
антивирусна Norton
релизинг 3DM (то друг май няма)
liverpoolynwa
Мнения: 51
Регистриран на: 31 Мар 2014 03:36
Местоположение: Blagoevgrad

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от liverpoolynwa »

playye написа:С риск да повторя коментара на някой на ето моя проблем:
Инсалирах си пача до тук без проблем(малко спираше да работи ама не мисля че това е проблем)
След това стартирах играта заредимия и след това дойдоха бъговете
-не ми даде да избера език направо избра английски
-след това ме изхвърли
После отворих папката на играта (Fifa 14/Game) и видях няколко файла fifacrashdump или нещо такова .
Изтрих ги пак стартирах и този път ми позволи да си избера езика но след това ме изхвърли
След това изтрих всичкиката информация от документите и появилия се отново файл в папката гейм пак стартирах и нищо пак ме изхвърли.
А сега малко важна информация:
операциона система Windows 7
антивирусна Norton
релизинг 3DM (то друг май няма)
С какъв крак си?
kss789
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Апр 2014 15:52

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от kss789 »

http://www.mediafire.com/?2l7tgqz66gm7n40 ето го рес6ението с кра6ването след интрото
d1m0v
Мнения: 6
Регистриран на: 11 Апр 2014 14:31

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от d1m0v »

всичко зарежда и точно преди да вляза в играта ме изхвърля ..... някакви идеи защо? FIFACrashDump_CL1515842_2014.04.12_14.26.10 е това ми излиза в папката на играта? с оригинална игра съм
d1m0v
Мнения: 6
Регистриран на: 11 Апр 2014 14:31

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от d1m0v »

kss789 написа:http://www.mediafire.com/?2l7tgqz66gm7n40 ето го рес6ението с кра6ването след интрото
с тоя крак изобщо не иска да влезе във фифата :)
PreslavPenchev
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Апр 2014 19:24

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от PreslavPenchev »

Здравейте! Имам един проблем със Windows 8 съм всичко както трябва съм направил , но когато натисна скидроу крака 28 мб дори и на десктопа да съм го изкарал зарежда и нищо повече .. ПОМОГНЕТЕ! :(
d1m0v
Мнения: 6
Регистриран на: 11 Апр 2014 14:31

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от d1m0v »

PreslavPenchev написа:Здравейте! Имам един проблем със Windows 8 съм всичко както трябва съм направил , но когато натисна скидроу крака 28 мб дори и на десктопа да съм го изкарал зарежда и нищо повече .. ПОМОГНЕТЕ! :(
това е защото ти го засича антивирусната като вирус аз я спрях обача пак нищо не стана с тоя крак ............
playye
Мнения: 14
Регистриран на: 22 Мар 2014 17:35

Re: БФЛ ФИФА 14 проблеми

Мнение от playye »

що ми изтрихте въпроса от вчера ве?
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”