Песни на агитките

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
prowal
Мнения: 14
Регистриран на: 18 Фев 2014 12:52

Re: Песни на агитките

Мнение от prowal »

Добър ден,искам да попитам главно sv3nc3 за помощ,имам предвит,сложих си по новите песни на Сектор Б както и на чорбарите,обаче се чува мн тихо,забелязах,че си левскар и ако ти се занимава да ми препоръчаш качествени записи или клипче от ютуб за да се чува по-силно,ако не ти се занимава няма проблем,ако някой може да ми помогне,благодаря предварително.

П.С можете да си слагате ваши песни които решите в формат мп3
П.С2 страхотен пач,вече и с атмосфера по стадионите е уникално. :beer: :thumbsup:
prowal
Мнения: 14
Регистриран на: 18 Фев 2014 12:52

Re: Песни на агитките

Мнение от prowal »

Сега се сетих да вметна,Гари Родригес сте го направили извратено слаб,на повечето футболисти в това смешно първенство овереалите са им повече от глупаво и несериозно направени ;)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Песни на агитките

Мнение от sv3nc3 »

prowal написа:Сега се сетих да вметна,Гари Родригес сте го направили извратено слаб,на повечето футболисти в това смешно първенство овереалите са им повече от глупаво и несериозно направени ;)
Не сме правили Гари Родригес! Кои са глупаво и несериозно направени?
triada1981
Мнения: 56
Регистриран на: 20 Фев 2014 15:58

Re: Песни на агитките

Мнение от triada1981 »

mrf13 написа:Някои ще може ли да ми помогне. Имам записани песни на агитката на Нафтата. Искам да ги кача в играта. Ако може да ми обясните как може да стане това. И в какъв формат трябва да се направят песните?
Става много лесно, ако искаш да сложиш на някой отбор в играта нови песни или да направиш песни на отбори които нямат такива първо отваряш медия плеар, после правиш нов плейлист на които заглавието е името на отбора и chants, това е само за несъществуващи песни, ако имаш отбор с песни, но искаш да добавиш нещо ново, отваряш плейлиста, после слагаш песните, запаметяваш, за компютри с прозорец (Windows) 7, на плеара има отгоре запис или save, излизаш, отиваш на Моята музика, или My Music, отваряш папката BFL Fifa 14 Chants, правиш нова папка, примерно Nafta, и слагаш същите песни които си качил на плеара в папката, папката трябва да носи същото име както в плеара примерно Nafta Chants, и в моята Музика, Nafta Chants, включваш фифата и там отиваш в Customise -> Custom Chants and music, влизаш най- долу в ligue and teams, избираш нафтата и/ или отбора които искаш и им задаваш песните! Надявам се да съм помогнал! Стана дълъг текста, ама по кратко не мога да го обясня! Песните са във формат mp3.
______________________________
Ти обичаш ЦСКА, повече от всичко!
Ами вземи си акции!
SamoBotev1912
Мнения: 44
Регистриран на: 16 Фев 2014 14:27

Re: Песни на агитките

Мнение от SamoBotev1912 »

Имам всички песни на Нафтата като 95 % от тях са качествени записи , повече са от ютуб , така че който иска да му ги прата да драска лс в скайп todor-angelov99
Iv0SiraKov13
Мнения: 6
Регистриран на: 16 Май 2015 16:08

Re: Песни на агитките

Мнение от Iv0SiraKov13 »

triada1981 написа:
liverpoolynwa написа:
triada1981 написа:liverpoolynwa

Направих плейлист и песните се чуват, но като пусна да играя ЦСКА - Левси на ст "Българска Армия" песните на ЦСКА не се чуват! Ако играя с отбор с песни на публиката, чувам песните на гостуващият отбор, а не на ЦСКА! Изтеглих твоя архив, на какво може да се дължи?
С всички домакински отбори ли се случва, или само с ЦСКА?

Само С ЦСКА! Сега играя на Лаута и се чуват и 2-те агитки! На Локо Пловдив и на Левски :) На Бг Армия се чува само агитката на гостите?

Оправих го! Благодаря ти за качествените записи, а може ли да си сложим и наши песни? Ак да пак ли чрез Плейлиста или не?
Как го оправи?
classic
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Апр 2015 15:47

Re: Песни на агитките

Мнение от classic »

Ще може ли да ми кажете кое къде да сложа смисъл вече като вляза в играта, всичко съм направил и ми излиза, влизам тук FIFA>My Music and Chants>Custom Music and Chants>Edit Other Leagues & Team Audio, и почвам да си нагласям отборите и не знам кое къде да сложа.
На Stadium entrance кое да сложа.
На Team Goal ?
На Team victory
НА Team defeat
На Crowd Chant
НА league or Cup winning chant
На Unpopular Referee Decision chant.

Ако някой знае, ще го помоля да ме цитира и да напише срещу всяко какво да сложа. Предварително благодаря.
Iv0SiraKov13
Мнения: 6
Регистриран на: 16 Май 2015 16:08

Re: Песни на агитките

Мнение от Iv0SiraKov13 »

classic написа:Ще може ли да ми кажете кое къде да сложа смисъл вече като вляза в играта, всичко съм направил и ми излиза, влизам тук FIFA>My Music and Chants>Custom Music and Chants>Edit Other Leagues & Team Audio, и почвам да си нагласям отборите и не знам кое къде да сложа.
На Stadium entrance кое да сложа.
На Team Goal ?
На Team victory
НА Team defeat
На Crowd Chant
НА league or Cup winning chant
На Unpopular Referee Decision chant.

Ако някой знае, ще го помоля да ме цитира и да напише срещу всяко какво да сложа. Предварително благодаря.
На team goal-ALL TEAMS DEAFULT GOAL
Team defeat- ALL TEAMS DEFEAT
Unpopular Referee Decision chant- ALL TEAMS Unpopular Referee Decision chant
На останалите- виктори, Чант и т.н. скандиранията на съответния отбор. примерно- CSKA Entrance, cnant
chbs1919
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Авг 2015 23:18

Re: Песни на агитките

Мнение от chbs1919 »

Здравейте, опитах се няколко пъти да си сложа песните но нестава. Започвам да ги правя както е в описанието, но немога да разбера (Копирайте папката Playlists и я поставете в “C:\Users\<PC_USER_NAME>\Music” (<PC_USER_NAME> е името на вашия акаунт) (картина 1)) откъде трябва да копирам тази папка playlist? Моля пишете тук или на скайп( georgi.kardzhalov ) Благодаря предварително :) :(
gatko245
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Апр 2015 13:02

Re: Песни на агитките

Мнение от gatko245 »

И аз си ги сложих. Супер е само че нямали песни на Черно Море ?
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”