BFL на оригинална FIFA 14

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
mojomo
Мнения: 32
Регистриран на: 03 Яну 2008 20:30

BFL на оригинална FIFA 14

Мнение от mojomo »

Здравейте, ако инсталирам пача на оригинална фифа, ще може ли да се играе паралелно с оригиналната? Без да имам проблеми да играя онлайн? :wasntme:
mojomo
Мнения: 32
Регистриран на: 03 Яну 2008 20:30

Re: BFL на оригинална FIFA 14

Мнение от mojomo »

Сега прочетох от друга тема, че не може да се играе онлайн, ако датабазата ти е друга. Ами в такъв случай възможно ли е да инсталирам фифа на друг хард диск и там да инсталирам пача или няма да стане защото ще се прецакат регистрите ? Попитах хората от EA , те ми казаха само, че не ми препоръчват да инсталирам неоригинален пач, от съображения за сигурност, не ми отговориха дали ще може да се играе онлайн, или не...
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL на оригинална FIFA 14

Мнение от sv3nc3 »

С оригинална игра нещата са по сложни и на много хора въобще не им тръгва патча. Не можахме да установим защо има случаи в които патча върви без проблем на оригинални игри. Причината е това, че играта на повечето хора се ъпдейтва и се променя базата. Онлайн няма как да се играе, ако и човека срещу когото играете не е инсталирал патча. Сами видяхте тази година колко време отне за да се кракне играта и пак дълго време след първия крак имаше проблеми. ЕА си гледат интересите и нищо чудно ФИФА 2015 да не успеят да я кракнат и тогава феновете на ФИФА в ще трябва да си я купят.
mojomo
Мнения: 32
Регистриран на: 03 Яну 2008 20:30

Re: BFL на оригинална FIFA 14

Мнение от mojomo »

sv3nc3 написа:С оригинална игра нещата са по сложни и на много хора въобще не им тръгва патча. Не можахме да установим защо има случаи в които патча върви без проблем на оригинални игри. Причината е това, че играта на повечето хора се ъпдейтва и се променя базата. Онлайн няма как да се играе, ако и човека срещу когото играете не е инсталирал патча. Сами видяхте тази година колко време отне за да се кракне играта и пак дълго време след първия крак имаше проблеми. ЕА си гледат интересите и нищо чудно ФИФА 2015 да не успеят да я кракнат и тогава феновете на ФИФА в ще трябва да си я купят.
Опитах да инсталирам пача, но при мен не тръгна. Аз не искам да играя пача онлайн, а само на кариера, но самият факт, че ми крашфа след като инсталирам пача ме кара да мисля, че няма да стане. Много жалко, защото откакто играя фифа ( вече 8-9 години) всяка година си инсталирах пача.... ;( Вече ми писна да играя онлайн и ми се играеше с БГ отбори ....
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL на оригинална FIFA 14

Мнение от sv3nc3 »

mojomo написа:
sv3nc3 написа:С оригинална игра нещата са по сложни и на много хора въобще не им тръгва патча. Не можахме да установим защо има случаи в които патча върви без проблем на оригинални игри. Причината е това, че играта на повечето хора се ъпдейтва и се променя базата. Онлайн няма как да се играе, ако и човека срещу когото играете не е инсталирал патча. Сами видяхте тази година колко време отне за да се кракне играта и пак дълго време след първия крак имаше проблеми. ЕА си гледат интересите и нищо чудно ФИФА 2015 да не успеят да я кракнат и тогава феновете на ФИФА в ще трябва да си я купят.
Опитах да инсталирам пача, но при мен не тръгна. Аз не искам да играя пача онлайн, а само на кариера, но самият факт, че ми крашфа след като инсталирам пача ме кара да мисля, че няма да стане. Много жалко, защото откакто играя фифа ( вече 8-9 години) всяка година си инсталирах пача.... ;( Вече ми писна да играя онлайн и ми се играеше с БГ отбори ....
Мога само да ти кажа неща, които да пробваш, но не е гаранция, че ще стане. Първо инсталирай играта наново, после инсталирай версия 1.1 на патча(1.0 със сигурност не става на оригинална), след това изтрий папката FIFA 14 в My Documents, като стартираш играта изключи всякакви мрежови връзки. Друго което може да помогне, не ми е известно.
mojomo
Мнения: 32
Регистриран на: 03 Яну 2008 20:30

Re: BFL на оригинална FIFA 14

Мнение от mojomo »

sv3nc3 написа:
mojomo написа:
sv3nc3 написа:С оригинална игра нещата са по сложни и на много хора въобще не им тръгва патча. Не можахме да установим защо има случаи в които патча върви без проблем на оригинални игри. Причината е това, че играта на повечето хора се ъпдейтва и се променя базата. Онлайн няма как да се играе, ако и човека срещу когото играете не е инсталирал патча. Сами видяхте тази година колко време отне за да се кракне играта и пак дълго време след първия крак имаше проблеми. ЕА си гледат интересите и нищо чудно ФИФА 2015 да не успеят да я кракнат и тогава феновете на ФИФА в ще трябва да си я купят.
Опитах да инсталирам пача, но при мен не тръгна. Аз не искам да играя пача онлайн, а само на кариера, но самият факт, че ми крашфа след като инсталирам пача ме кара да мисля, че няма да стане. Много жалко, защото откакто играя фифа ( вече 8-9 години) всяка година си инсталирах пача.... ;( Вече ми писна да играя онлайн и ми се играеше с БГ отбори ....
Мога само да ти кажа неща, които да пробваш, но не е гаранция, че ще стане. Първо инсталирай играта наново, после инсталирай версия 1.1 на патча(1.0 със сигурност не става на оригинална), след това изтрий папката FIFA 14 в My Documents, като стартираш играта изключи всякакви мрежови връзки. Друго което може да помогне, не ми е известно.
Благодаря, ще опитам.
Rodenta
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Апр 2014 17:26

Re: BFL на оригинална FIFA 14

Мнение от Rodenta »

Ако стане пиши за да знам дали и аз да го направя ;)
Doktor
Мнения: 38
Регистриран на: 25 Мар 2014 09:11

Re: BFL на оригинална FIFA 14

Мнение от Doktor »

Бфл може да се играе на оригиналната игра. Единствено трябва да излючите интернета си и след това влизате да играете на кариера. Аз така пробвах. Също така с пача става да се играе онлайн, но само приятелски мачове. Това става така:

1. Преди да влезете във фифата изключете интернета
2. След това изчакайте зареждането на играта.
3. Вече сте в менюто на фифата
4. Давате alt+tab и вече пускате интернета
5. Отивате на менюто с приятелските мачове и започвате да играете без проблеми с бг отборите.
Rodenta
Мнения: 5
Регистриран на: 05 Апр 2014 17:26

Re: BFL на оригинална FIFA 14

Мнение от Rodenta »

Doktor написа:Бфл може да се играе на оригиналната игра. Единствено трябва да излючите интернета си и след това влизате да играете на кариера. Аз така пробвах. Също така с пача става да се играе онлайн, но само приятелски мачове. Това става така:

1. Преди да влезете във фифата изключете интернета
2. След това изчакайте зареждането на играта.
3. Вече сте в менюто на фифата
4. Давате alt+tab и вече пускате интернета
5. Отивате на менюто с приятелските мачове и започвате да играете без проблеми с бг отборите.
Мерси bro!Стана :clap:
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”