Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

За всичко което не се връзва с темите на останалите форуми
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от elit_sofia »

1912 написа:
DoMiNaToR написа:Абе не е лесно да стигнеш до "Златната топка". Как може цял свят да го признава. Дори феновете на Челси, Арсенал и т.н. по света го признават.. Ако най-добрия играч в света е в любимия ти отбор дали тъй ше приказваш. Ако е в твоя - е най-великия и едва ли не господ, а като е в противниковия - е боклук, тъй ли. Такива сме си българите. Ко да праиш :X
аз не казвам че не може да играе,просто че е педераст ;)

Е добре де и по какво разбра , че е педераст.По това , че се облича стилно ли.Или по това , че едни от най-яките мацки излизат с него.Стига сте се правили.Вече ставате банални.Бил педал,бил еди-къв си.Що например докато Георги Христов беше в Ботев , не говоря само докато беше в Ботев , а изобщо.Той се облича така наречения стил "fashion" защо не му викаш , че е педераст?
Изображение
1912

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от 1912 »

elit_sofia написа:
1912 написа:
DoMiNaToR написа:Абе не е лесно да стигнеш до "Златната топка". Как може цял свят да го признава. Дори феновете на Челси, Арсенал и т.н. по света го признават.. Ако най-добрия играч в света е в любимия ти отбор дали тъй ше приказваш. Ако е в твоя - е най-великия и едва ли не господ, а като е в противниковия - е боклук, тъй ли. Такива сме си българите. Ко да праиш :X
аз не казвам че не може да играе,просто че е педераст ;)

Е добре де и по какво разбра , че е педераст.По това , че се облича стилно ли.Или по това , че едни от най-яките мацки излизат с него.Стига сте се правили.Вече ставате банални.Бил педал,бил еди-къв си.Що например докато Георги Христов беше в Ботев , не говоря само докато беше в Ботев , а изобщо.Той се облича така наречения стил "fashion" защо не му викаш , че е педераст?
Я по-леко бе!Не може да сравняваш Жоро Христов с Роналдо!Аз ако ти кажа примерно нещо за капитана на отбора който ти мразиш веднага ще ме нападнеш нали?Очевидно си някво коплексарче,което се кефи на Роналдо просто щото е "най-добрият в света"!Бас ловя че преди мноо си се кефил на диньо,кака и тн...Ама нали вече не са те най-добрите,кво?Боли те хуя за преди...
Аз признавам качествата на Роналдо като футболист,даже (сериозно) кефи ме как играе,ама ми е изключително противно леке!
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от MoNteSo »

Аз пък казвам, че е мързелив и не оценяващ даденото му от Господ педераст ? И знам, знам че съм "разбирач", ти си му заклет фен, а той си взима парите докато ние го коментираме.Чувал съм ги тия речи стотици пъти...
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от DoMiNaToR »

MoNteSo написа:Аз пък казвам, че е мързелив и не оценяващ даденото му от Господ педераст ? И знам, знам че съм "разбирач", ти си му заклет фен, а той си взима парите докато ние го коментираме.Чувал съм ги тия речи стотици пъти...
:rofl: :rofl: Говорим за КРИСТИАНО Роналдо... Роналдо и мързелив са две много, много далечни думи.
TiberiuM
Мнения: 82
Регистриран на: 29 Мар 2008 23:03

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от TiberiuM »

Абе мошно меки китки като Аналдо аут от футбола.Forever Gattuso и дърварски футбол !!! :idea:
1912

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от 1912 »

DoMiNaToR написа:
MoNteSo написа:Аз пък казвам, че е мързелив и не оценяващ даденото му от Господ педераст ? И знам, знам че съм "разбирач", ти си му заклет фен, а той си взима парите докато ние го коментираме.Чувал съм ги тия речи стотици пъти...
:rofl: :rofl: Говорим за КРИСТИАНО Роналдо... Роналдо и мързелив са две много, много далечни думи.
хаха,далечни ама един space разстояние ;)
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от elit_sofia »

1во футболиста който харесвам най-много от Ман.Ю е Рууни.Кристиано Роналдо не ме кефи.Просто го защитавам щото не се прави.
Изображение
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от MoNteSo »

DoMiNaToR написа:
MoNteSo написа:Аз пък казвам, че е мързелив и не оценяващ даденото му от Господ педераст ? И знам, знам че съм "разбирач", ти си му заклет фен, а той си взима парите докато ние го коментираме.Чувал съм ги тия речи стотици пъти...
:rofl: :rofl: Говорим за КРИСТИАНО Роналдо... Роналдо и мързелив са две много, много далечни думи.
Ааа :D :D :D Вчера бех малко drunk след мача и не съм прочел правилно :wasntme: Ма иначе и тоя е боклук :blush:
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от MrDeqn »

Е Това ме дразни... преди 3 години Роналдиньо така беше най-добър и всички го харесвахте, най добрия глупости такива някви.... сега тоя нежния...
1912

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от 1912 »

MrDeqn написа:Е Това ме дразни... преди 3 години Роналдиньо така беше най-добър и всички го харесвахте, най добрия глупости такива някви.... сега тоя нежния...
е много ясно :yes: ама до 2-3 дена новият любимец на тези "фйенчитъ" ще е мачеда ;)
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от elit_sofia »

Аз никога не съм бил фен на Роналдиньо нито пък на Кака.Казах на кой съм фен. ;) Федерико Македа го харесвам като играч , но това не значи , че съм му фен.Просто влязох в този спор,защото според мен трябва да защитя Кристиано Роналдо,като фен на Ман.Юнайтед мисля,че така е правилно. ;)
Изображение
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от DoMiNaToR »

elit_sofia написа:Аз никога не съм бил фен на Роналдиньо нито пък на Кака.Казах на кой съм фен. ;) Федерико Македа го харесвам като играч , но това не значи , че съм му фен.Просто влязох в този спор,защото според мен трябва да защитя Кристиано Роналдо,като фен на Ман.Юнайтед мисля,че така е правилно. ;)
Абе ако кажа, че някой от футболистите на техните любими отбори е еди къв си, всичките ше ревнат отгоре ми, ама сега...

Незнам кой и колко е нежен, ама миналия сезон 42 гола. Ае някой който не е чак толкова "нежен" да ги вкара.
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от MrDeqn »

Ама харесвайте си го мене това не ми пречи. Има 1 футболист за мен - Роналдо. Пък и съм се отказал да гледам футбол от 1 година така че ми е през...... кой е "най-добрия"
1912

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от 1912 »

DoMiNaToR написа:...Абе ако кажа, че някой от футболистите на техните любими отбори е еди къв си, всичките ше ревнат отгоре ми, ама сега...
Ами кажи бе ;) найш колко ме сърби оная работа за всичко футболистчета :)
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от napster »

Нежен си е, няма какво да се лъжем. Без да го пипнат пада. Преди няколко години когато трябваше да се доказва игра много по-добре. А сега се мисли за велик. И въпреки това е един от най-добрите играчи в света в най-добрия отбор в света :devil:
Изображение
dimobs
Мнения: 149
Регистриран на: 08 Юли 2007 23:21

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от dimobs »

Любими отбори: ЦСКА, Милан, Барселона, Манчестър Юнайтед, Ливърпул, Селтик, Астън Вила, Манчестър Сити, Лион, Байерн Мюнхен, Локо СФ, Черно море :giggle:
Любими футболисти: Бербатов, Мартин Петров, Стилян Петров, Данчо Тодоров, Иван Иванов, Кирил Котев, Александър Тунчев, Вальо Илиев, Благо Георгиев, Флорентин Петре, Мартин Камбуров, Йордан Юруков, Мирослав Манолов :rofl:

ПС 5-ма сме вече или 6-ма, колкото станахме де.
CSKA 4ever
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от napster »

dimobs написа:Любими отбори: ЦСКА, Милан, Барселона, Манчестър Юнайтед, Ливърпул, Селтик, Астън Вила, Манчестър Сити, Лион, Байерн Мюнхен, Локо СФ, Черно море :giggle:
Любими футболисти: Бербатов, Мартин Петров, Стилян Петров, Данчо Тодоров, Иван Иванов, Кирил Котев, Александър Тунчев, Вальо Илиев, Благо Георгиев, Флорентин Петре, Мартин Камбуров, Йордан Юруков, Мирослав Манолов :rofl:

ПС 5-ма сме вече или 6-ма, колкото станахме де.
Извинявай много, просто не го виждам как става...
1. Хем си за Юнайтед, хем си за Сити !?
2. ... Ливърпул и Астън Вила!?
Не мога да го разбера... всеки от тия отбори е един срещо друг... все едно да си за Левски, ЦСКА,Черно Море... Пък особено Сити какво прави там след като си за Юнайтед :D

От любимите ти футболисти пропусна Валери Божинов или не ти е любим?
Изображение
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от DoMiNaToR »

dimobs написа:Любими отбори: ЦСКА, Милан, Барселона, Манчестър Юнайтед, Ливърпул, Селтик, Астън Вила, Манчестър Сити, Лион, Байерн Мюнхен, Локо СФ, Черно море :giggle:
Любими футболисти: Бербатов, Мартин Петров, Стилян Петров, Данчо Тодоров, Иван Иванов, Кирил Котев, Александър Тунчев, Вальо Илиев, Благо Георгиев, Флорентин Петре, Мартин Камбуров, Йордан Юруков, Мирослав Манолов :rofl:

ПС 5-ма сме вече или 6-ма, колкото станахме де.
:rofl: По-добре да беше казал кои не са ти любими... по-лесно щеше да е
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от Gogo_t »

Любим отбор- Левски
ЛЮбим футболист- нямам... но най-моного ми добада играта на Мартин Петров :)
Тея дет харесват по 15 тобора от всяко първенство са пълни дечковци
ЛЕВСКИ СОФИЯ
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Кои са вашите любими футболисти и отбори ?

Мнение от elit_sofia »

БОЯДЖИЙЧЕТА :X
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Свободна зона”