Футбол

За всичко което не се връзва с темите на останалите форуми
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
Публикувай отговор
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Футбол

Мнение от DoMiNaToR »

0007 написа:
DoMiNaToR_ написа:Аз съм щастлив, че Челси продължиха :whew: Ливърпул щяха да станат шампиони, ако бяха минали Челси, но.. Наистина Челси определено не бяха по-добри в този мач, но пък кой е казал, че по-добрия трябва да спечели :P
Абе много подценявате Челси вие феновете на Юнайтед,ама ще си говорим накрая.
П.С.Първият мач Челси превъзхождаха с много Ливърпуул така че за какво говорим.Айде живейте си в заблуда,че отбора ви ще спечели 5 трофея ;)
Ти луд ли си.. Някой да е казал, че Челси нямат шансове. Казах, че Ливърпул със сигурност бяха шампиони, ако бяха победили. Аз да ти кажа не съм много убеден, че Юнайтед ше са на финал.. Ако продължават с тая игра.. :shake:
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Футбол

Мнение от AntrAcsA »

Ако Юнайтед не направят нещо , ако не си върнат предишната форма ... Арсенал ще ги направи за смях. Тоя Бербатов е толкова анемичен , толкова бавен , че направо едва го гледам. В началото му бях голям фен, много го защитавах , казвах че прави уникален сезон и дебют , но от известно време на сам играта му е ужасна . Никой няма да го търпи в Юнайтед такъв . Страхлив , бавен , слаб . Неможе да покаже и 1/10 от това което беше в Тотнъм а тръгна много добре . :^)
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Футбол

Мнение от Gogo_t »

0007 написа:
DoMiNaToR_ написа:Аз съм щастлив, че Челси продължиха :whew: Ливърпул щяха да станат шампиони, ако бяха минали Челси, но.. Наистина Челси определено не бяха по-добри в този мач, но пък кой е казал, че по-добрия трябва да спечели :P
Абе много подценявате Челси вие феновете на Юнайтед,ама ще си говорим накрая.
П.С.Първият мач Челси превъзхождаха с много Ливърпуул така че за какво говорим.Айде живейте си в заблуда,че отбора ви ще спечели 5 трофея ;)
Живей си в заблуда че си фен на Челси :hi: :rofl:
ЛЕВСКИ СОФИЯ
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Футбол

Мнение от DoMiNaToR »

AntrAcsA написа:Ако Юнайтед не направят нещо , ако не си върнат предишната форма ... Арсенал ще ги направи за смях. Тоя Бербатов е толкова анемичен , толкова бавен , че направо едва го гледам. В началото му бях голям фен, много го защитавах , казвах че прави уникален сезон и дебют , но от известно време на сам играта му е ужасна . Никой няма да го търпи в Юнайтед такъв . Страхлив , бавен , слаб . Неможе да покаже и 1/10 от това което беше в Тотнъм а тръгна много добре . :^)
Да, и аз съм му фен и дори продължавам да го защитавам и си мисля, че сегашната му форма е повлияна от контузията му. Не знам, но никога не съм го виждал по-слаб. Да се надяваме да влезе във форма и да покаже това, което показваше в начолото на сезона :S
Gogo_t написа: Живей си в заблуда че си фен на Челси :hi: :rofl:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Футбол

Мнение от MoNteSo »

При Бербатов всичко е въпрос на желание :wasntme: Може ли Господ да ти е дал толкова много и ти да не искаш да го използваш :| То нали знаете, има една приказка "футболист се става с 1% талант и 99% труд" е при него е обратното!
1912

Re: Футбол

Мнение от 1912 »

абе тоя бербо е бахти и лекето майна!най-големият нещастник играл в националният отбор и най-лигавият футболист в света...
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Футбол

Мнение от DoMiNaToR »

:party: :party: :party: GLORY, GLORY MAN UNITED! Само т'ва ше кажа.
1912

Re: Футбол

Мнение от 1912 »

DoMiNaToR написа::party: :party: :party: GLORY, GLORY MAN UNITED! Само т'ва ше кажа.
Заеби,че се депресирах :D
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Футбол

Мнение от elit_sofia »

Просто невероятен мач!

We'll never die We'll never die
We'll never die We'll never die
We'll keep the red flag flying high
`coz Manchester United will never die!
Изображение
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Футбол

Мнение от MoNteSo »

Berba is my hero :blush: :o
Its really great goal :X
Един въпрос: Ако един футболист е класен ще, уцели ли вратаря при празна врата ?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Футбол

Мнение от DoMiNaToR »

MoNteSo написа:Berba is my hero :blush: :o
Its really great goal :X
Един въпрос: Ако един футболист е класен ще, уцели ли вратаря при празна врата ?
Първо, научи малко български и второ, коя врата по дяволите е била празна. :^) Той даже не погледна къде е вратаря, ама к'во да го оправдавам, 5 - 2
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Футбол

Мнение от MoNteSo »

DoMiNaToR написа:
MoNteSo написа:Berba is my hero :blush: :o
Its really great goal :X
Един въпрос: Ако един футболист е класен ще, уцели ли вратаря при празна врата ?
Първо, научи малко български и второ, коя врата по дяволите е била празна. :^) Той даже не погледна къде е вратаря, ама к'во да го оправдавам, 5 - 2
На теб и на китайски да ти говоря(в случая пиша), ефекта ще е същия... Иначе за ето тази празна врата говоря - http://www.vbox7.com/play:4ab10713 и виж "гения" къде бие!
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Футбол

Мнение от DoMiNaToR »

Къде бие, бе?! Ти да не си кривоглед или имаш проблеми с очите ли.. Вратяря бяга, как може за части от секундата да реагира. И не знам Бербатов къв е ама като вкара за България ще крещиш, нали. За к'во спорим въобще.
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Футбол

Мнение от MoNteSo »

DoMiNaToR написа:Къде бие, бе?! Ти да не си кривоглед или имаш проблеми с очите ли.. Вратяря бяга, как може за части от секундата да реагира. И не знам Бербатов къв е ама като вкара за България ще крещиш, нали. За к'во спорим въобще.
Ще крещя - "не е истина, не е истина".И като не може да реагира, не пишете наляво и надясно, че бил уникален футболист и тем подобни глупости, които нямат никакво покритие...
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Футбол

Мнение от DoMiNaToR »

MoNteSo написа:
DoMiNaToR написа:Къде бие, бе?! Ти да не си кривоглед или имаш проблеми с очите ли.. Вратяря бяга, как може за части от секундата да реагира. И не знам Бербатов къв е ама като вкара за България ще крещиш, нали. За к'во спорим въобще.
Ще крещя - "не е истина, не е истина".И като не може да реагира, не пишете наляво и надясно, че бил уникален футболист и тем подобни глупости, които нямат никакво покритие...
:rofl: :rofl: Ти виждаш ли к'во пишеш бе. Верно имаш проблеми с очите. Как може да стигне до най-великия футболен клуб в момента, ако не е уникален и "гениален" футболист.
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Футбол

Мнение от MoNteSo »

DoMiNaToR написа:
MoNteSo написа:
DoMiNaToR написа:Къде бие, бе?! Ти да не си кривоглед или имаш проблеми с очите ли.. Вратяря бяга, как може за части от секундата да реагира. И не знам Бербатов къв е ама като вкара за България ще крещиш, нали. За к'во спорим въобще.
Ще крещя - "не е истина, не е истина".И като не може да реагира, не пишете наляво и надясно, че бил уникален футболист и тем подобни глупости, които нямат никакво покритие...
:rofl: :rofl: Ти виждаш ли к'во пишеш бе. Верно имаш проблеми с очите. Как може да стигне до най-великия футболен клуб в момента, ако не е уникален и "гениален" футболист.
И аз се питам това, но все още не съм намерил логичен отговор :shake:
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Футбол

Мнение от DoMiNaToR »

MoNteSo написа:И аз се питам това, но все още не съм намерил логичен отговор :shake:
Желая ти успех в търсенето :P
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Футбол

Мнение от Gogo_t »

О божеее... Барби е футболист за средняк, за да е звезда и да изпъква, в голям отбор ще търка пейката... Работат е там, че сър Алекс е твърде горделив и ако го забие на пейката, ще излезе че е направил грешен трансфер и е дал сумати пари на тоя дет духа... а сигурно ФЕргюсън не обича да духа
И не виждам какво толкова го правят на голям, при положение, че играчи като Мартин, Стенли и даже Божинов са с класи над него и се борят и играят мъжки и то си личи и в националния
ЛЕВСКИ СОФИЯ
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Футбол

Мнение от napster »

Преди една година го боготворяхте, а сега... :rofl:

Ще ви кажа няколко неща. Няма случани хора в Юнайтед. Бербатов е сочен за един от най-добрите нападатели в света (изобщо не преувеличавам). Има много добри и точни пасове, с което всъщност е известен (сравняван е с Кантона). Има стил на игра, макар и да е много по-различен от този на типичния нападател. В момента е в много лоша форма, но това в последствие ще мине, няма футболист който да не е бил в лоша серия. Така че ви умолявам, моля спрете с тези безумни и глупави нападки. Ставате за смях.
Изображение
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Футбол

Мнение от Gogo_t »

Никога не съм боготворял Бербатов, щото не ми харесва като играч... за Разлика от Мартин Петров ;)
ЛЕВСКИ СОФИЯ
Публикувай отговор

Обратно към “Свободна зона”