Левски - Дебрецен

За всичко което не се връзва с темите на останалите форуми
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Левски - Дебрецен

Мнение от elit_sofia »

Какво очаквате? Аз лично мисля , че Левски има шанс да излъже Дебрецен.Все пак не ги знаят какви са... :D
Изображение
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от lqlqlq »

Абе майка му стара имам чувство, че ви плащат да пускате теми за всички за което вече има...
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от MoNteSo »

lqlqlq написа:Абе майка му стара имам чувство, че ви плащат да пускате теми за всички за което вече има...
Къде виде такава тема ?
Дебрецен със сигурност са по-добър и по-титулуван отбор и от Санта Жулия и от ФК Баку.Мойта лична прогноза за утрешнния мач е 0:0 или 1:1.К*р за ония боклук който свири мача в Перник и едно "Успех" само заради коефициента на страната ни...
unknown25
Мнения: 56
Регистриран на: 13 Авг 2009 17:44

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от unknown25 »

Отбора на народа, пак изложи България... Тампере, БАТЕ, Жилина сега и Дебрецен... Трактористи, скиори... :@
Вече нямам думи ... :shake: Аз съм ЦСКА-ар ама бях за Цевски ... За жалост, а пък и не вярвам в реванша нещо да стане, успех но и тази година ще е провал според мене. :S
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от sv3nc3 »

unknown25 написа:Отбора на народа, пак изложи България... Тампере, БАТЕ, Жилина сега и Дебрецен... Трактористи, скиори... :@
Вече нямам думи ... :shake: Аз съм ЦСКА-ар ама бях за Цевски ... За жалост, а пък и не вярвам в реванша нещо да стане, успех но и тази година ще е провал според мене. :S
Мене пък хич не ме е срам, Дебрецен си ни биха като пичове с игра и без да им мигне окото, евала им правя. Пък и виж равносметката ни в Европа срещу Унгарски отбори(не сме отстранявали нито един, ако не се лъжа). Виж за гореспоменатите ме е яд(не срам), защото се бихме сами. И гледайки реално на нещата, участието на Български отбори в ЛЕ е нещо историческо и можеби тая година първо и последно за следващите 10-15 години :( .
unknown25
Мнения: 56
Регистриран на: 13 Авг 2009 17:44

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от unknown25 »

sv3nc3 написа:
unknown25 написа:Отбора на народа, пак изложи България... Тампере, БАТЕ, Жилина сега и Дебрецен... Трактористи, скиори... :@
Вече нямам думи ... :shake: Аз съм ЦСКА-ар ама бях за Цевски ... За жалост, а пък и не вярвам в реванша нещо да стане, успех но и тази година ще е провал според мене. :S
Мене пък хич не ме е срам, Дебрецен си ни биха като пичове с игра и без да им мигне окото, евала им правя. Пък и виж равносметката ни в Европа срещу Унгарски отбори(не сме отстранявали нито един, ако не се лъжа). Виж за гореспоменатите ме е яд(не срам), защото се бихме сами. И гледайки реално на нещата, участието на Български отбори в ЛЕ е нещо историческо и можеби тая година първо и последно за следващите 10-15 години :( .
Виж наистина и аз мисля че Дебрецен са по-добрите. Между другото като им гледах тренировката на Герена, като видях с кви екипи, какви играчи разполагат очаквах същото като с БАТЕ миналата година. Но аз съм оптимист и мисля, че А група се подобрява, особенно Черноморец, които след някоя друга година и може би и в Шампионска Лига ще играят. Така че тази година и всяка една друга ще имаме поне един отбор в Лига Европа (лично мнение).
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от elit_sofia »

Ние нека си имаме , но кел файда ако в групите нищо не правиме и ни бият като тупан на сватба... :X
Изображение
unknown25
Мнения: 56
Регистриран на: 13 Авг 2009 17:44

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от unknown25 »

elit_sofia написа:Ние нека си имаме , но кел файда ако в групите нищо не правиме и ни бият като тупан на сватба... :X
Да но ако ни бият отбори като Рома, Лил, Астън Вила, Валенсия хубаво, но не и Марибор, Теплице, Сконто Рига... :)
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от elit_sofia »

Спокойно и отбори от чергата на Теплице т.е нашата черга ще ни бият... ;)
Изображение
unknown25
Мнения: 56
Регистриран на: 13 Авг 2009 17:44

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от unknown25 »

elit_sofia написа:Спокойно и отбори от чергата на Теплице т.е нашата черга ще ни бият... ;)


Теплице бих казал, че са по-слаб отбор от ЦСКА и Левски, по скоро от чергата на ФК Баку, Динамо Тирана...
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от elit_sofia »

Абе да ти кажа доказахме , че вече сме на нивото на отбори като ФК Баку. Така говорехме и за Дебрецен , че било добър жребий и т.н , но уви какво стана... ;)
Изображение
unknown25
Мнения: 56
Регистриран на: 13 Авг 2009 17:44

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от unknown25 »

elit_sofia написа:Абе да ти кажа доказахме , че вече сме на нивото на отбори като ФК Баку. Така говорехме и за Дебрецен , че било добър жребий и т.н , но уви какво стана... ;)
То се оказа за тях добър жребии... :D
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от elit_sofia »

Точно така! :rofl:
Изображение
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от elit_sofia »

В момента с който и да се паднеме ще е добър жребий за него. :D

П.П.-Сори за двойният пост! ;)
Изображение
unknown25
Мнения: 56
Регистриран на: 13 Авг 2009 17:44

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от unknown25 »

Никъкъв късмет за Левски срещу Дебрецен сега във втория мач ... Бих казал, че играха по-добре ама...
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от __SaNd1__ »

Стига с този късмет бяха надиграни и в двата мача, а който не може да вкарва голове значи не става за нищо - истината е че Дебрецен е класен отбор и заслужи мястото си в Шампионската Лига успех на българските отбори в Четвъртък и дано да влязат и те в Лига Европа, което ще е голям успех!
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
unknown25
Мнения: 56
Регистриран на: 13 Авг 2009 17:44

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от unknown25 »

__SaNd1__ написа:Стига с този късмет бяха надиграни и в двата мача, а който не може да вкарва голове значи не става за нищо - истината е че Дебрецен е класен отбор и заслужи мястото си в Шампионската Лига успех на българските отбори в Четвъртък и дано да влязат и те в Лига Европа, което ще е голям успех!
Не мога да кажа, че бяха надиграни, но за другото си прав - по-класният отбор излязоха Дебрецен, вкараха 2 гола от 3, 4 положения а Левски 0 от 5, 6... :S
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от __SaNd1__ »

unknown25 написа:
__SaNd1__ написа:Стига с този късмет бяха надиграни и в двата мача, а който не може да вкарва голове значи не става за нищо - истината е че Дебрецен е класен отбор и заслужи мястото си в Шампионската Лига успех на българските отбори в Четвъртък и дано да влязат и те в Лига Европа, което ще е голям успех!
Не мога да кажа, че бяха надиграни, но за другото си прав - по-класният отбор излязоха Дебрецен, вкараха 2 гола от 3, 4 положения а Левски 0 от 5, 6... :S
Точно там е разликата опитните големи отбори 2 положения да ги имат ще ги отбележат - класен отбор са унгарците, Левски само на приказки са голям отбор, а всъщност са жалки дори Бардон, каза че който не вкарва не става за нищо и ми били гранд с ЦСКА - никакви грандове не са - това понятие в българския футбол не съществува и е смешно в Европа никой не ги знае само тука се мислят за велики трябва и на това да се радват че с тази жалка игра се докопаха дори до групите на Лига Европа - и като гледам там какви са отборите шансовете са минимални да прескочат груповата фаза все пак успех, но надали :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от Gogo_t »

Не ги знаят друг път :hi:
ЛЕВСКИ СОФИЯ
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Левски - Дебрецен

Мнение от __SaNd1__ »

Да точно така е Гого, не ги знаят аз самият съм наполовина българин и наполовина чужденец и там като съм ги питал за Левски - те ми отговарят "Абе тези кой са, ние изобщо не ги знаем и не сме чували за тях" ? Единствено за ЦСКА са чували заради големите им успехи, но както казах по горе не са никакви грандове - това е смешно, такова понятие в българския футбол няма дори не са от класата на средноевропейските отбори - Левски го доказват вече 3 година ;)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Свободна зона”