до бфл тийм

Всичко което няма място в останалите форуми
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
Заключено
levskara

до бфл тийм

Мнение от levskara »

Бфл тийм е един много добър екип, който аз много уважавам. Бих искал те да ми направат една услуга, която е да ми дадът програмата, с която правят пача. Знам че ма голям риск да получа бан, ама искам да се пробвам да направа един бфл. Успех с пачовете, които те първа ви пожелавам да правите и да са все по-добри и все по–добри
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: до бфл тийм

Мнение от vili4kata »

То не е една програма, а са поне десет и сам пачът ще има да го правиш пет години.
Galen

Re: до бфл тийм

Мнение от Galen »

levskara написа:Бфл тийм е един много добър екип, който аз много уважавам. Бих искал те да ми направат една услуга, която е да ми дадът програмата, с която правят пача. Знам че ма голям риск да получа бан, ама искам да се пробвам да направа един бфл. Успех с пачовете, които те първа ви пожелавам да правите и да са все по-добри и все по–добри
Пич няма смисъл!!! ;)
levskara

Re: до бфл тийм

Мнение от levskara »

аз не съм сам и аз искам нещо просто много ще съм ви благодарен ако ми ги дадете
Galen

Re: до бфл тийм

Мнение от Galen »

levskara написа:аз не съм сам и аз искам нещо просто много ще съм ви благодарен ако ми ги дадете
Просто ама изобщо не е просто. ;) Щом 10 човека не могат 3 месеца и половина да направят пач пък и на всичкото отгоре разбират адски много от това значи не е хич лесно ;)
levskara

Re: до бфл тийм

Мнение от levskara »

знам с какво се захващам много ви моля за програмите просто аз неискам само бфл да направя а и други първенства
levski_ups

Re: до бфл тийм

Мнение от levski_ups »

Ако кажат как става ще стане мазало из интернет с некви глупави пачове но разбирам че пича иска да направи нещо и защо не ми кажете лично програмките щот кат гледам има желание а тва е важно нещо :)
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: до бфл тийм

Мнение от ochko »

Програмите се казват: Умения! Ако разбира photoshop, файлова система на FIFA, 3D, не му трябват никакви програми. ;)
spiker

Re: до бфл тийм

Мнение от spiker »

Е да, ама ако не разбираме DB на FIFA кфо става :rofl:
Кажете с коя програма импортвате лица за да импортна некое друго :P и ако може туториалче направо да дадете, щот мисля да инстал фифа :blush:
Arekusanderu

Ре: до бфл тийм

Мнение от Arekusanderu »

добре какво ви пречи да му дадете програма пък нека се мучи ? :)
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Ре: до бфл тийм

Мнение от MoNteSo »

Arekusanderu написа:добре какво ви пречи да му дадете програма пък нека се мучи ? :)
Ако ти правиш пачове и си единствения добър в България - Би ли си създал сам конкуренция ?А и не е много сложно да си намери въпросните програми.Аз лично за 3 минути в google намерих 4-5.Вярно, че не разбирам, но съм сигурен, че поне 2 от тях се използват и от БФЛ.
Ronaldinho10

Re: Ре: до бфл тийм

Мнение от Ronaldinho10 »

MoNteSo написа:
Arekusanderu написа:добре какво ви пречи да му дадете програма пък нека се мучи ? :)
Ако ти правиш пачове и си единствения добър в България - Би ли си създал сам конкуренция ?А и не е много сложно да си намери въпросните програми.Аз лично за 3 минути в google намерих 4-5.Вярно, че не разбирам, но съм сигурен, че поне 2 от тях се използват и от БФЛ.
като creation master и другите fifa data,EA Graphic Editor и други забрайх им имената
Hrischo

Re: Ре: до бфл тийм

Мнение от Hrischo »

Ronaldinho10 написа:
MoNteSo написа:
Arekusanderu написа:добре какво ви пречи да му дадете програма пък нека се мучи ? :)
Ако ти правиш пачове и си единствения добър в България - Би ли си създал сам конкуренция ?А и не е много сложно да си намери въпросните програми.Аз лично за 3 минути в google намерих 4-5.Вярно, че не разбирам, но съм сигурен, че поне 2 от тях се използват и от БФЛ.
като creation master и другите fifa data,EA Graphic Editor и други забрайх им имената
Creation Master 08; Sound Master 08; EA Graphic Editor и Fifa Data. Това са програмите, които знам аз :P
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Ре: до бфл тийм

Мнение от vili4kata »

Hrischo написа:Creation Master 08; Sound Master 08; EA Graphic Editor и Fifa Data. Това са програмите, които знам аз :P
Значи нищо не знаеш... :D
БФЛ не едитват ФИФА-та със Creation Master, а както ЕА. ;)
disel1

Re: до бфл тийм

Мнение от disel1 »

за тея дето гледаме само отстрани и само ползваме патчове ще е интересно да гледаме как ще се развия въпросната конкуренция :clap: :devil:
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: до бфл тийм

Мнение от vili4kata »

disel1 написа:за тея дето гледаме само отстрани и само ползваме патчове ще е интересно да гледаме как ще се развия въпросната конкуренция :clap: :devil:
Темата е от преди 5 месеца. Ако беше започнала да се развива досега уж да е станала тийм... :)
turboshonka

Re: до бфл тийм

Мнение от turboshonka »

Ох маико нз колко човека се мъчат да направят този мод като например са около 8 човека ако се напрегнат ще стане за 10 до 15 часа а и те колко добавят добавят само Бг първенство неква измишлиотина Сезона на феноите песни това е лесна работа за 10 човека примерно или 8 човека ! А и много са бавят с този пач като FIFA 2009 излезна доста одавна а и неразбирам защо тези от GFX както имаше GFX 2008 защо не испреварят вместо да пуснат първи BFL 2009 а да стане GFX хора лесно е стегнете се ! Чух че някои ви викат наи добрите ам аз мисля че не е така щото до сега да сам направил дори снимки на всички трениори а вие се мъчите още да го пуснете айде по Живо моля ви се докажете че сте най-добрите ! Мога да ви испреваря ама не искам понеже ви давам шанс айде пускаите този BFL най сетне ве
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: до бфл тийм

Мнение от MoNteSo »

turboshonka написа:Ох маико нз колко човека се мъчат да направят този мод като например са около 8 човека ако се напрегнат ще стане за 10 до 15 часа а и те колко добавят добавят само Бг първенство неква измишлиотина Сезона на феноите песни това е лесна работа за 10 човека примерно или 8 човека ! А и много са бавят с този пач като FIFA 2009 излезна доста одавна а и неразбирам защо тези от GFX както имаше GFX 2008 защо не испреварят вместо да пуснат първи BFL 2009 а да стане GFX хора лесно е стегнете се ! Чух че някои ви викат наи добрите ам аз мисля че не е така щото до сега да сам направил дори снимки на всички трениори а вие се мъчите още да го пуснете айде по Живо моля ви се докажете че сте най-добрите ! Мога да ви испреваря ама не искам понеже ви давам шанс айде пускаите този BFL най сетне ве
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
хаЕИхиаХеиахеиахие добре, че си ти да ме развеселиш :D :D :D :D :D :D :D :D :D
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: до бфл тийм

Мнение от sv3nc3 »

turboshonka написа:Ох маико нз колко човека се мъчат да направят този мод като например са около 8 човека ако се напрегнат ще стане за 10 до 15 часа а и те колко добавят добавят само Бг първенство неква измишлиотина Сезона на феноите песни това е лесна работа за 10 човека примерно или 8 човека ! А и много са бавят с този пач като FIFA 2009 излезна доста одавна а и неразбирам защо тези от GFX както имаше GFX 2008 защо не испреварят вместо да пуснат първи BFL 2009 а да стане GFX хора лесно е стегнете се ! Чух че някои ви викат наи добрите ам аз мисля че не е така щото до сега да сам направил дори снимки на всички трениори а вие се мъчите още да го пуснете айде по Живо моля ви се докажете че сте най-добрите ! Мога да ви испреваря ама не искам понеже ви давам шанс айде пускаите този BFL най сетне ве
Я пак, че нищо не ти се разбира, ама пробвай с точки, запетайки и без правописни грешки.
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: до бфл тийм

Мнение от Gogo_t »

Мой човек, да те светна че един качествен екип се прави за околу 4 часа.... 16 отбора по 3 екипа... 48 екипа по 4 часа... 192 часа ?!
МИ лицата, песните, даните...
ЛЕВСКИ СОФИЯ
Заключено

Обратно към “Кош за боклуци”