ПОМОЩ ЗА ПЕС 6

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 6
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
Jawor

ПОМОЩ ЗА ПЕС 6

Мнение от Jawor »

Защо винаги когато почна Мастър Лига на ПЕС 6 и като си изиграя последният мач за купата и тъкмо да влезе в менюто и ме изхвърля.Четох някъде някой беше писал, че това става така когато папка1 се препълни направих си друга папка всичко както трябва,но пак не става винаги се получава така да ме изхвърля след последният мач.Помогнете ми ПЛС... :shake: :| А и да попитам, как да изпълнявам пряк свободните удари ??? Когато имам като натисна Д или в аут излиза или се удря в стената топката :^) обяснете ми плс... :| :^) :^) :^)
Jawor

Re: ПОМОЩ ЗА ПЕС 6

Мнение от Jawor »

Хайде де никой ли го няма този проблем с ПЕС6 много ми се играе :shake: пишете нещо :| :^) :^)
L3vSkAr

Re: ПОМОЩ ЗА ПЕС 6

Мнение от L3vSkAr »

Аз имах същия проблем и като си преинсталирах играта се оправи. Иначе мастер лигата отиде на кино
Jawor

Re: ПОМОЩ ЗА ПЕС 6

Мнение от Jawor »

Ами тогава ей сега ще преинсталирам ПЕС-а няма да му слагам китсървър и други работи ами само ОФ най-новия и ако тогава не стане незнам вече.Много ми се играе пък се е преебано ...,но малко вероятно да ми се оправи като я преинсталирам...и я почна на чисто... :^) ;( ;( ;(
Troublemaker_08

Re: ПОМОЩ ЗА ПЕС 6

Мнение от Troublemaker_08 »

наи-хубаво ще направиш ако изтриеш само повторенията на играта и др.сейфове който не ползваш ;) мисля 4е тогава няма да имаш такъв проблем ;)
Jawor

Re: ПОМОЩ ЗА ПЕС 6

Мнение от Jawor »

Ами аз сега я почнах на чисто само с един ОФ :) нищо друго няма да слагам имам само един сейв на Мастър Лига-та други записи нямам.Дано не се преебе пак нещо след последният мач. :^) :| Иначе благодаря за съветите :)
Jawor

Re: ПОМОЩ ЗА ПЕС 6

Мнение от Jawor »

Благодаря ви много момчета за съветите :) минах си сезона и не ми направи никакъв проблем.Ще ми прави ли някакви проблеми ако си сменям само опшън файловетеза по нататък в играта ? :^) Че и шампионската лига не я видях на календара :^)
enio84
Мнения: 68
Регистриран на: 16 Юни 2007 09:57

Re: ПОМОЩ ЗА ПЕС 6

Мнение от enio84 »

Никой ли не знае как се импортват емблеми в играта. Плс за помощ!
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 6”