Търся пач с новите трансфери

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 6
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Bull M@$T@

Търся пач с новите трансфери

Мнение от Bull M@$T@ »

Търся пач с новите трансфери от 2007-2008.Ако занете някакъв подобен ми дайте линк.
L3vSkAr

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от L3vSkAr »

Да и аз търся ако някой намери нека да даде линк, а и дали някой ще направи новите екипи на Левски и ЦСКА?
Ronaldinho10

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от Ronaldinho10 »

Ето ви option file с новите трансфери (той е мой с някои подобрения)

Link - http://files.filefront.com/Option+File+ ... einfo.html
cska14
Мнения: 96
Регистриран на: 31 Авг 2007 14:41

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от cska14 »

Нещо днес ми се до играя ПЕС6 и търся Option FIle,който да слага всички зимни трансфери.Някой може ли да ми даде линк към такъв Option File ?
FeNoMeNa--

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от FeNoMeNa-- »

искам да попитам нещо регистрирах се само заради това може би някои хора ма знаят и от IRC някои и от Skype някои от форуми искам да попитам понеже сам много много голям фен на PES 6 и това ми е единствената игра на компа от повече от година и от повече от половин година играя само в мрежа само мрежа само ONLINE и нищо друго абсолутно сички игри на света омръзват освен тази но като я играеш в мрежа 1 vs 1 и 2 vs 2 единствената компютърна игра в света която не ми е омръзнала нищо друго не признавам ни фифи ни нищо pes 2008 се оказа провал както и да го погледнеш за мен е боклук и аболутно сичко друго освен PES 6 ONLINE обаче искам да направя една работа как да си сложа тоя patch за трансферите аве много ма е яд теглих от от каде ли не проблема е че немога да работя с тази скапана тъпа проста безинтересна програма DKZ Studio 2 месеца се мъча да си сложа пача нестава имам версия на английски дори защотото до преди това имах на испански имам сега на английски обаче немога да се оправя просто проблема е как се инсталира този пач с тази програма как се слага защотот за Singleplayer за Offline се слага само като го поставиш в My Dokument-КОНАМИ-Pro Evolution Soccer 6-Save-Folder 1 и го поставяш на мястото на другият файл и става обаче за ONLINE не се прави така защотото нестава аз пробвах и сички знаят че се прави с програмата DKZ Studio но обеснете ми как много ще сам глагодарен иначе искам да питам и за други неща играят ми са турнири на пес 6 ама от каде да намеря търсил сам в google нещо неможах да се справя иначе за esl имам акаунт имам регистация за турнира 1 vs 1 ladder обаче ми пише пак че не сам се регистрирал за тази лига иначе питах etien той каза че май лигата не била активна,laddera не бил активен иначе ако някои знае някакъв турнир да пише и още нещо за пачовете как се прави този пач Evolution Patch 1,3 ама не задължително не ми трябва но искам да ми помогнете да си сложа пача за трансферите и ако някой знае за турнири да пише да се регистрирам защотото ми се играят турнири МНОГО !!!!!! ай предварително Благодаря !!!!!!!!!
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от __SaNd1__ »

http://board.issonline.pl/index.php?showtopic=11119&st - PES 6.5 Patch version 2

Този пач съдържа всички трансфери от пролетния полусезон екипи лица топки нови менюта музика и така нататък П.С. Това е само темата за пача потърсете линкове из форума за сваляне от този които свалих пача а тои е 5 GB подава че вече страницата не съществува успех :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от AntrAcsA »

__SaNd1__ написа:http://board.issonline.pl/index.php?showtopic=11119&st - PES 6.5 Patch version 2

Този пач съдържа всички трансфери от пролетния полусезон екипи лица топки нови менюта музика и така нататък П.С. Това е само темата за пача потърсете линкове из форума за сваляне от този които свалих пача а тои е 5 GB подава че вече страницата не съществува успех :)

zvuchi dobre ama az link za donwload ne namerih !!!
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от __SaNd1__ »

мхм ще се разровя и ще потърся да ти дам линк за довнлоуд ;) имам го на харда ако некои може го качи в арена или замунда пача ще е добре щото си заслужава :wasntme:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от __SaNd1__ »

само че нз как ще се пратат сички фаилове да се качи пача ... :(
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
L3vSkAr

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от L3vSkAr »

Можеш ли да го качиш някъде този патч, защото и аз не мога да намеря линк, а изглежда много добре
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от __SaNd1__ »

L3vSkAr написа:Можеш ли да го качиш някъде този патч, защото и аз не мога да намеря линк, а изглежда много добре
еми аз го имам на харда ама нямам права да го качвам но намерих линк в един полски торрент откъдето може да се свали http://torrenty.org/torrent/225877 :) :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от __SaNd1__ »

а да вярно но менюто е на полски език но аз го разбирам езика така че не е проблем от 1 седмица съм с този пач :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
L3vSkAr

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от L3vSkAr »

Мерси много, но аз имам един проблем с песа и нз как да го оправя :sweating: Значи като играя мач и като свърши полувремето или мача, нали точно преди да ми излезе менюто и доста често взе да ми дава черен екран и играта забива, а преди въобще нямах такива проблеми. А също и като играя мач и често звука закъснява, в смисъл като бия удар и след няколко секунди се чува или пък съдийския сигнал. Някой знае ли от какво е това и как да го оправя? Компа ми е: Процесор Intel Celeron 2,7 GHz, Рам 1 гб, видео карта GForce 7200 GS
CSKARA

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от CSKARA »

L3vSkAr написа:Мерси много, но аз имам един проблем с песа и нз как да го оправя :sweating: Значи като играя мач и като свърши полувремето или мача, нали точно преди да ми излезе менюто и доста често взе да ми дава черен екран и играта забива, а преди въобще нямах такива проблеми. А също и като играя мач и често звука закъснява, в смисъл като бия удар и след няколко секунди се чува или пък съдийския сигнал. Някой знае ли от какво е това и как да го оправя? Компа ми е: Процесор Intel Celeron 2,7 GHz, Рам 1 гб, видео карта GForce 7200 GS

Бъгнал ти се е cv_0.afs файла затва е така
L3vSkAr

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от L3vSkAr »

CSKARA написа:
L3vSkAr написа:Мерси много, но аз имам един проблем с песа и нз как да го оправя :sweating: Значи като играя мач и като свърши полувремето или мача, нали точно преди да ми излезе менюто и доста често взе да ми дава черен екран и играта забива, а преди въобще нямах такива проблеми. А също и като играя мач и често звука закъснява, в смисъл като бия удар и след няколко секунди се чува или пък съдийския сигнал. Някой знае ли от какво е това и как да го оправя? Компа ми е: Процесор Intel Celeron 2,7 GHz, Рам 1 гб, видео карта GForce 7200 GS

Бъгнал ти се е cv_0.afs файла затва е така

Еми пич преинсталирах играта(без да трия папката в my documents) ама пак не се оправя :| :S :S
CSKARA

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от CSKARA »

L3vSkAr написа:
CSKARA написа:
L3vSkAr написа:Мерси много, но аз имам един проблем с песа и нз как да го оправя :sweating: Значи като играя мач и като свърши полувремето или мача, нали точно преди да ми излезе менюто и доста често взе да ми дава черен екран и играта забива, а преди въобще нямах такива проблеми. А също и като играя мач и често звука закъснява, в смисъл като бия удар и след няколко секунди се чува или пък съдийския сигнал. Някой знае ли от какво е това и как да го оправя? Компа ми е: Процесор Intel Celeron 2,7 GHz, Рам 1 гб, видео карта GForce 7200 GS

Бъгнал ти се е cv_0.afs файла затва е така

Еми пич преинсталирах играта(без да трия папката в my documents) ама пак не се оправя :| :S :S
Ми незнам :(
L3vSkAr

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от L3vSkAr »

А някой може ли да даде линк за последния излязъл китсървър? Аз намирам, но не и най-новата версия, а за патча пише че трябва най-новия
L3vSkAr

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от L3vSkAr »

Плс някой да ми каже, защо след края на сезона ме изхвърля от играта? Преинсталирах, но не се оправя, възможно ли е да е от опшън файла
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Търся пач с новите трансфери

Мнение от __SaNd1__ »

начи ако става въпрос за ПЕС 6.5 Патч версия 2 дори и да сложиж друг китсървър няма значение важното е от ГДБ на стария китсървър от пача да прехвърлиш сичко в другия аз така се оправих опшън фаила го имаш в пача не би трябвало да е от него преинстални песа и инстални на ново играта и пача след това надявам се да съм ти помогнал :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 6”