ПЕС 6 с джойстик и клавиатура

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 6
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
Bull M@$T@

ПЕС 6 с джойстик и клавиатура

Мнение от Bull M@$T@ »

Искам да попитам какъв е начинът да играя с клавиатура срещу приател с джойстик.Аз се оптаих, но джойстикът ми действаше както клавиатурата.Ако има някой който разбира от тези неща ще го помоля да ми ги разясни малко.
Последно промяна от Bull M@$T@ на 02 Юли 2007 22:10, променено общо 1 път.
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: ПЕС 6 с джойстик и клавиатура

Мнение от MrDeqn »

Дабе и аз тва питам...
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: ПЕС 6 с джойстик и клавиатура

Мнение от napster »

Лелееее ...
Обяснявам стъпка по стъпка за да не питате пак :

1. Влизате в Settings.exe , който се намира в дерикторията на играта (демек кадето е инсталирана играта)
2. Настройките на клавиатурата се правят от Keyboard прозорчето , което се отваря с избирането му от най-горния край на главния прозорец .
3. (ето тука внимавайте) Настройките на Играч #2 се правят от Player 2 , а не от Player1 . Ако джойстика ви е подобие на DualShock , няма смисъл да го настройвате , защото пес е направен за такъв джойстик и автоматично се правят същите настройки като при PlayStarion2 . Ако пък не е такъв джойстика ви , го наптройвате както си прецените според Keyboard . Ако пак се затруднявате : http://pes.headoff.com/Tutorials%20and% ... ntrols.htm
Изображение
Bull M@$T@

Re: ПЕС 6 с джойстик и клавиатура

Мнение от Bull M@$T@ »

Аз се оправих.Беше ми прецакан файлът setting.dat в My Docimentes и не ми даваше да сменям никакви настройки от setting.ехе, но аз го замених с нов и се оправи. :)
Nikolay
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Юни 2007 13:54

Re: ПЕС 6 с джойстик и клавиатура

Мнение от Nikolay »

Малко да ви върна назад във времето.Сблъсках се със същия проблем.Не иска да ми променя настрийките на втория играч в Player 2.Някой може ли да ми прати този файл,защото явно и моят е прецакан,а искаме да играем с един приятел мулти на един компютър.Ние сме с две клавиатури като едната е usb.....въобще възможно ли е?
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 6”