1 ви път когато играхте пес

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Nicky

Re: 1 ви път когато играхте пес

Мнение от Nicky »

ПЕС4 през зимата на 2006 година. Веднага се зарибих по нея и почнах яко да я играя. После ПЕС5 и т.н. :)
™XWD™

Re: 1 ви път когато играхте пес

Мнение от ™XWD™ »

Мен един приятел ме помоли да му я запиша(ПЕС 5) на диск аз я изтеглих и му я записах и докато го чаках да си земе диска (Защото исках после да я изтрия от харда) инсталнах я е така колкото да вида кво е и после друг футбол освен Пес незнам да е имало :happy:
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: 1 ви път когато играхте пес

Мнение от AntrAcsA »

Ами беше някаде към 96 година ... Тогава не се казваше ПЕС ноти WE а internacional Super Star of Soccer
AntrAcsA написа:Internacional Super Star of Soccer Delux
Изображение

Производетел : Konami
Година : 1993- 1995
Тип : Футболен симулатор

Download : http://files.filefront.com/ISSGENSEmura ... einfo.html

Играта е за Сега Дженезис и можеби е първия ПЕС или тогава се подвизава с името Internacional Super Star of Soccer Delux
играта не е лоша . Аз лично съм го играл доста
Малко снимки от играта
Изображение

Изображение


Изображение


Емулатора е нагласен специално за ПЕС в смисал ,че съм нагласил бутоните както се играе орогиналния пес а именно :
А= Висок пас
S=Нисък пас
D=Шут
Q=Смяна на играча
Е=Бягане
Ако искате още стари издания на играта тук съм ги събрал ;) : http://antracsa.16.forumer.com/viewforum.php?f=20
Mudy
Мнения: 63
Регистриран на: 01 Юли 2007 16:12
Местоположение: Перник

Re: 1 ви път когато играхте пес

Мнение от Mudy »

Аз играх първо на тази ISS Pro Evolution ,която беше за PS 1 ;) а баш Pro Evolution Soccer играх към края на 2001 година пак за PS 1
Glory Glory Man United
Изображение
Ronaldinho10

Re: 1 ви път когато играхте пес

Мнение от Ronaldinho10 »

Немога да си пусна pro evolution soccer 2 с pcsx2 емулатора plsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplsplspls :sweating:
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: 1 ви път когато играхте пес

Мнение от __SaNd1__ »

Е много се радвам че сте качили Супер Сокъра като бях по-малък имах СЕГА и тва беше първата игра която съм играл на сега много джоистици съм строшил на нея :giggle: Браво че си я качил Антракс специални благодарности сега ще я поразцъкам! ;) :clap: :happy: :party:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
fabric

Re: 1 ви път когато играхте пес

Мнение от fabric »

на тоя турнира се започнах с един пич дето я играел от повече от 13 години още когато е била за сега обясни ми всичко де що има за тая игра
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: 1 ви път когато играхте пес

Мнение от AntrAcsA »

fabric написа:на тоя турнира се започнах с един пич дето я играел от повече от 13 години още когато е била за сега обясни ми всичко де що има за тая игра
Е и аз я играя от толкова време !
Заедно с ФИФА 94 и Capitan Tsubasa , тези игри не се сваляха от конзолите ми :)
Иначе до колкото знам първата футболна игра на Конами е
Konami's Football 85 ! Това само по себеси говори колко са напред Конами сравнение с ЕА

За тези , които можеби ще спорят с мен дали изобщо има такава игра ами ето ви и обложката Изображение

Ако още не вярват ! Направих си труда да събера Pack с rom , emulator , covers : Konamis Football 85 : Download
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: 1 ви път когато играхте пес

Мнение от napster »

Има и една от 84 , пак на КОНАМИ , така че ония тъпи ФИФАри дето преди викаха ,че ПЕС са новаци да се ...
Изображение
Bati_Niki

Re: 1 ви път когато играхте пес

Мнение от Bati_Niki »

От началото на 2006 мисля от тогава като супер безделници аз и моите приятели играем ПЕС! Първо ПЕС4 и така нататък като всеки месец си правим ТУРНИР ПО ПЕС нарича се "КОРЕКОМ ЕГ КЪП" обикновенно сме 4рима и се играе сезон победителя печели ШОКОЛАДОВО ЯЙЦЕ "КИНДЕР" и зема играчката :giggle: !!!!Изключителна драма има през целия турнир доста често победителя се определя само от головата разлика, играе се на живот и смърт :clap: , а голмайстора зема вафла възможно най-гадната :clap: ! Ето и сайта на официялно започнатия турнир от този сезон за миналите се води че са неофицялни! http://www.korekomq.dir.bg/_wm/basic/?df=12&dflid=3 тука има тва онова!!!!
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: 1 ви път когато играхте пес

Мнение от [BFL]Mancho_United »

PES 5 ;) Дръпнах си го от замундата ;)
GLORY GLORY MAN UNITED !
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: 1 ви път когато играхте пес

Мнение от Manower »

Аз ПЕС го играя от създаването на ПЕС 1. От тогава само ПЕС играя, а не Фуфа, Фафа и други боклуци ! :D
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
Andres_Messi
Мнения: 130
Регистриран на: 15 Юни 2008 15:30
Местоположение: Марс

Re: 1 ви път когато играхте пес

Мнение от Andres_Messi »

Спомням си 4е играх първо PES 4 но не си спомням кога :rofl:
Messi If you did play on the sky,we have die to watch how you playing!
Also CSKA FOREVER Изображение
TiberiuM
Мнения: 82
Регистриран на: 29 Мар 2008 23:03

Re: 1 ви път когато играхте пес

Мнение от TiberiuM »

PES 2 на PS1-цата ми :)
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2008”