Екипи на "Б' група на "анонимен"

Всичко свързано с FIFA Football 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
lampard90

Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от lampard90 »

Здравейте :)
Това са моите екипи на "Б" група. Моля коментирайте. Приемам критики :) Ако искате да направя даден екип ми пишете ЛС :)

Белите орли:
Home / Away
Изображение Изображение
Черноморец Бс/Сф
Home / Away
Изображение Изображение
Дунав
Home
Изображение
Етър 1924

Home / Away
Изображение Изображение
Хасково

Home / Away
Изображение Изображение
Хебър
Home / Away
Изображение Изображение
Калиакра
Away
Изображение
Монтана
Home / Away
Изображение Изображение
Нафтекс
Home / Away
Изображение Изображение
Шумен
Home / Away
Изображение Изображение
Сливен
Home / Away
Изображение Изображение
Спартак Плевен
Home / Away
Изображение Изображение
Спартак Пловдив
Home / Away
Изображение Изображение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от napster »

Имам чувството че това са екипи за FIFA . Аз съм доста запознат с едитването на PES и това въобще не ми приличат на екипи за PES . Объркал си раздела . Но по темата , екипите си ги бива доста ;)
Изображение
lampard90

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от lampard90 »

napster написа:Имам чувството че това са екипи за FIFA . Аз съм доста запознат с едитването на PES и това въобще не ми приличат на екипи за PES . Объркал си раздела . Но по темата , екипите си ги бива доста ;)
Опаа :rofl: Сори, ще помоля, ако админ види темата, да я премести
ZhivkoBGR
BFL Team™
Мнения: 776
Регистриран на: 13 Юни 2007 16:56
Местоположение: Odense, Denmark

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от ZhivkoBGR »

Имаш потенциал, но определено има върху какво още да работиш! И от кога по дяволите Болярка стана спонсор на ПФК Калиакра.... на фанелките на калиакра пише
ОБЩИНА
КАВАРНА
и зад 2-те думи логото на Калиакра само, че с Opacity около 40.
[BFL]Mancho_United

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Доста добри екипи като за началои :) БРАВО !
lampard90

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от lampard90 »

Живко, повярвай ми, бил съм на мач на калиакра този сезон и резервния им екип бе със логото на Болярка. Не споря за хоум екипа им, но както виждаш, още не съм го почвал. Иначе само на 1 екип не съм махал фона (сливен) и това е, защото така си е по начало. (или поне според сайта на едното момче от вашия тийм) :)
ZhivkoBGR
BFL Team™
Мнения: 776
Регистриран на: 13 Юни 2007 16:56
Местоположение: Odense, Denmark

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от ZhivkoBGR »

lampard90 написа:Живко, повярвай ми, бил съм на мач на калиакра този сезон и резервния им екип бе със логото на Болярка. Не споря за хоум екипа им, но както виждаш, още не съм го почвал. Иначе само на 1 екип не съм махал фона (сливен) и това е, защото така си е по начало. (или поне според сайта на едното момче от вашия тийм) :)
На домакинството ни срещу Каварна бяха със домакинския екип и спонсора на фланелката беше Община Каварна, отделно бях гледал на запис мача Дунав Русе-Калиакра и в Русе играха с резервния екип, който беше със същия спонсор. Освем да са сложили "Болярка" като спонсор към края на сезона...
п.п.-да не си от Каварна?
nicks

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от nicks »

бате мене яко ме кефат екипите ти !
swan_3

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от swan_3 »

Браво братле, добре си се постарал ;) . Като вида екипа на Спартак Пловдив ми идва да те разцелувам :rofl: .
lampard90

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от lampard90 »

ZhivkoBGR написа:
lampard90 написа:Живко, повярвай ми, бил съм на мач на калиакра този сезон и резервния им екип бе със логото на Болярка. Не споря за хоум екипа им, но както виждаш, още не съм го почвал. Иначе само на 1 екип не съм махал фона (сливен) и това е, защото така си е по начало. (или поне според сайта на едното момче от вашия тийм) :)
На домакинството ни срещу Каварна бяха със домакинския екип и спонсора на фланелката беше Община Каварна, отделно бях гледал на запис мача Дунав Русе-Калиакра и в Русе играха с резервния екип, който беше със същия спонсор. Освем да са сложили "Болярка" като спонсор към края на сезона...
п.п.-да не си от Каварна?
Не, но и аз гледах Дунав - Калиакра (сети се тогава от къде съм :D ) и си бяха със спонсора Болярка.
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от vili4kata »

Добри екипи като за начало! :)
Levski_forever

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от Levski_forever »

Не мога да кажа ,че тези екипи са ужасни ,но не мога да кажа и че са перфектни...Има още доста да учиш ...но като за начало е добре. Една препоръка-оправяй качеството на лентите. Също е добре да правиш два слоя цвят например ако единия е multiply другия ще е linear burn. Като цяло горе-долу биват ,но имаш още доста да работиш в/у техниката на изрисуване на всеки един елемент от екипа ,защото нестава само с copy и paste от някой чужд екип или пък от реалния ... браво все пак за труда и продължавай да се занимаваш с това ;)
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от vili4kata »

Levski_forever написа:Не мога да кажа ,че тези екипи са ужасни ,но не мога да кажа и че са перфектни...Има още доста да учиш ...но като за начало е добре. Една препоръка-оправяй качеството на лентите. Също е добре да правиш два слоя цвят например ако единия е multiply другия ще е linear burn. Като цяло горе-долу биват ,но имаш още доста да работиш в/у техниката на изрисуване на всеки един елемент от екипа ,защото нестава само с copy и paste от някой чужд екип или пък от реалния ... браво все пак за труда и продължавай да се занимаваш с това ;)
Според мен след време може да бъде добър помощник на Очко и всички други от екипа, които се занимават с екипите.
Gosh0

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от Gosh0 »

екипити много радват браво :happy:
klamer4o

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от klamer4o »

Хай! :) Искам да попитам автора 2 неща.
1. защо пише "анонимен" на топик заглавието и
2. сигурен ли си, че екипите са твои

Ще помоля БФЛ да не ме банват предварително :)
[BFL]Mancho_United

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от [BFL]Mancho_United »

swan_3 написа:Браво братле, добре си се постарал ;) . Като вида екипа на Спартак Пловдив ми идва да те разцелувам :rofl: .
offtopic: САМО МАРИЦА :giggle:
lampard90

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от lampard90 »

klamer4o написа:Хай! :) Искам да попитам автора 2 неща.
1. защо пише "анонимен" на топик заглавието и
2. сигурен ли си, че екипите са твои

Ще помоля БФЛ да не ме банват предварително :)

Ще бъда така любезен да ти отговоря. Екипите съм ги правил АЗ, а пише 'анонимен' за да видят после юзърите кой е :) НЕщо друго?
Пс. ти не беше ли от БОП?!?
_hi6tnika_
Мнения: 93
Регистриран на: 15 Юни 2007 15:30
Местоположение: Sofiq

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от _hi6tnika_ »

:rofl: ха ха абе пич ти от къде ги намеи тия екипи на мене са ми много познати от някъде особенно на Дунав,Хасково, а също на Монтана, а един въпрос на Спартак Плевен откъде намери белия екип :devil:
http://evilbeetgossip.com/wp-content/up ... iselle.jpg
Аз мразя Тотнъм. Forever West Ham
vfbstuttgart

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от vfbstuttgart »

Levski_forever написа:Не мога да кажа ,че тези екипи са ужасни ,но не мога да кажа и че са перфектни...Има още доста да учиш ...но като за начало е добре. Една препоръка-оправяй качеството на лентите. Също е добре да правиш два слоя цвят например ако единия е multiply другия ще е linear burn. Като цяло горе-долу биват ,но имаш още доста да работиш в/у техниката на изрисуване на всеки един елемент от екипа ,защото нестава само с copy и paste от някой чужд екип или пък от реалния ... браво все пак за труда и продължавай да се занимаваш с това ;)
с коя програма ги правите Levski_forever ? и с копи пеист не стават ли пореални
Levski_forever

Re: Екипи на "Б' група на "анонимен"

Мнение от Levski_forever »

vfbstuttgart написа:
Levski_forever написа:Не мога да кажа ,че тези екипи са ужасни ,но не мога да кажа и че са перфектни...Има още доста да учиш ...но като за начало е добре. Една препоръка-оправяй качеството на лентите. Също е добре да правиш два слоя цвят например ако единия е multiply другия ще е linear burn. Като цяло горе-долу биват ,но имаш още доста да работиш в/у техниката на изрисуване на всеки един елемент от екипа ,защото нестава само с copy и paste от някой чужд екип или пък от реалния ... браво все пак за труда и продължавай да се занимаваш с това ;)
с коя програма ги правите Levski_forever ? и с копи пеист не стават ли пореални
:D Без коментар....правим ги с paint ..шегувам се....правим ги с photoshop ест ;) а под copy и paste явно не си ме разбрал имах впредвид че не се правят екипи като се взимат елементи от други екипи ,правени от други кит мейкъри ;)
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2007”