Тренировки

Всичко свързано с FIFA Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ
Публикувай отговор
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Тренировки

Мнение от Manower »

Абе хорица тренировките на мениджера не могат ли да се ръководят от помощника или трябва сам да си ги правя секи път? И още нещо. Я кажете на какви групи да ги деля играчите и на кои тренировки да надблягам? Щото аз ги тренирам на квот ми падне :D Бглагодарско предварително.
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
masto

Re: Тренировки

Мнение от masto »

ми аз го давам помощника да ги тренира още в началото те пита какви функции искаш ти да изпълняваш ти и какви помощника
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: Тренировки

Мнение от Manower »

Аха. Щото там на трейнинг нали има първа и втора група, вратари и резерви, и може нали да избираш, какъв вид тренировка да сложиш. Иначе аз съм цъкнал на помощника да прави тренките, ама нз дали си върши работата :)
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
masto

Re: Тренировки

Мнение от masto »

ами поне при мене си я върши аз го цъкам и не се занимавам повече
IRCPoliceman

Re: Тренировки

Мнение от IRCPoliceman »

Manower написа:Аха. Щото там на трейнинг нали има първа и втора група, вратари и резерви, и може нали да избираш, какъв вид тренировка да сложиш. Иначе аз съм цъкнал на помощника да прави тренките, ама нз дали си върши работата :)
Ами колкото по - добър е Асистент Менажера, толкова по - добре води тренировките! Намери си добър Асистент, предложи му добра заплата за да дойде при теб, цъкни той да води тренировките и това е!
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: Тренировки

Мнение от Manower »

мерси
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
Rooster1912

Re: Тренировки

Мнение от Rooster1912 »

Момчета,имам въпрос относно тренировките на младежите ми!Значи имам 5 кампа в чужбина за млади таланти и във всеки един камп съм сложил треньор,който да го води!Мисълта ми е следната-тъй като периодично ми изписва ,че е открит млад талант в еди кой си камп....Трябва ли да подписвам договор с него ,за да почне тренировки и мачове в младежките ми формации ,за да вдига левъли или просто младежът да си остава в кампа(дали тренира там под ръководството на съответния треньор на кампа,където изобщо не знам дали вдига левъли)Изобщо какви са функциите на тези треньори в в малдежките кампове-дали служат само да открият даден талант,когото ако харесам -да подпиша и да взема в младежките ми формации или служи и за водене на тренировки в самия камп и да се дигат левъли на самото място в кампа и по-късно ако харесам някой да подпиша с него като навърши 18.И 5-те ми кампа са напълно развирти на 4-то ниво....
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2008”