ПРОБЛЕМ С УВОЛНЕНИЕТО ОТ БОРДА.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!

Всичко свързано с FIFA Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ
Публикувай отговор
Rooster1912

ПРОБЛЕМ С УВОЛНЕНИЕТО ОТ БОРДА.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!

Мнение от Rooster1912 »

Значи искам да ви помоля за помощ.Проблемът е следния.Играя втори сезон с Норич.Целте на отбора за влизане във Висшата лига на Англия и доброто класиране на отбора за купата са презипълнени.Но се оказа,че съм прекалил със сумите за заплатите на играчите и съм в минус -200 000 лири -месец преди новия сезон.На минус съм и за парите в кеш.Остава ми неизползвана сума за трансфери.Също така съм малко в минус за парите дадени ми за реконструкция на базата и стадиона.като стигна ден преди започването на новия сезон -Изписва ми ,че получавам( след подадена жалба) лиценз за следващия сезон,но няма да мога правя трансфери.И ми се отнемат там няква бройка точки.И като почне да ми зарежда датата за новия сеозн и ми изписва,че борда ме уволнява.по принцип в началото като почвах играта - дадох на опция с уволнение ,но сега потърсих да я изключа и не мога явно да направя това нещо,тъй като не мога да я открия.Моля ви помогнете!Дайте съвет какво да правя.Защото 2 сезона ми отидоха на вятъра,ане ми се почва отначало или с друг отбор.Благодаря ви предварително,момчета!!
Bukc
Мнения: 19
Регистриран на: 05 Мар 2008 15:40
Местоположение: Pleven

Re: ПРОБЛЕМ С УВОЛНЕНИЕТО ОТ БОРДА.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!

Мнение от Bukc »

Rooster1912 написа:Значи искам да ви помоля за помощ.Проблемът е следния.Играя втори сезон с Норич.Целте на отбора за влизане във Висшата лига на Англия и доброто класиране на отбора за купата са презипълнени.Но се оказа,че съм прекалил със сумите за заплатите на играчите и съм в минус -200 000 лири -месец преди новия сезон.На минус съм и за парите в кеш.Остава ми неизползвана сума за трансфери.Също така съм малко в минус за парите дадени ми за реконструкция на базата и стадиона.като стигна ден преди започването на новия сезон -Изписва ми ,че получавам( след подадена жалба) лиценз за следващия сезон,но няма да мога правя трансфери.И ми се отнемат там няква бройка точки.И като почне да ми зарежда датата за новия сеозн и ми изписва,че борда ме уволнява.по принцип в началото като почвах играта - дадох на опция с уволнение ,но сега потърсих да я изключа и не мога явно да направя това нещо,тъй като не мога да я открия.Моля ви помогнете!Дайте съвет какво да правя.Защото 2 сезона ми отидоха на вятъра,ане ми се почва отначало или с друг отбор.Благодаря ви предварително,момчета!!
Начи имаш 2-ва варианта ако имаш сейф преди да е почнал втория сезон на 30.06 нали се прави автоматичен сейф от играта и така ако има начи пусни този сейф и ако треньора ти има някакви пари прати ги на отбора и може да се оправиш зависи колко са или ако ти е толкова важен този отбор пусни си MegaTrainer и си направи някой от кодовете там за пари на отбора или на мениджъра или си почни с друг отбор надявам се да съм ти помогнал
http://www.fm08.de/en/ Гласувайте за България да имаме българско първенство в Фифа Мениджър 09 !!!
Rooster1912

Re: ПРОБЛЕМ С УВОЛНЕНИЕТО ОТ БОРДА.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!

Мнение от Rooster1912 »

Bukc написа:
Rooster1912 написа:Значи искам да ви помоля за помощ.Проблемът е следния.Играя втори сезон с Норич.Целте на отбора за влизане във Висшата лига на Англия и доброто класиране на отбора за купата са презипълнени.Но се оказа,че съм прекалил със сумите за заплатите на играчите и съм в минус -200 000 лири -месец преди новия сезон.На минус съм и за парите в кеш.Остава ми неизползвана сума за трансфери.Също така съм малко в минус за парите дадени ми за реконструкция на базата и стадиона.като стигна ден преди започването на новия сезон -Изписва ми ,че получавам( след подадена жалба) лиценз за следващия сезон,но няма да мога правя трансфери.И ми се отнемат там няква бройка точки.И като почне да ми зарежда датата за новия сеозн и ми изписва,че борда ме уволнява.по принцип в началото като почвах играта - дадох на опция с уволнение ,но сега потърсих да я изключа и не мога явно да направя това нещо,тъй като не мога да я открия.Моля ви помогнете!Дайте съвет какво да правя.Защото 2 сезона ми отидоха на вятъра,ане ми се почва отначало или с друг отбор.Благодаря ви предварително,момчета!!
Начи имаш 2-ва варианта ако имаш сейф преди да е почнал втория сезон на 30.06 нали се прави автоматичен сейф от играта и така ако има начи пусни този сейф и ако треньора ти има някакви пари прати ги на отбора и може да се оправиш зависи колко са или ако ти е толкова важен този отбор пусни си MegaTrainer и си направи някой от кодовете там за пари на отбора или на мениджъра или си почни с друг отбор надявам се да съм ти помогнал
За какви пари говориш-тези за лични ползване ли? Би ли уточнил и другия ми въпрос е по-точно как става тва изпращане на парите на отбора??
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2008”