Въпроси.

Всичко свързано с FIFA Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ
Публикувай отговор
bigs1
Мнения: 31
Регистриран на: 17 Юни 2007 18:13

Въпроси.

Мнение от bigs1 »

Здравеите.Знае ли някои как мога ли да си направя нов лагер (training camp),и как мога да си отклучвам играчи в трансферния прозорец за да ги купувам нали те са на (unsloced) да ги направя поне Not interesing или buy.
От кои качества се определя левела на нападателя(ST).
Bukc
Мнения: 19
Регистриран на: 05 Мар 2008 15:40
Местоположение: Pleven

Re: Въпроси.

Мнение от Bukc »

bigs1 написа:Здравеите.Знае ли някои как мога ли да си направя нов лагер (training camp),и как мога да си отклучвам играчи в трансферния прозорец за да ги купувам нали те са на (unsloced) да ги направя поне Not interesing или buy.
От кои качества се определя левела на нападателя(ST).
Здрасти значи за лагера трябва да влезнеш в klub facilities и след това new young camp а това с трансферите неможеш да го отклучваш то зависи от репотацията на отбора home и internacional и също така коя дивизия си надявам се да съм ти помогнал :P
http://www.fm08.de/en/ Гласувайте за България да имаме българско първенство в Фифа Мениджър 09 !!!
bigs1
Мнения: 31
Регистриран на: 17 Юни 2007 18:13

Re: Въпроси.

Мнение от bigs1 »

Благодаря ти.
Becks
Мнения: 67
Регистриран на: 12 Апр 2008 17:07

Re: Въпроси.

Мнение от Becks »

Мисля че той питаше за тренировъчен лагел а не за младежите. Трен. лагер се пражи като влезеш в календара и отдолу има Training camp. Даваш точката да е на него избираш коя дата да е и там вече ще ти излезе един прозорец къде и колко дена да е ;)
Изображение
bigs1
Мнения: 31
Регистриран на: 17 Юни 2007 18:13

Re: Въпроси.

Мнение от bigs1 »

Благодаря ти. Имах предивит дали може да се съсдаде нов тренировачен лагер обаче насякаде почти сам пипал на тази игара и немога да намеря.Някои може ли да ми каже кои са качества на нападетеля (ST) за да мога да ги развивам
ZloK

Re: Въпроси.

Мнение от ZloK »

Аз мойте нападатели ги развивам от категория Outfield Shot Power, Long Shots, Finishing, Flair, Headers, Touch, Forward Runs, а от категория Physical Fitness на Acceleration, Speed, Jumping и Agility... Естествено като ги вдигнеш тези определените по-горе не забравай, че има други който също са важни, но не споменати... :)
nik437o

Въпроси.

Мнение от nik437o »

Как мога да си опрая тревната настилка на стадиона???
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Manager 2008”