GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Всичко за GFX FIFA Football 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
eemmkkoo

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от eemmkkoo »

Пичове я кажете на каква резолюция играете и как е най-добре да оставя фифата??10x
swan_3

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от swan_3 »

Аз играя на 800х600 и ми върви добре, мога и на оптималната, но тази ми харесва повече :) .
[BFL]Mancho_United

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от [BFL]Mancho_United »

За всеки е различно според монитора :) Ако си с 19 инчов,LCD,TFT,широкоформатен 16х9 монитор мога да ти кажа на каква да я играеш ;) Но просто си зависи от монитора и от самия ти комп :) Иначе много се радвам като виждам на колко хора им харесва публиката,тревата и така нататък :) И между другото е така - преди 7-0 на World Class ,а сега към 3-4 на 0 на SemiPro ;) нека да е малко по-реално :)
И тук един личен въпрос - може ли да чуя отзивите за минилицата на мениджърите ? :blush: :wasntme: Харесват ли ви и пускате ли си сезона с лицето на Бате Ицо :rofl:
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от to6kobg »

Galen написа:
to6kobg написа:Аз нямам проблеми с патча за публиката обаче имам един друг.Искам да ви питам-знае ли някой защо мачовете ми тръгват на по-тъмна графика-примерно пробвах на Олимпийския стадион в Берлин, който има картинка в описанието на GFX.Но при мен тръгва доста по-тъмно, това се отнася и когато мачовете се играят вечерно време.Някакви съвети.
И аз имам същия проблем.Просто си светвам монитора и всичко е нормално.
Мерси!!!ENJOY!!!FIFA 07 IS THE BEST WITH GFX
Изображение
Изображение
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от to6kobg »

Това с минилицата е СУПЕР, но все пак с лицето на бате Ицо-ми честно да ти кажа избягвам да се пускам с него(вземе вместо за първо да се боря за оцеляване)!
КОЙТУ ИГРАИ ПИЧЕЛИ, КОЙТО НИ ИГРАЙ-НИ ПИЧЕЛИ!
Изображение
Изображение
Levski_forever

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от Levski_forever »

Хе-хе-хе радваме се ,че Ви харесва ...това може да значи само едно - очаквайте GFX 08! ;) :)
[BFL]Mancho_United

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Тва го казах на базик за бате Ицо :) Ама ако не играеш с него няма да пичелиш :) :rofl: Иначе мерси ,радвам се че този патч толкова много се харесва :) След всичките тонове критики по БФЛ ФИФА в1 и в2 най-накрая тази година да ви видим доволни :) (поне засега)
TroY CrAzYsAsHo

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от TroY CrAzYsAsHo »

BFL TEAM = Impressive ... Прсото пача е уникален както винаги , поздрави от FIFA-LEAGUE !!!
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от MuSTaKa »

Поздрави на FIFA-League, контролирайте си хората, най-вече Рапuтката, тресе го пубертета...

Към Гаго и гореспоменатия:

Вашите мнения съм ги чувал вече, не мисля, че имате глас тук.
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
TroY CrAzYsAsHo

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от TroY CrAzYsAsHo »

MuSTaKa написа:Поздрави на FIFA-League, контролирайте си хората, най-вече Рапuтката, тресе го пубертета...

Към Гаго и гореспоменатия:

Вашите мнения съм ги чувал вече, не мисля, че имате глас тук.
Ако го познаваш по-добре няма да ти прави впечетление ;) Иначе поздрави и за тебе мисля , че се знаеме от др места , скоро разбрах , че се занимаваш с пачовете и те поздравявам :P А иначе под хора какво имаш предвид ?
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от MuSTaKa »

Сашо, ти ли си? От worldsport.fhhost.com? :)

А за Рапuтката - ами той не е ли от fifa-league?
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
el`magnifico

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от el`magnifico »

[BFL]Mancho_United написа:За всеки е различно според монитора :) Ако си с 19 инчов,LCD,TFT,широкоформатен 16х9 монитор мога да ти кажа на каква да я играеш ;) Но просто си зависи от монитора и от самия ти комп :)
аз съм с LG 19 инча,LCD,TFT + TV Tuner ама той не е важен та на ква резолюция да си пусна фифа че да върви по-добре пача?
TroY CrAzYsAsHo

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от TroY CrAzYsAsHo »

MuSTaKa написа:Сашо, ти ли си? От worldsport.fhhost.com? :)

А за Рапuтката - ами той не е ли от fifa-league?

Е кой мое да е :D:D Спомняп си старите времена а ?! :P


Иначе ти казваш ХОРА пък пишеш само Владо и аз затова питам какво имаш предвид ;)
klamer4o

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от klamer4o »

Браво, готин патч сте спретанали :)
БФЛ_d1Av0lo

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от БФЛ_d1Av0lo »

Искам да попитам ще върви ли играта на медиум,монитора ми е LCD 17 компа е стандартен,което ще рече свястна видео карта и 512мб рам...Неискам да рискувам щото ме мързи да преинсталвам фифата моля Манчо да каже ако знае какъв ще е ефекта ;)
Nightshann

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от Nightshann »

А ако аз имам този пач а един мои приятел не можем ли да играем мулти? :wasntme:
Nightshann

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от Nightshann »

флаговете новите ги имам публиката също е оправена :) Обаче нито имам ново интро нито логото на GXF все едно не сам го слагал :wasntme:
Levski_forever

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от Levski_forever »

Nightshann написа:флаговете новите ги имам публиката също е оправена :) Обаче нито имам ново интро нито логото на GXF все едно не сам го слагал :wasntme:
АРЕ ВЕЧЕ ЧЕТЕТЕ ,ЧЕ МИ ПИСНА ...ПИШЕ ,ЧЕ BFLINSTALL_1 СЕ КАЧВА В ДИРЕКТОРИАТА НА ФИФАТА А НЕ ИЗВЪН НЕЯ !!!
Nightshann

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от Nightshann »

Levski_forever написа:
Nightshann написа:флаговете новите ги имам публиката също е оправена :) Обаче нито имам ново интро нито логото на GXF все едно не сам го слагал :wasntme:
АРЕ ВЕЧЕ ЧЕТЕТЕ ,ЧЕ МИ ПИСНА ...ПИШЕ ,ЧЕ BFLINSTALL_1 СЕ КАЧВА В ДИРЕКТОРИАТА НА ФИФАТА А НЕ ИЗВЪН НЕЯ !!!
А според теб каде сам я сложил !??!?!?!
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от rap17ka7a »

Nightshann написа:
Levski_forever написа:
Nightshann написа:флаговете новите ги имам публиката също е оправена :) Обаче нито имам ново интро нито логото на GXF все едно не сам го слагал :wasntme:
АРЕ ВЕЧЕ ЧЕТЕТЕ ,ЧЕ МИ ПИСНА ...ПИШЕ ,ЧЕ BFLINSTALL_1 СЕ КАЧВА В ДИРЕКТОРИАТА НА ФИФАТА А НЕ ИЗВЪН НЕЯ !!!
А според теб каде сам я сложил !??!?!?!
Значи не си качил първия фаил... те са 2 рара в първия има 1 файл във втория 2 файла от първия рар май не си качил...
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “GFX FIFA Football 2007”