GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Всичко за GFX FIFA Football 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Levski_forever

GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от Levski_forever »

И така българската версия на GFX е вече готова!

Обложка:
Изображение

Download links:
-1 bflinstall_turf - http://files.filefront.com/gfxinstall+t ... einfo.html
-2 bflinstall_1 & _2 - http://files.filefront.com/GFX07rarrar/ ... einfo.html

СЪДЪРЖАНИЕ:
------------------------------

1.Подобрена графика на играта .
2.Сменен gameplay по време на игра.
3.Добавени са над 10 нови ситуации по време на мач. Може да видите на шотовете
4.Flares ефектите са активирани .
5.С помощта на blur ефект публиката е по-реална.
6.Нови знамена
7.Ново интро
8.Подобрено меню
9.Изцяло нова система за popups по време на мач ,не използвана досега в FIFA 07.
10.Нови мениджъри (лица за Manager mode)
11.Нова 3D публика с веещи се знамена.
12.До 3 нови камери при повторенията .
13.Нови рекламни пана.
14.Нови бутонки.
15.Подобрения по стадионите.
16.Много друго!

Относно по-добрата графика:ВНИМАНИЕ! Патчът е приложим само ако вашата FIFA 2007 е пусната на максимални детайли (high).
Относно менютата: ВНИМАНИЕ! Снимковият материал е предоставен с любезното съдействие на sportni.bg.
Начин на инсталиране:
----------------------------------
ВНИМАНИЕ !!! Преди да почнете с инсталацията трябва да стартирате файла "gfxinstall_turf.exe" и да го инсталирате в директорията
на вашата FIFA 07.!!!

За да инсталирате GFX07 правилно ,трябва да изпълните следните инструкции:

1.Стартирате файла "gfxinstall_1.exe" и го инсталирайте в главната директория на играта (FIFA 07).
2.На вашият десктоп ще се появи иконка с име "CHANGE CROWDS!" натискате върху нея и изчаквате процесите да свършат.Тази програма
ще инсталира новите фенове ,така че не е задължителна.Не ви препоръчваме да натискате "CHANGE CROWDS!" ,тъй като на различни компютри действаше различно и на повечето играта крашваше .А ите само заменят текстурите ;) Вие имате отговорността тук.
3.Стартирайте файла "gfxinstall_2.exe" и го инсталирайте в директория ,в която НЕ СЕ намира вашата FIFA.
4.На десктопа Ви ще се появи отново иконка ,но този път с името "flags" ,натиснете отново на нея и изчакайте процесите да

свършат.
5.Пускате играта и се кефите максимално!;) :).

---------------------------------
Създатели:
---------------------------------

BFL Team:
Координатори на проекта: Благовест Димитров (Levski_forever) & Минчо Краевски (Mancho_United)

-Знамена: Живко Станчев (ZhivkoBGR) & Минчо Краевски (Mancho_United)
-Интро: Асен Асенов (AntrAcsA) & Благовест Димитров (Levski_forever)
-Фенове: Благовест Димитров (Levski_forever)
-Минилица на менаджери: Минчо Краевски (Mancho_United)
-Меню: Благовест Димитров (Levski_forever)
-Геймплей: Благовест Димитров (Levski_forever)
-Нова графика и motions: Благовест Димитров (Levski_forever)
-Инфо: kyynadd & wcwc

Специални благодарности на: sportni.bg , за любезното предоставяне на снимки за някои менюта в играта , на Ники (MuSTaKa) за

снимки на чуждите агитки ,използвани в менюто , целия BFL Pes Team и всички потребители ,които ни помагаха и ни подкрепяха. Благодарим Ви!!

------------------------
За връзка:
------------------------
http://www.bfl-team.com
http://www.forum.bfl-team.com
admin@bfl-team.com


------------------------
Очаквайте BFL FIFA 08 , BFL PES 2008 , BFL FIFA MANAGER 08 & GFX 08.

------------------------------
ШОТОВЕ:

Изображение Изображение
Изображение Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
nicks

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от nicks »

браво момчета . Ше видим дали ше заиграя фифа :D
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от rap17ka7a »

Е това е приятна изненада!!!Са след малко като го кача ще ви кажа мнението си :P
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от vili4kata »

Пачът е невероятен! Само имам един въпрос: за какво служи архивът gfxinstall_turf.rar ?
Levski_forever

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от Levski_forever »

vili4kata написа:Пачът е невероятен! Само имам един въпрос: за какво служи архивът gfxinstall_turf.rar ?
АУУУУ пак не четете инструкцийте....ИНСТАЛИРА СЕ ПРЕДИ bflinstall_1 и 2
swan_3

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от swan_3 »

ААА графиката е супер яка :party: изобще целия патч е просто нереален :party: .
fernando_gago

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от fernando_gago »

Най-после да играя ФИФА с удоволсвтвие :)
Levski_forever

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от Levski_forever »

:) Радваме се ,че Ви харесва това значи ,че патча определено ще има огромен успех ,което пък значи ,че ще има и за FIFA 08;) Ще помоля някой ,който може да качи патча в zamunda.net ;) :)
werew

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от werew »

Само така БФЛ невероятни сте страшен е тоя па4 Продължаваите в същия дух :party: :party: :party: :clap: :clap: :clap:
ancho

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от ancho »

Да играя ли Фуфа или да неиграя това е въпроса сега....щото пача ми изглежада добър..ама..все пак е фуфа...
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от rap17ka7a »

ancho написа:Да играя ли Фуфа или да неиграя това е въпроса сега....щото пача ми изглежада добър..ама..все пак е фуфа...
Бате пачът е страшно готин менюто става много готино графиката също много се подобрява... така че пробвай я ;) просто много готин пач!
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Galen

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от Galen »

Такъв пач до сега не съм виждал :party: .Всичко е станало повече от перфектно.Друго което ми направи впичатление е че играта е станала по трудно.

ПП.Ако някой иска да играеме фифа с пача GFX 07 да ме търси на скайп-galen_shumen
eemmkkoo

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от eemmkkoo »

След малко слагам пача,но не разбрах само при колко от вас е имало проблеми с "CHANGE CROWDS!" и при колко всичко е ок??И ако все пак рискувам и пробвам да инстална тази програма за феновете и не се получи на моя комп какви точно са последиците??Цялата фифа ли ще ми прецака или...?Дайте повече инфо за да знам дали си заслужава да рискувам??
swan_3

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от swan_3 »

eemmkkoo написа:След малко слагам пача,но не разбрах само при колко от вас е имало проблеми с "CHANGE CROWDS!" и при колко всичко е ок??И ако все пак рискувам и пробвам да инстална тази програма за феновете и не се получи на моя комп какви точно са последиците??Цялата фифа ли ще ми прецака или...?Дайте повече инфо за да знам дали си заслужава да рискувам??
Значи 3ма човека си инсталраха това за публиката и им няма абсолютно нищо. Само като я инсталираш ти дава много грешки и за по лесно ги премахни като задържиш "Enter" ;) . GL .
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от MuSTaKa »

Change Crowds добавя по-добра публика, която обаче върви нормално само на най-високи детайли на играта, тоест - на най-добра машина. Ако не можеш да подкараш ФИФА на макс, по-добре не слагай новата публика. Иначе пачът си върви и без нея. ;)
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
eemmkkoo

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от eemmkkoo »

Ами досега си играя на high така че ще рискувам...:)
to6kobg
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Юни 2007 21:07
Местоположение: Пловдив,България
Обратна връзка:

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от to6kobg »

Аз нямам проблеми с патча за публиката обаче имам един друг.Искам да ви питам-знае ли някой защо мачовете ми тръгват на по-тъмна графика-примерно пробвах на Олимпийския стадион в Берлин, който има картинка в описанието на GFX.Но при мен тръгва доста по-тъмно, това се отнася и когато мачовете се играят вечерно време.Някакви съвети.
Изображение
Изображение
Galen

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от Galen »

to6kobg написа:Аз нямам проблеми с патча за публиката обаче имам един друг.Искам да ви питам-знае ли някой защо мачовете ми тръгват на по-тъмна графика-примерно пробвах на Олимпийския стадион в Берлин, който има картинка в описанието на GFX.Но при мен тръгва доста по-тъмно, това се отнася и когато мачовете се играят вечерно време.Някакви съвети.
И аз имам същия проблем.Просто си светвам монитора и всичко е нормално.
eemmkkoo

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от eemmkkoo »

Опаа :) Инстала мина успешно при мен + феновете.Направо се стреснах колко цветна ми е фифата сега!Шаренийка голяма.Малко ми напомня на ел.игрите с жетоните от едно време:)Но и без тва ми беше омръзнала старата,сега поне ще разцъквам с тази графика.Поздравявам Ви все пак за продукта и благодаря!
angelfish
Мнения: 31
Регистриран на: 14 Юни 2007 23:46

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от angelfish »

а може ли феновете да се инсталнат по-късно
Публикувай отговор

Обратно към “GFX FIFA Football 2007”