GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Всичко за GFX FIFA Football 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Silvera

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от Silvera »

бфл става ли да го качите във дата.бг че нета ми е слаб от външни сайтове
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от vili4kata »

Харесва ми как сте направили топката!
nicks

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от nicks »

vili4kata написа:Харесва ми как сте направили топката!
да наистина мн е яка :)
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от vili4kata »

Levski_forever написа:И така българската версия на GFX е вече готова!
А какво ще има в другата версия :?:
nikoooo

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от nikoooo »

Levski_forever написа::) Радваме се ,че Ви харесва това значи ,че патча определено ще има огромен успех ,което пък значи ,че ще има и за FIFA 08;) Ще помоля някой ,който може да качи патча в zamunda.net ;) :)
И в дата.бг. :wasntme:
Sako

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от Sako »

Мерси много за пача, смчтам че ще е страхотен! Но все още не съм го сложил защото незнам дали ще ми работи на 100%. Нямаше да е зле да бяхте посочили някакви минимални изискваня. По-принцип играч на максимални настройки и нямам проблеми пр-време на игра, но при някои cut-сцени, например като вкарам гол и след това клип4ето където играчите се кефят ми насича. Та за това се чудя дали да сложа пача. Иначе компа ми е: P4 2,4Ghz, 1GB DDR, Radeon 9800SE 256MB
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от vili4kata »

Sako написа:Мерси много за пача, смчтам че ще е страхотен! Но все още не съм го сложил защото незнам дали ще ми работи на 100%. Нямаше да е зле да бяхте посочили някакви минимални изискваня. По-принцип играч на максимални настройки и нямам проблеми пр-време на игра, но при някои cut-сцени, например като вкарам гол и след това клип4ето където играчите се кефят ми насича. Та за това се чудя дали да сложа пача. Иначе компа ми е: P4 2,4Ghz, 1GB DDR, Radeon 9800SE 256MB
Това насичане не може да е от видео картата ти 100%, защото аз съм с 64 МВ-ова и малко ми сече. Сложи си пача и ще ти върви идеално според мен! ;)
Sako

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от Sako »

Сложих го пача. Неверятен е, най-добрия пач на който нчкога съм попадал ( един бъг не намерих ). И не ми насича изобщо. Браво BFL, страхотна работа ;)
ancho

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от ancho »

А ако може едно въпросче...Цъкам си с Реал Мадрид сезон..Сложих пача(преди товаимах БФЛ 2 )...Свършвам сезона...Изибрам си спонсор тва онова и почва да ми зарежда(процентите там..) ситга до 49 и бам...Don't Send... защо става така?
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от vili4kata »

ancho написа:А ако може едно въпросче...Цъкам си с Реал Мадрид сезон..Сложих пача(преди товаимах БФЛ 2 )...Свършвам сезона...Изибрам си спонсор тва онова и почва да ми зарежда(процентите там..) ситга до 49 и бам...Don't Send... защо става така?
Според мен ще ти се оправи като си преинсталираш ФИФА 07 заедно с пачовете BFL FIFA 07 v2.0 & GFX 07. :)
[BFL]Mancho_United

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Анчо неможе да е от GFX ,защото той променя графичните детайли,а не самата база на играта ;)
ancho

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от ancho »

м незнам...Това ми беше мисля,че 5-я сезон и нямах пробем..сложих го и дава дон'т сенд,но няма значение..преинсталнах фъфата ;)
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от vili4kata »

Искам само да попитам за един пач дали е съвместим с GFX 07. Пачът се нарича Grafic Patch и го има тук:
http://store2.data.bg/fifticent/Program ... 2006-2007/
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от НиКи »

щом е график едва ли...
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от vili4kata »

НиКи написа:щом е график едва ли...
Питам, защото и GFX-а е график и да не се получи нещо гадно...
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от vili4kata »

vili4kata написа:
НиКи написа:щом е график едва ли...
Питам, защото и GFX-а е график и да не се получи нещо гадно...
Моля Ви, кажете! :blush:
[BFL]Mancho_United

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Еми виж сега.. В GFX има знамена на Юнайтед. Ако и в онзи има то тези ,които са от GFX ще бъдат изтрити и ще караш с онези (които може и да са по-хубави,но може и да са по-лоши) . Така ще се случи с всичките останали неща - ако в този ,който искаш да сложиш има друга трева ,тя ще замени тази от GFX,също така топките,минилицата на мениджърите,знамената и всичко останало :) Вероятно е да се получат разни бъгове и новите ефекти и други неща,които има в GFX да ги няма след като сложиш другия графичен патч.

Ти си решаваш ;)
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от vili4kata »

[BFL]Mancho_United написа:Еми виж сега.. В GFX има знамена на Юнайтед. Ако и в онзи има то тези ,които са от GFX ще бъдат изтрити и ще караш с онези (които може и да са по-хубави,но може и да са по-лоши) . Така ще се случи с всичките останали неща - ако в този ,който искаш да сложиш има друга трева ,тя ще замени тази от GFX,също така топките,минилицата на мениджърите,знамената и всичко останало :) Вероятно е да се получат разни бъгове и новите ефекти и други неща,които има в GFX да ги няма след като сложиш другия графичен патч.

Ти си решаваш ;)
Бе то този пач оправя само мрежите и ми заменя бутонките от играта (седемте вида) с други... :)
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от vili4kata »

Значи той wcwc го знае пача, преди бях с него, но сега сигурно не ми става заради GFX. Предпочитам GFX пред него. :happy: Заради Grafic Patch си прецаках FIFA 07 и я преинсталирах, но сега си върви идеално. Премахнах всички бъгове и т.н. 8) Мерси все пак!
masterb0y

Re: GFX: FIFA 07 BG version RELEASED!

Мнение от masterb0y »

Инсталирвам пача както е написано вътре но незнам по каква причина не става!първо инсталирам Турф в папката кудето съм инсталирал Фифата(маунтнал съм я с ДТ и в папката стои Крака и иконата с диск на нея където я маунтвам др. нема.Като я маунтна ми се появява "Унинсталл" и "дата"),после инаталирам ГФХ 1 в същата папка дава ми папка на десктопа "ченч кроудс",стартирам я джуркат се там ония работи и ми изкарва прозорче с "About,Process,Exit"давам Ексит после ми се появява др. прозорче Fath Bild и него затварям с "х".После стартирам ГФХ2 и я инсталирам в Програм фаилс(Фифата не ми е там)дава ми др. папка на десктопа "Флагс"стартирам и нея.Завършвам инсталацията пускам играта и.............пак старото меню,избирам си език"english"и така нататъък по старому.
П.С. преинсталирах Фифата да опитам и пак същото!
Публикувай отговор

Обратно към “GFX FIFA Football 2007”