20th July...GFX 07...

Всичко за GFX FIFA Football 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Заключено
XpucTo
BFL Team™
Мнения: 379
Регистриран на: 18 Юни 2007 00:59
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от XpucTo »

Аз имам, аз имам :D :D :D :D
Изображение
ascaron

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от ascaron »

Аз си мислех, че е онлайн мениджър, за който бяхте споменали.. ама явно не е :) щом има такова клипче и ще е към ФИФА 07..
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от napster »

Вие гледайте да направите тава което смятате да правите , а не да се фукате с некви обложки дето всеки може да ги направи и израз от типа "цял свят ще ахне" щото ставате смешни вече с свойте баналности ... иначе тимът на bfl pes са пичове ...
Изображение
[BFL]Mancho_United

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Бъди спокоен ;) На теб 1-ви ще ти пратя много поздрави когато излезе GFX ;) Аз го написах - не е важна обложката,а съдържанието ;) И между другото пичовете от ПЕС екипа немогат да направят такова нещо,защото самата игра не го позволява ;) Докато ФИФА-та има тази възможност,но никой друг отбор по света не го е правел ;) И ще те помоля да не се изказваш толкова остро без да знаеш какво ще представлява GFX ок ?
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от napster »

Ами аз лично съм попадал на 2-3 пача за финтове , така че няма да е кой знае колко ново и защо подяволите сте сложили логото на Xbox на обложката ? Като знам не сте повече от 10 човека , че да се занимавате хем с Xbox релииза и PC релииза ? Иначе се надявам да го направите по-добре от тези пачове , на които съм попадал . И бтв клипчето кърти , само оправете буквите в началото , че не отива така да се мърдат .
И между другото пичовете от ПЕС екипа немогат да направят такова нещо,защото самата игра не го позволява ;)
Дори и с новите финтове , каквито и да са пак геймплея на WE ще е по-добър , а с излизането на WE:PES2008 EA направо ще се откажат да правят FIFA 09 ...
Изображение
[BFL]Mancho_United

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Пак потвърждаваш ,че незнаеш какво ще има :) Гледам всички разбрахте само за финтовете - вгледайте се по-детайлно ;) Финтовете ,ще са 1 много малка част от нещата,които ще има . А и за логото на XBOX си има обяснение ;) Всичко ще разберете на 10-ти ;)
[BFL]Mancho_United

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от [BFL]Mancho_United »

napster написа:
И между другото пичовете от ПЕС екипа немогат да направят такова нещо,защото самата игра не го позволява ;)
Дори и с новите финтове , каквито и да са пак геймплея на WE ще е по-добър , а с излизането на WE:PES2008 EA направо ще се откажат да правят FIFA 09 ...
И аз играя ПЕС споко това го знам ;) с нетърпение чакам next-gen ,но тук темата е друга ;) А както вече казах - финтовете са съвсееееееем малка част от проекта ;)
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от napster »

Всеки разбра какво ще има : финтове , нови движения при вкаран гол , нови удари ( scorpion shot ) и такива неща свързани с геймплея . Лично ти обещавам , че ще си го изтегля (спокойно имам FIFA на харда :D ) и ще го пробвам . И си падам критик , така че не се учудвай много от това което казвам .
Изображение
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

20th July...GFX 07...

Мнение от vili4kata »

Да не е нещо свързано със звука, нови радвания на играчите...
Levski_forever

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от Levski_forever »

2 wallpaper-a:
Изображение
Изображение
wcwc
BFL Team™
Мнения: 554
Регистриран на: 29 Юни 2007 17:12

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от wcwc »

napster@ имаш право да бъдеш критичен. Так трябва. И аз съм на мнение, че не трябва да се изхвърляме.
Проекта е наистина много добър, колкото и не скормно да звучи. Но аз се надявам да стане и добър продукт, което е съвсем различно.
Levski_forever

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от Levski_forever »

Още два wallpaper-a:
Изображение
Изображение
d1VaKa

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от d1VaKa »

Босев не им обяснявай , след като видят какво сте направили друга песен ще пеят !
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от m0za4k0 »

Мисля, че се досещам какво е, но сигурни ли сте, че никой друг тийм не е правил това нещо? Ако съм прав - ще е яко, ако не съм прав - още по яко!!! ;)
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от napster »

m0za4k0 написа:Мисля, че се досещам какво е, но сигурни ли сте, че никой друг тийм не е правил това нещо? Ако съм прав - ще е яко, ако не съм прав - още по яко!!! ;)
Имало е и други , които са сменяли дадена част от геймплея . Аз лично съм намирал за нови удари и финтове (които междо другото бяха доста сполучливи) , но за радвания след гол не . И от какъв зор трябваше да сменяте името . Вместо да е просто FIFA BFL patch (нищо че отборите на бг ще са като от в1 или дори няма да ги има) вие взехте че го кръстихте GFX . А и + това се занимавате с разни глупости като уолпейпъри и обложки ( поздрави за този който е направил wall-a на D.Beckham , много ми хареса :Р ).
Изображение
ZhivkoBGR
BFL Team™
Мнения: 776
Регистриран на: 13 Юни 2007 16:56
Местоположение: Odense, Denmark

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от ZhivkoBGR »

Изчистил съм темата! От днес ще се пише само и единствено по темата!
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

20th July...GFX 07...

Мнение от vili4kata »

Значи дотук като гледам се справяте отлично, както винаги! :) Успех с работата!
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от rap17ka7a »

vili4kata написа:Значи дотук като гледам се справяте отлично, както винаги! :) Успех с работата!
Според мен няма да е лошо да вкарате една 2 промени и по БФЛ пача да пооправите трансферите до момента или нещо такова ако ви трябва инфо кажете... и освен тея работи може да вкарате някоя нова топка в играта или бутонки ако е лесно :sweating:
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от Bg_Fen »

rap17ka7a написа:
vili4kata написа:Значи дотук като гледам се справяте отлично, както винаги! :) Успех с работата!
Според мен няма да е лошо да вкарате една 2 промени и по БФЛ пача да пооправите трансферите до момента или нещо такова ако ви трябва инфо кажете... и освен тея работи може да вкарате някоя нова топка в играта или бутонки ако е лесно :sweating:
Дам и аз искам промени по Българското Първенство :S Все пак екипа на БФЛ прави българско първенство а не нова ФИФА ! Ще дочакаме и ще видим ;)
Изображение
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от MuSTaKa »

Откъде въобще знаете какво правим? :P
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
Заключено

Обратно към “GFX FIFA Football 2007”