20th July...GFX 07...

Всичко за GFX FIFA Football 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Заключено
Galen

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от Galen »

Levski_forever написа:На 10-ти Ви обещаваме много инфо и шотове от GFX... ;)
Чакам 10 юли с нетърпение,а 20 с още 5 пъти по-голямо.
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от napster »

Вилицата , много си смешен :rofl: , просто отбелязвам , че преди да завършите един проект за ФИФА , почвате друг за ПЕС , и сега и двата отбора работят по нещо различно . И как реши че е критика , тъпа вилица такава :rofl: и това с хикса се изтърка мн отдавна , като ще се заяждаш поне го прави със стил , а не с някакви изтъркани лафове . И сега да отговоря на kynnad : ако сте довършили gfx-a няма никаква причина , поради която да го пускате за даунлоуд след половин месец , нали така :)
Последно промяна от napster на 06 Юли 2007 20:04, променено общо 1 път.
Изображение
Levski_forever

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от Levski_forever »

napster написа:Вилицата , много си смешен :rofl: , просто отбелязвам , че преди да завършите един проект за ФИФА , почвате друг за ПЕС , и сега и двата отбора работят по нещо различно . И как реши че е критика , тъпа вилица такава :rofl:
@napster аре престани да убиждаш другите ,за да не получиш БАН , GFX 07 е готов ! И от къде подяволите си мислиш ,че работим по нещо друго :wasntme:
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от napster »

Levski_forever написа:
napster написа:Вилицата , много си смешен :rofl: , просто отбелязвам , че преди да завършите един проект за ФИФА , почвате друг за ПЕС , и сега и двата отбора работят по нещо различно . И как реши че е критика , тъпа вилица такава :rofl:
@napster аре престани да убиждаш другите ,за да не получиш БАН , GFX 07 е готов ! И от къде подяволите си мислиш ,че работим по нещо друго :wasntme:
Погледни си подписа ;)
Изображение
Levski_forever

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от Levski_forever »

napster написа:
Levski_forever написа:
napster написа:Вилицата , много си смешен :rofl: , просто отбелязвам , че преди да завършите един проект за ФИФА , почвате друг за ПЕС , и сега и двата отбора работят по нещо различно . И как реши че е критика , тъпа вилица такава :rofl:
@napster аре престани да убиждаш другите ,за да не получиш БАН , GFX 07 е готов ! И от къде подяволите си мислиш ,че работим по нещо друго :wasntme:
Погледни си подписа ;)
:giggle: Това незначи ,че работим по некъв проект :P ...може да е банер на нещо ,което ме кефи :P ...
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от napster »

Levski_forever написа: ...може да е банер на нещо ,което ме кефи :P ...
На новия пач на БОП-а :rofl:
Изображение
Levski_forever

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от Levski_forever »

napster написа:
Levski_forever написа: ...може да е банер на нещо ,което ме кефи :P ...
На новия пач на БОП-а :rofl:
Ъ , кои са тия ве ? Те не умреха ли :o
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от napster »

Питай дивия , дето ака :rofl:
Изображение
LS1914

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от LS1914 »

Naycho_Naychev написа:Да аз убих Дивака, а другите умреха от смях :P
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от MuSTaKa »

Сега сериозно.

Напстър, проектът GFX е във финалната си фаза. Не обещаваме нищо феноменално или невиждано, а просто сме решили да си оставим време за тестове на продукта, за да няма неприятни изненади. Вече си патихме от такова прибързано пускане на продукт и знаем какво да правим.

А банерът "Bulgarian Master League" може и да е за фирма за сладоледи, кой знае? :P
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
werew

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от werew »

Napster писна ми да ти 4ета тъпите коментари и усобенно критики пи6и като хората.Само се зая6да6.Колкото и истъркано да е това за хикса горе в дясно е вярно и те моля да го направи6.
Galen

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от Galen »

не бе ...то нема да е за фифа .....
Трансферите > fifa08 чак . ;)
БФЛ тийм какво толкова е да оправите трансферите.Работата е за малко от 5 дена.Ще изчакаме още 5 дена и поне всичко ще бъде наред.Само това не мога да го разбера
Levski_forever

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от Levski_forever »

Galen написа:
не бе ...то нема да е за фифа .....
Трансферите > fifa08 чак . ;)
БФЛ тийм какво толкова е да оправите трансферите.Работата е за малко от 5 дена.Ще изчакаме още 5 дена и поне всичко ще бъде наред.Само това не мога да го разбера
Добре щи го обясна по по научния начин :nerd: .. Там е работата ,че този патч е за Европа ,което ще рече ,че те нямат BFL а други патчове и при промяна в базаданните игрите няма да им тръгват и така ще са недоволни ...докато в БГ ще вървят ест ,стига да имаш BFL ...та затова !!
Galen

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от Galen »

Levski_forever написа:
Galen написа:
не бе ...то нема да е за фифа .....
Трансферите > fifa08 чак . ;)
БФЛ тийм какво толкова е да оправите трансферите.Работата е за малко от 5 дена.Ще изчакаме още 5 дена и поне всичко ще бъде наред.Само това не мога да го разбера
Добре щи го обясна по по научния начин :nerd: .. Там е работата ,че този патч е за Европа ,което ще рече ,че те нямат BFL а други патчове и при промяна в базаданните игрите няма да им тръгват и така ще са недоволни ...докато в БГ ще вървят ест ,стига да имаш BFL ...та затова !!
Аз мислих че ще го правите само за България.Сега вече разбрах
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от napster »

MuSTaKa написа:Сега сериозно.

Напстър, проектът GFX е във финалната си фаза. Не обещаваме нищо феноменално или невиждано, а просто сме решили да си оставим време за тестове на продукта, за да няма неприятни изненади. Вече си патихме от такова прибързано пускане на продукт и знаем какво да правим.
Е това вече е приказка ... :clap:

П.П.
werew написа:Napster писна ми да ти 4ета тъпите коментари...
... в такъв случай , предполагам знаеш за какво служи хикса горе ... :P
Изображение
[BFL]Mancho_United

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Защо на 10-ти ще ви дадем инфо ли ?
1. 5 години БФЛ !!!
2. Както вървят нещата на 10-ти всичко ще е готово за инстал и сме си оставили 10 дена за тестове,за да ви предложим страхотен продукт без бъгове !
3. Ако не ви стигат тия горните 2 има и 3- щото аз тъй искам :D
Silvera

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от Silvera »

още 4 дена мале мале немога :@ :@ :@ да изчакам тия 4 дни :o :whew: :whew:
[BFL]Mancho_United

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от [BFL]Mancho_United »

А като кажем какво ще има как ще изчакаш още 10 дни :rofl: :D :giggle:
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от napster »

1 ... 2 ... 3 ... 4 ... 5 ... 6 ... 7 ... 8 ... 9 ... 10
това бяха десет секунди
а сега си представете 10 дена ...
без GFX :rolf:
Изображение
Silvera

Re: 20th July...GFX 07...

Мнение от Silvera »

е ми решил съм да отида на мойто село да пиа 5 дена и некаде към 20 да се върна за пача :rofl: :rofl: :rofl:
Заключено

Обратно към “GFX FIFA Football 2007”