BFL FIFA Manager 2008

Всичко за BFL FIFA Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ
Публикувай отговор
Bukc
Мнения: 19
Регистриран на: 05 Мар 2008 15:40
Местоположение: Pleven

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от Bukc »

[BFL]Mancho_United написа:Патч ще има ! В другата тема написах - шанс да излезе докрая на този месец почти няма ! Работата е доста наистина ,но за да ви хареса ,а и за да сме доволни ние от работата на екипа тази година трябва да е повече от уникален ! Да има повече работи и екстри .. абе изобщо да е изпипан до съвършенство ! Също така казах и ,че е готов на 75% ,защото поискахте да знаете колко горе-долу е завършен :) Това е ;) Виждате шотовете и от тях знаете кое е готово и кое не . Като има нови шотове някой от екипа ще напише:

Има нови шотове,може да ги видите в 1вия поуст ! ;)
Мерси за отговора , но според мен трябваше да направите един пач с имената, лицата , показателите , историята на играча и отбора и логота и весника и трансферите от зимата а пък ако ще правите още нещо го правите на БФЛ пач 2 примерно а не така да ви чакаме 4-5 месеца
http://www.fm08.de/en/ Гласувайте за България да имаме българско първенство в Фифа Мениджър 09 !!!
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Bukc написа:един пач с имената, лицата , показателите , историята на играча и отбора и логота и весника и трансферите от зимата а пък ако ще правите още нещо го правите на БФЛ пач 2 примерно а не така да ви чакаме 4-5 месеца
Тези неща ,които изброи щото са супер малко и се правят за 2 дена ;) Нещата ,които ще има и ти не си изброил са нов скоърборд и изцяло ново и преведено на български меню ;)
GLORY GLORY MAN UNITED !
Bukc
Мнения: 19
Регистриран на: 05 Мар 2008 15:40
Местоположение: Pleven

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от Bukc »

[BFL]Mancho_United написа:
Bukc написа:един пач с имената, лицата , показателите , историята на играча и отбора и логота и весника и трансферите от зимата а пък ако ще правите още нещо го правите на БФЛ пач 2 примерно а не така да ви чакаме 4-5 месеца
Тези неща ,които изброи щото са супер малко и се правят за 2 дена ;) Нещата ,които ще има и ти не си изброил са нов скоърборд и изцяло ново и преведено на български меню ;)
Ми да де това казвам и аз , да бяхте направили за няколко дена тези неща пък после да пуснете втори пач който да бъде по-подробен и там ако ще има някакви екстри , и така нямаше да има недоволни но вече е късно , но ако можете пуснете един пач с тия неща който съм избройл или ако може пуснете вашия пач там до където сте стигнали ако несте почнали да го превеждате за да няма недоволни или ако наистина правите пача за два дена направете го и съм сигурен че почти сички ще са доволни
http://www.fm08.de/en/ Гласувайте за България да имаме българско първенство в Фифа Мениджър 09 !!!
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от bor_don »

за тоя пач предполагам, че няма да съжаляваме и го чакам с нетърпение, така че през април най-доброто, което ще излезе, е играта New star soccer 4 и този пач
mnbbb
Мнения: 40
Регистриран на: 05 Юли 2007 20:20

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от mnbbb »

жалко че пача ше излиза през април тая игричка е много яка
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от НиКи »

@Bukc, това за двата дена бе иронично казано, всъщност е страшно много работа и не става толкова бързо, колкото си мислиш.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Bukc
Мнения: 19
Регистриран на: 05 Мар 2008 15:40
Местоположение: Pleven

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от Bukc »

НиКи написа:@Bukc, това за двата дена бе иронично казано, всъщност е страшно много работа и не става толкова бързо, колкото си мислиш.
Знам че нестава за толкова време правил съм такива пачове преди и знам че въопще не е лесно но смятам че трябваше да направите един по-обикновен пач без толкова информация и екстри както направиха почти сички страни в повечето до месец , два бяха направили пач може да не е нищо особено но имаше пък после правят втори пач в който дабавят още информация и така но незнам вие защо така направихте , дано догодина да се справите по-бързичко
http://www.fm08.de/en/ Гласувайте за България да имаме българско първенство в Фифа Мениджър 09 !!!
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Bukc написа:
[BFL]Mancho_United написа:Тези неща ,които изброи щото са супер малко и се правят за 2 дена ;)
Ми да де това казвам и аз , да бяхте направили за няколко дена тези неща пък после да пуснете втори пач който да бъде по-подробен и там ако ще има някакви екстри , и така нямаше да има недоволни
Казах го иронично ;) Защото ти дефакто изброи 80% от това ,което правим ;)
То едно лице колко време се прави .. а докато намериш инфото .. щото после ще има Бай Кръстьо от Горно нанадолнище сте го направили дясно крило с руса коса,а той е гола глава и е десен бек (примерно) ... Страшно много е работата ;) Просто за 3 месеца е непосилно да се направи !
GLORY GLORY MAN UNITED !
Bukc
Мнения: 19
Регистриран на: 05 Мар 2008 15:40
Местоположение: Pleven

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от Bukc »

[BFL]Mancho_United написа:
Bukc написа:
[BFL]Mancho_United написа:Тези неща ,които изброи щото са супер малко и се правят за 2 дена ;)
Ми да де това казвам и аз , да бяхте направили за няколко дена тези неща пък после да пуснете втори пач който да бъде по-подробен и там ако ще има някакви екстри , и така нямаше да има недоволни
Казах го иронично ;) Защото ти дефакто изброи 80% от това ,което правим ;)
То едно лице колко време се прави .. а докато намериш инфото .. щото после ще има Бай Кръстьо от Горно нанадолнище сте го направили дясно крило с руса коса,а той е гола глава и е десен бек (примерно) ... Страшно много е работата ;) Просто за 3 месеца е непосилно да се направи !
Казах ти че знам колко е трудно и аз съм правил такива пачове преди просто трябваше да направите един пач който да бъдат имената , показатели история на играч и клуб и лицата на играчите от Цска , Левски , Литекс , Локо София и Пловдив , Славия и по-добрите играчи от по-слабите отбори пък вече във втория пач щяхте да оправите и другите неща но както казахме вече е твърде късно но да се надяваме догодина така да го направите
http://www.fm08.de/en/ Гласувайте за България да имаме българско първенство в Фифа Мениджър 09 !!!
niki_19121

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от niki_19121 »

Казах ти че знам колко е трудно и аз съм правил такива пачове преди просто трябваше да направите един пач който да бъдат имената , показатели история на играч и клуб и лицата на играчите от Цска , Левски , Литекс , Локо София и Пловдив , Славия и по-добрите играчи от по-слабите отбори пък вече във втория пач щяхте да оправите и другите неща но както казахме вече е твърде късно но да се надяваме догодина така да го направите[/quote]
Да да еи викс къде забравяш Ботев Пловдив ве :@ :@ :@ :@ :@ :@
Bukc
Мнения: 19
Регистриран на: 05 Мар 2008 15:40
Местоположение: Pleven

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от Bukc »

niki_19121 написа:Казах ти че знам колко е трудно и аз съм правил такива пачове преди просто трябваше да направите един пач който да бъдат имената , показатели история на играч и клуб и лицата на играчите от Цска , Левски , Литекс , Локо София и Пловдив , Славия и по-добрите играчи от по-слабите отбори пък вече във втория пач щяхте да оправите и другите неща но както казахме вече е твърде късно но да се надяваме догодина така да го направите
Да да еи викс къде забравяш Ботев Пловдив ве :@ :@ :@ :@ :@ :@[/quote]

Начи няма какво да се хващаме за думата говоря примерно как трябваше да го направят и как да го направят да направят 1 с българските футболисти дори и лица да нямат важното е да ни има пък вече после да правят 2-ри 3-ри пач в тях да правят по обстойно поне така мисля аз
http://www.fm08.de/en/ Гласувайте за България да имаме българско първенство в Фифа Мениджър 09 !!!
terao_pinheiro76

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от terao_pinheiro76 »

добpe дauTe пoHe info kak oT "edManager 2008" ga cu пуcHeM "The bulgarian league" ?????
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от [BFL]Mancho_United »

TauHa !
GLORY GLORY MAN UNITED !
terao_pinheiro76

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от terao_pinheiro76 »

ei ***** kato nqmam kirilica kak da pi6a we :@ :@

i kakva e tazi podigravka,...."taina" ti za nqkav svruh 4ovek li se ima6?
niki_19121

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от niki_19121 »

terao_pinheiro76 написа:ei ***** kato nqmam kirilica kak da pi6a we :@ :@

i kakva e tazi podigravka,...."taina" ti za nqkav svruh 4ovek li se ima6?
:rofl: Пич ти нещо не ме кефиш а и форума си има кирилизатор ;)
fantata

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от fantata »

Искам само да попитам , разбрах че менюто ще е изцяло на български... правилно ли съм разбрал? :bandit:
PsYcho

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от PsYcho »

Пичове до къде стигнахте горе-долу
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от __SaNd1__ »

Някакви новини около БФЛ ФИФА Мениджър 08 :wasntme: Аиде даите някакво инфо плс чакаме пача с нетърпение :P
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
didi_ninov

Ре: БФЛ ФИФА Манагер 2008

Мнение от didi_ninov »

ебати чакането.тожа просто не е сериозно
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Ре: БФЛ ФИФА Манагер 2008

Мнение от НиКи »

didi_ninov написа:ебати чакането.тожа просто не е сериозно
кат не те кефи хикса е горе
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Manager 2008”