BFL FIFA Manager 2008

Всичко за BFL FIFA Manager 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ
Публикувай отговор
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от Vencoi »

само със искане не става
и аз искам да карам във Формула 1
ама нещо не са ми отговорили на моите искания

проблеа, както и при ФИФА И ПЕС е базата данни
само че тук при ФМ това е 70% от нещата
така че е много важно да се направи като хората

П.С. мога да кажа на всички които желаят да вземат да разучат
едитора на играта и да са готови за догодина
не е сложно трябва малко време да се разучат нещата
ако има нещо неясно може да се пита, но и да обеснявам всичко
мене никои не ме е учел четеш из нета пробваш и така се получав нещата

много е гадно че няма хора за базата данни, защото имам едитора месеци преди да е излязла играта
и може пача да е готов малко след излизането на играта, но ... само се сещате.
barsaaaaa

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от barsaaaaa »

Щом има толкова много работа не може ли да направите само А-група, а не както бяхте казали всички дивизии. Нали бяхте изпратили А-група за Мега пача, не може ли да се дооправи и да издадете само А-група и това да е пача за тази година.
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от marto135 »

barsaaaaa написа:Щом има толкова много работа не може ли да направите само А-група, а не както бяхте казали всички дивизии. Нали бяхте изпратили А-група за Мега пача, не може ли да се дооправи и да издадете само А-група и това да е пача за тази година.
Многоооо ти знае устата...Аз пък искам да има само Б група и Левски и Цска за допълнение !!!!! :giggle: :rofl:
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
Bukc
Мнения: 19
Регистриран на: 05 Мар 2008 15:40
Местоположение: Pleven

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от Bukc »

marto135 написа:
barsaaaaa написа:Щом има толкова много работа не може ли да направите само А-група, а не както бяхте казали всички дивизии. Нали бяхте изпратили А-група за Мега пача, не може ли да се дооправи и да издадете само А-група и това да е пача за тази година.
Многоооо ти знае устата...Аз пък искам да има само Б група и Левски и Цска за допълнение !!!!! :giggle: :rofl:
А май ти си мноо тъп начи предлагаш да няма А група да има само Цска и Лески а да си има Б група много умно от твоя страна ....
http://www.fm08.de/en/ Гласувайте за България да имаме българско първенство в Фифа Мениджър 09 !!!
PsYcho

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от PsYcho »

Дайте линкове за едитори на стадиони,екипи и лица и ше си направим наш пач
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от marto135 »

PsYcho написа:Дайте линкове за едитори на стадиони,екипи и лица и ше си направим наш пач
Дай си скайпа ако имаш да те питам нещо :^)
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
Galen

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от Galen »

Какво стана с този пач?До сега не трябваше ли да излезе? :)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от НиКи »

Чети какво е писано досега....

Vencoi написа:НЯМА ДА ИМА ПАЧ ТАЗИ ГОДИНА
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
NeatoN

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от NeatoN »

Напразно чакане момчета . Само ни излъгаха да им посещаваме сайта виж че правят пач на това на което те искат а не на това което искаме ние потребителите. Уж сайта е направен за нас пък уви търсят хора за игри който играя те и по малко хора от Фифа Мениджъра например. Само едно мога да кажа НЕСЕРИОЗНА РАБОТА.
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от maniakapetko »

NeatoN написа:Напразно чакане момчета . Само ни излъгаха да им посещаваме сайта виж че правят пач на това на което те искат а не на това което искаме ние потребителите. Уж сайта е направен за нас пък уви търсят хора за игри който играя те и по малко хора от Фифа Мениджъра например. Само едно мога да кажа НЕСЕРИОЗНА РАБОТА.
Ти що не земеш да се гръмнеш с тъпите си коментари.Ебахти пиклиото седнал тук да критикува другите като няма да има няма да има и точка.Като толкова искаш си го направи сам ама сигурно си някав смотльо дето не знае да прави нищо друго освен да играе на компютара.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
nightkiller

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от nightkiller »

Явно няма да го бъде пача...жалко ама аз смятам да играя с БГ отбори и се хващам да си го правя сам няма да е толкова лъскав ама ще има основните неща!Искам само да попитам значи смятам да заменя Израелското първенство и да го разшера въпроса ми е като направя всичко както е в БГ първенството(1 а 2 б и 4 в групи) дали ще ми се запамети както трябва?И като направя отбори които не им задам определена лига автоматично ще влизат във В групата след края на първенстово нали?Надявам се да ми отговорите на въпроса и се захващам...


Дано да станат нещата със съдийте съм готов ся се захващам с отборите надявам се да успея да намеря достатъчно инфо да направя реалните играчи до юноши!

Само едно въпросче как да слагам емблемите на отборите щот немога да променя а директорията а пък незнам как се прави нов бадж файл!
PsYcho

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от PsYcho »

marto135 написа:
PsYcho написа:Дайте линкове за едитори на стадиони,екипи и лица и ше си направим наш пач
Дай си скайпа ако имаш да те питам нещо :^)

psiho_kane
Telepol

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от Telepol »

Направо не е истина да пишете такива глупости "няма кой да помага и т.н". След като обещавахте толкова време и много хора ви писаха , че искат да помагат и се събираха линкове и снимки да бяхте измислили нещо по умно като оправдание. Адски разочаровахте......
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от Vencoi »

Telepol написа:Направо не е истина да пишете такива глупости "няма кой да помага и т.н". След като обещавахте толкова време и много хора ви писаха , че искат да помагат и се събираха линкове и снимки да бяхте измислили нещо по умно като оправдание. Адски разочаровахте......
първо 90% от желаещите не знаеха за какво става на въпрос, а само със желание нямаше да стигнат далече :(
второ двама почваха базата и се отказаха набързо и се наложи да я дам на Петър които е във САЩ и работи, но човека има две деца работа и нямаше много време да се занимава (не го упреквам въобще).

и какви са тези събрани линкове и снимки че не помня
Dekov

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от Dekov »

Да никой няма право да го опреква щото човека не е длъжен да оставя работата и децата си за да работи върхо пач за който даже и не му се плаща. Но да питам дали няма да можете да преведете само играта . :)
panoha

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от panoha »

усещате ли колко ви падна рейтинга ...
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от Vencoi »

panoha написа:усещате ли колко ви падна рейтинга ...
колко?
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от maniakapetko »

Айде един ключ на тоя форум.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: BFL FIFA Manager 2008

Мнение от bor_don »

вярно е, че никой не може да ви упреква, че не работите по пач, за който не ви се плаща. Въпреки че аз бих платил
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Manager 2008”