Мойте творения!

Всичко свързано с FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
bpfcpld

Мойте творения!

Мнение от bpfcpld »

Ботев Пловдив Мини екип-Изображение
Ботев Пловдив Мини екип 2-Изображение

Черноморец Бургас Екип домакински-Изображение

Черноморец Бургас Екип гостуващ-Изображение
Искам само да кажа,че екипите ми не са перфектни,но от много скоро започнах да ги правя
Последно промяна от bpfcpld на 16 Юли 2008 16:00, променено общо 2 пъти.
Ronaldinho10

Re: Мойте творения!

Мнение от Ronaldinho10 »

сбърках
Последно промяна от Ronaldinho10 на 10 Юли 2008 19:03, променено общо 1 път.
bpfcpld

Re: Мойте творения!

Мнение от bpfcpld »

Ето пак се почва... :@ :@ аве вие не разбрахте ли ве егати хората сте...всички то вече човек не може да си поустне тема в този форум с НЕГОВИ неща :@ :@ :@ ronaldinho10 и откъде разбра че екипите не са мой :@ :o
Последно промяна от bpfcpld на 11 Юли 2008 11:08, променено общо 1 път.
Galen

Re: Мойте творения!

Мнение от Galen »

За сега започваш добре ;) Само гледай да смачкаш емблемите и се надявам този път да не крадеш ;)
bpfcpld

Re: Мойте творения!

Мнение от bpfcpld »

Да мерси Галене :)
ZhivkoBGR
BFL Team™
Мнения: 776
Регистриран на: 13 Юни 2007 16:56
Местоположение: Odense, Denmark

Re: Мойте творения!

Мнение от ZhivkoBGR »

Само да вметна, че това не е актуалната емблема на Черноморец, имат нова от 3-4 месеца ;)
ПП-Иначе не съм сигурен дали новата е на екипа или старата.
bpfcpld

Re: Мойте творения!

Мнение от bpfcpld »

ZhivkoBGR написа:Само да вметна, че това не е актуалната емблема на Черноморец, имат нова от 3-4 месеца ;)
ПП-Иначе не съм сигурен дали новата е на екипа или старата.
Еми не знам Живко... :)
BlueSharks

Re: Мойте творения!

Мнение от BlueSharks »

bpfcpld написа:
ZhivkoBGR написа:Само да вметна, че това не е актуалната емблема на Черноморец, имат нова от 3-4 месеца ;)
ПП-Иначе не съм сигурен дали новата е на екипа или старата.
Еми не знам Живко... :)
Тази е новата: Изображение и тя е на екипите + това екипите са от най-новите модели за сезон 2008-2009,за тези,които не знаят с такива играха Русия,Португалия и другите с Найк на еврото :)
bpfcpld

Re: Мойте творения!

Мнение от bpfcpld »

BlueSharks написа:
bpfcpld написа:
ZhivkoBGR написа:Само да вметна, че това не е актуалната емблема на Черноморец, имат нова от 3-4 месеца ;)
ПП-Иначе не съм сигурен дали новата е на екипа или старата.
Еми не знам Живко... :)
Тази е новата: Изображение и тя е на екипите + това екипите са от най-новите модели за сезон 2008-2009,за тези,които не знаят с такива играха Русия,Португалия и другите с Найк на еврото :)
А благодаря ти знам вече :)
nakamura

Re: Мойте творения!

Мнение от nakamura »

bpfcpld написа:Ето пак се почва... :@ :@ аве вие не разбрахте ли ве егати хората сте...всички то вече човек не може да си поустне тема в този форум с НЕГОВИ неща :@ :@ :@ ronaldinho10 и откъде разбра че екипите не са мой :@ :o
Ми щото и екипите аз направих и на минитата сложих знака на кцм!!!!Да знам екипите са ужасни щото са ми от първите...
bpfcpld

Re: Мойте творения!

Мнение от bpfcpld »

nakamura написа:
bpfcpld написа:Ето пак се почва... :@ :@ аве вие не разбрахте ли ве егати хората сте...всички то вече човек не може да си поустне тема в този форум с НЕГОВИ неща :@ :@ :@ ronaldinho10 и откъде разбра че екипите не са мой :@ :o
Ми щото и екипите аз направих и на минитата сложих знака на кцм!!!!Да знам екипите са ужасни щото са ми от първите...
Ей ги пак започват с прищявките си Накамура видях те какво представляваш и как си изяде бана :@ :@ :@ :@ ТОЙ НАПРАВИЛ ЕКИПИТЕ ДА ДА!!! :@ :@
bpfcpld

Re: Мойте творения!

Мнение от bpfcpld »

Ето направих екип на Ботев Пловдив и Локо СФ според мен стана що годе споучливо... :)
Изображение
Локомотив София Изображение
Galen

Re: Мойте творения!

Мнение от Galen »

Пак те хващаме да крадеш ;) Тези екипи са на nakamura и двата :P направо се откажи да се занимаваш с компютри щото освен да крадеш за друго не ставаш ;)
bpfcpld

Re: Мойте творения!

Мнение от bpfcpld »

Galen написа:Пак те хващаме да крадеш ;) Тези екипи са на nakamura и двата :P направо се откажи да се занимаваш с компютри щото освен да крадеш за друго не ставаш ;)
Галенчо много си тъп ве да 100% са на накамура прав си е как ма фана ЕБАХТИ ЗЛЕТО СИ АЙДЕ ОТИВАЙ СИ ВЪВ *** И *** И НЕ ПИШИ В ТАЯ ТЕМА!!!ЕГАТИ ЗЛЕТО СИ!!!ПИТАЙ БЛАГО НА КОЙ ВЯРВА НА ПИШЛЕМЕТА КАТ ВАС!!??!
Galen

Re: Мойте творения!

Мнение от Galen »

bpfcpld написа:
Galen написа:Пак те хващаме да крадеш ;) Тези екипи са на nakamura и двата :P направо се откажи да се занимаваш с компютри щото освен да крадеш за друго не ставаш ;)
Галенчо много си тъп ве да 100% са на накамура прав си е как ма фана ЕБАХТИ ЗЛЕТО СИ АЙДЕ ОТИВАЙ СИ ВЪВ *** И *** И НЕ ПИШИ В ТАЯ ТЕМА!!!ЕГАТИ ЗЛЕТО СИ!!!ПИТАЙ БЛАГО НА КОЙ ВЯРВА НА ПИШЛЕМЕТА КАТ ВАС!!??!
Виждам кой е по-голямо зле :D и какво намесваш Благо :?: Пък айде признай си че си на 13 ;)
bpfcpld

Re: Мойте творения!

Мнение от bpfcpld »

Galen написа:
bpfcpld написа:
Galen написа:Пак те хващаме да крадеш ;) Тези екипи са на nakamura и двата :P направо се откажи да се занимаваш с компютри щото освен да крадеш за друго не ставаш ;)
Галенчо много си тъп ве да 100% са на накамура прав си е как ма фана ЕБАХТИ ЗЛЕТО СИ АЙДЕ ОТИВАЙ СИ ВЪВ *** И *** И НЕ ПИШИ В ТАЯ ТЕМА!!!ЕГАТИ ЗЛЕТО СИ!!!ПИТАЙ БЛАГО НА КОЙ ВЯРВА НА ПИШЛЕМЕТА КАТ ВАС!!??!
Виждам кой е по-голямо зле :D и какво намесваш благо :?: Пък айде признай си че си на 13 ;)
пЪК АЙДЕ ПРИЗНАЙ СИ ЧЕ САМО МИ ОСИРАШ ТЕМАТА ВЕ ЛАЙНО МАЛКО НЕДЪГАВО АЙДЕ ДА ГО ДУХАШ И СПРИ ДА МИ ОСИРАШ МОЯТА ТЕМА КОЯТО ТИ НЕ СИ ПРАВИЛ ТЕЯ ЕКИПИ И КОЙ ВИКА ЧЕ СЪМ НА 13 НЕДЪГАВ ЛАЙНАР АЙДЕ МЛЪКВАМ
Galen

Re: Мойте творения!

Мнение от Galen »

На колко си ве?И незнам кой е недъгав като ти неможеш да драснеш една линия на фотошопа ;) А тези екипи данеби да си ги правил ти?
bpfcpld

Re: Мойте творения!

Мнение от bpfcpld »

Galen написа:На колко си ве?И незнам кой е недъгав като ти неможеш да драснеш една линия на фотошопа ;) А тези екипи данеби да си ги правил ти?
На майка ти путкат* вече ме нервиш мноо ве лайнар малък 1-екипите са мой 2 ти си педерас и си затвори тъпата шибана уста 3-не искам да дразня бфл ама мисля че сички от *** без ronaldinho10 тряя са баннат щото сичко представат за свое и 4-НЕ СЪМ НА 13 А НА 15 ГЛУПАКО ПРОСТ!!!
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: Мойте творения!

Мнение от marto135 »

Изображение

Galen: ТОВА Е ДОКАЗАТЕЛСТВО ЧЕ КРАДЕШ!!!

ПП: Аз съм само посредник. :rofl:
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
bpfcpld

Re: Мойте творения!

Мнение от bpfcpld »

marto135 написа:Изображение

Galen: ТОВА Е ДОКАЗАТЕЛСТВО ЧЕ КРАДЕШ!!!

ПП: Аз съм само посредник. :rofl:
WTF!!!аз го качих в датата за да го поустна в форума тоя гален голяма изчадие :(
Заключено

Обратно към “FIFA Football 2008”