Сезонът на феновете!

Всичко свързано с FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
andyto

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от andyto »

Евала пичове, кефи ме идеята ви. Искам само да ви попитам едно нещо. Мога ли ся примерно да си напиша 15 джонита тука от махалта колко са високи и т.н, името на отбора и да го лсожите във фифата или е по различно ??
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от rap17ka7a »

andyto написа:Евала пичове, кефи ме идеята ви. Искам само да ви попитам едно нещо. Мога ли ся примерно да си напиша 15 джонита тука от махалта колко са високи и т.н, името на отбора и да го лсожите във фифата или е по различно ??
По принцип може но в случая не... в момента търсим хора които играят фифа онлайн ;)
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от __SaNd1__ »

Да може ама трябва да играеш мултиплеър иначе не ако играете се записваите в моя отбор има мн места записваи себе си и колкото се може повече хора че ни трябват ;) ето ти линк следваи как са се записали останалите секи по отделно в нова тема http://football-games.bfl-team.com/viewforum.php?f=203 тва беше от мене дано да съберем повечко хора 8)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
andyto

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от andyto »

Ае ще се запиша само аз ;)
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от m0za4k0 »

Хайде хора, имаме свободни места в отбора Хулигънс Юнайтед. Трябват ни хора за пост защитник (ляв,десен,централен няма значение..). Вие просто не усъзнавате че ще играете със самите себе си в Фифа 08 !!!!

За записване http://football-games.bfl-team.com/view ... 203&t=2492 тук...
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
chonin

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от chonin »

А ще има ли BFL Team и евентуално...BFL Research Team.. :^) :wasntme: :giggle:
Galen

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от Galen »

chonin написа:А ще има ли BFL Team и евентуално...BFL Research Team.. :^) :wasntme: :giggle:
Не!Има 8 отбора и ти можеш да се запишеш в който искаш.
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от MrDeqn »

Земете направете и за ПЕС даже кажете дали искате и да почваме да се събираме ;) (говоря за бфл ако искат ) ;)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от НиКи »

проблема е че ПЕС не позволява добавяне на отбори......
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от MrDeqn »

Ми от каде знаеш дали новата няма да позволи :) пък и може да се заменят с други ( тези по не известните) :)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от НиКи »

така е но ако ще се заменя някой същесъвуващ по добре отделен пач да се направи а не заедно с БФЛ-то. Иначе и на мене ноо ми се ще да има такова нещо за ПЕС :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от rap17ka7a »

НиКи написа:така е но ако ще се заменя някой същесъвуващ по добре отделен пач да се направи а не заедно с БФЛ-то. Иначе и на мене ноо ми се ще да има такова нещо за ПЕС :)
Бате ПЕС се играе от значително по-малко хора... и кой ще поеме инициативата...
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от НиКи »

ако трябва и аз ще я поема и ше видиш че за ПЕС ше събереме повечко отбори стига да има възможност ;)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от rap17ka7a »

НиКи написа:ако трябва и аз ще я поема и ше видиш че за ПЕС ше събереме повечко отбори стига да има възможност ;)
Баце при нас общността е концентрирана... докато при вас не миждам как ще ги събереш като пускаш теми в дата да идват всякви познати и непознати!?ПЕС е на заден план това не е игра...
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от MrDeqn »

Ето примерно аз и ники ше се хванеме да ги съберем тия хора.. това че в тоя форум няма толкова фенове на пес не значи че и на други места няма.Ще съберем хора и ако станат нещата и БФЛ са съгласни да ги направят за в.2 на ПЕС 2008
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от rap17ka7a »

MrDeqn написа:Ето примерно аз и ники ше се хванеме да ги съберем тия хора.. това че в тоя форум няма толкова фенове на пес не значи че и на други места няма.Ще съберем хора и ако станат нещата и БФЛ са съгласни да ги направят за в.2 на ПЕС 2008
Ама ще събирате сульо и пульо разбираш ли !?Хора които и грам понятие си нямаш кои са докато на фифата от 144 човека познавам 100 50 са ми приятели 20 познавам лично сеш се!?Тфа е за игра между приятели ;) няма как да съберете 144 човека за ПЕС ако ще турско да е...
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от НиКи »

даже и от тоя форум ше събереме минимум за един отбор :)

Едит: предлагам да се отвори една тема в раздел PES 2008 и да видим има ли желаещи и ако има да се направи такова нещо, ако няма - няма да се прави. Така сички ше сме доволни :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от MrDeqn »

АБе сульо и пульо... Като ви гледам колко сте заблудени с тая фифа просто... и със сигорнос хората дето играят ПЕС са по сериозни от тези дето играят фифа ...
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: Сезонът на феновете!

Мнение от rap17ka7a »

MrDeqn написа:АБе сульо и пульо... Като ви гледам колко сте заблудени с тая фифа просто... и със сигорнос хората дето играят ПЕС са по сериозни от тези дето играят фифа ...
Само приказки ;) заблудени друг път играеме си 200-300 човека у форума фифа и тфа е кефим се а вие си играйте сингъл на ПЕС и си живейте!Тези отбори се правят най-вече за игра онлайн за специални турнири!
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2008”