Екипи

Всичко свързано с FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
SlayHot
Мнения: 59
Регистриран на: 15 Яну 2008 20:57

Re: Екипи

Мнение от SlayHot »

наиш ли пък колко гледам дали е от бфл или не е!

Edit: И щом е от бфл едва ли ще направи точно така екипа щот тоя цвят в играта излиза гадно... Като е твой екипа чакам да го постнеш същия без воден знак. ;)
Изображение
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Екипи

Мнение от ochko »

Така отворко. След като сам си го направил, кажи ми моля те как така линийте, шарката и яката на екипа ти съвпада на 1000000% с моя? Или това не е кражба? Мисля че коментара е излишен. ТИ не ставаш...

ИзображениеИзображение
bpfcpld

Re: Екипи

Мнение от bpfcpld »

ochko написа:Така отворко. След като сам си го направил, кажи ми моля те как така линийте, шарката и яката на екипа ти съвпада на 1000000% с моя? Или това не е кражба? Мисля че коментара е излишен. ТИ не ставаш...

ИзображениеИзображение
Това,е екипа на Слайхот 100% не е краден :)
Последно промяна от bpfcpld на 09 Юли 2008 22:32, променено общо 1 път.
SlayHot
Мнения: 59
Регистриран на: 15 Яну 2008 20:57

Re: Екипи

Мнение от SlayHot »

добре ве почвам да са дразня вече!!!

1. Забележи че си приличат само по яката дето в центъра ти пише успорт и чертите коти ги взех от един екип на цска
2. забележи че гънките на екипа са други
3. яката не напълно същата като твойта
4. Виж как са разположени емблемите и че има голяма разлика

стига си мислете че сте единствените които правят екипи и винаги крадът от вас!!!!!!!!!!!!!!! :@ :@ :@ :@ :@
Изображение
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Екипи

Мнение от ochko »

Да направиш екип не е да вземеш чертите и яката на чужд екип и да ги сложиш на нов темплейт. Това си е жива кражба и ти точно това си направил. Поне признай, замълчи и продължи с жалките си опити...
SlayHot
Мнения: 59
Регистриран на: 15 Яну 2008 20:57

Re: Екипи

Мнение от SlayHot »

ей лайньо спри да са дразниш щот ше почна да псувам и накрая някой нарочно ше ма банне заради лапешкия ти акъл дето си мисли че вий сте единственните дето могат да правят екипи... от мн време се занимавам с фотошоп и едва от 2 седмици правя такива работи и си викам дай да ги постна тука викам някой ше ми оцени труда и ко накрая някъв изсипаняк ше ми вика че съм му крал точно неговите екипи!!! Аре бягай ми от главата и са скрий някаде!!!

Моля някой да поразчисти успамената тема. ;)

Нарушена точка 2.4 от Правилата!
  • spektarm
Изображение
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Екипи

Мнение от ochko »

Отговори ми бе, малчо, крал ли си шарката и яката от моя екип или не си? Недей ми разправя какво колко си се занимавал. Сам ли си начертал и нарисувал екипа или не? Очеизвадно е че си вземал всичко от моя екип, постнал си го на твой си темплейт и !!!ОП!!! изсираш го тука...
SlayHot
Мнения: 59
Регистриран на: 15 Яну 2008 20:57

Re: Екипи

Мнение от SlayHot »

Кво да ти отговарям ве "батко" аз екип от теб не съм копирал.. отде да ги открадна тез екипи че и твои да са.......... като мислиш че е твой мисли аз не мисля така казах че точно екипа на левски съм го правил по екип на цска на един фр кво още искаш да ти оговоря???
Изображение
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Екипи

Мнение от ochko »

Кой той твоя ''фр'' дето си ''копирал'' чертите от екипа му? Момче, замълчи моля те, стана смешен. Излагаш се вече тотално.

Ето ти един екип на ЦСКА, предполагам на твоя приятел?!?
Изображение
bpfcpld

Re: Екипи

Мнение от bpfcpld »

ЪЪЪ?Вече се обърках кой лъже вие 2-мата казвате нещо...и... :|а?
SlayHot
Мнения: 59
Регистриран на: 15 Яну 2008 20:57

Re: Екипи

Мнение от SlayHot »

Оффффф не е тоз и аз да си раздавах екипите на ляво на дясно и аз щях да твърдя че всички подобни на същите отбори са мои ама както и да е! Квото искаш мисли аз повече в тая тема по този въпрос няма да пиша!
Изображение
maina

Re: Екипи

Мнение от maina »

абе вижте се бе БФЛ ,вместо се радвате на такива творения вие само серете върху тях,
екипите са си на слайхот,ВИЕ НЕМОЖЕТЕ ДА СИ ОПРАВИТЕ ДАТАБАЗАТА ТА МИ ГОВОРИТЕ ЗА ЕКИПИ,1 ИГРАЧ ВИ ИГРАЕ В 3 ОТБОРА ТАКА Е СЪС МН ИГРАЧИ ОТ ПАЧА ВИ ХААА
KGMafia

Re: Екипи

Мнение от KGMafia »

JAJAJAJAAJAJAJAJAJA :rofl: Отивам да взема линиите от екип на pkbomb и да ги тура на друг темплейт и съм велик JAJAJAJAJAA
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Екипи

Мнение от ochko »

:yes: :yes: :yes:

Това за него значи да "направиш екип".
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Екипи

Мнение от klamer4o »

Имате еднакво мислене и просто сте направили еднакви линии :nod: :nod: :nod:

Edit: Екипа на Slayhot, наложен върху екипа на Очко:
Изображение
Абсолютно съвпадащи шарки, яки и лога на Uhlsport. Slayhot - нещо да кажеш?

Edit2: спрете с тъпите постове "той го е правил целия сам, сигурен съм"
Изображение
Изображение
KGMafia

Re: Екипи

Мнение от KGMafia »

Слайхот е за бан, скоро е така в SG някой беше крал на най-големия - MonkeyDragon, но се разбра и май изяде бан ...


п.п. вижте, че е копирал всичко без базата на темплейта т.е. предната и задната част на екипа :D Там е сложил "новите", копирал им е линиите от на очко екипа, обезцветил е целия екип и след тва с Hue/Saturation :D
SlayHot
Мнения: 59
Регистриран на: 15 Яну 2008 20:57

Re: Екипи

Мнение от SlayHot »

ДОбре аи по добре ли ше ако кажа че съм го откраднал че не спирате да мрънкате???
Изображение
KGMafia

Re: Екипи

Мнение от KGMafia »

SlayHot написа:ДОбре аи по добре ли ше ако кажа че съм го откраднал че не спирате да мрънкате???
То все 200 и да кажеш и да не кажеш все си ги откраднал :D
Ronaldinho10

Re: Екипи

Мнение от Ronaldinho10 »

maina написа:
KGMafia написа:
SlayHot написа:ДОбре аи по добре ли ше ако кажа че съм го откраднал че не спирате да мрънкате???
То все 200 и да кажеш и да не кажеш все си ги откраднал :D
майкати е перфектна и отзад и отпред само тва щи кажа
хахха ти си много прост

Нарушена точка 2.4 от Правилата!
  • spektarm
KGMafia

Re: Екипи

Мнение от KGMafia »

Maina, искаш ли да набия свинктера на майка ти в на баща ти устата, той да го изсере и да ти го набия в устата горещ с лайната ? Не ми се прави на отворен, гнид

Нарушени точки 2.4 и 2.5 от Правилата!
  • spektarm
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2008”