Екипи

Всичко свързано с FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
SlayHot
Мнения: 59
Регистриран на: 15 Яну 2008 20:57

Re: Екипи

Мнение от SlayHot »

хахаха смешко едва ли ако беше на живо щеше да му го кажеш в лицето щот си личи колко си насран

Нарушена точка 2.5 от Правилата!
  • spektarm
Изображение
KGMafia

Re: Екипи

Мнение от KGMafia »

SlayHot написа:хахаха смешко едва ли ако беше на живо щеше да му го кажеш в лицето щот си личи колко си насран
Налага ли се да ви идвам в простото село ? На некое гостуване на Левски в селото ви може да си уредим среща . Аз съм със South Division, вие съберете доволно фофефци или докоспорчета, да ви видим мъжаги . На 1в1 също съм навит ... ако имате път към София също, пишете !

Нарушена точка 2.5 от Правилата! И също така СПАМ!
  • spektarm
SlayHot
Мнения: 59
Регистриран на: 15 Яну 2008 20:57

Re: Екипи

Мнение от SlayHot »

хахаха ей битка виждам та къв си напраил си рег преди 2 дена разбиращ недоразбиращ ии вече мн компетентен във сяка тема хахаха само спамиш из форумите

Нарушена точка 2.5 от Правилата!
  • spektarm
Изображение
KGMafia

Re: Екипи

Мнение от KGMafia »

SlayHot написа:хахаха ей битка виждам та къв си напраил си рег преди 2 дена разбиращ недоразбиращ ии вече мн компетентен във сяка тема хахаха само спамиш из форумите
Аз съм d1VaKa бе говньо, майка ти чорлава да похабя !

Нарушени точки 2.4 и 2.5 от Правилата!
  • spektarm
bpfcpld

Re: Екипи

Мнение от bpfcpld »

Искаш ли на твоята майка аз да я похабя вчера я оправих ама тая тъпата мноо ВИКАШЕ ве :@ :@ :@ кво като си дивака ве...КВО КАТО ВЕ КВО КАТО ВЕ???Знаиш ли кво ша ти са случи няма обиждаш слайхот

Нарушена точка 2.4 от Правилата!
  • spektarm
Hoseto

Re: Екипи

Мнение от Hoseto »

аре чукай са на гондолата

Нарушена точка 2.5 от Правилата!
  • spektarm
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Екипи

Мнение от maniakapetko »

Еха дивака се е завърнал БАН само заради това,а и също за всички от *** и ***.Честно казано толкова неадекватни хора не съм виждал.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
KGMafia

Re: Екипи

Мнение от KGMafia »

За кво па за мене ? Аз подкрепям БФЛ вмомента !


СПАМ!
  • spektarm
maina

Re: Екипи

Мнение от maina »

форумен боец ето ти скайпа ми(vancha3015) ще се разберем къде е срещата!
кво ми се отваряш там че си идвал в Пловдив с фенове на Левски ,
аре 1 на 1 примерно в пазарджик(между ПД и СФ)!
Води който щеш и аз ще доведа!
Ако Пд е село в софето що немойте си оправите боклуците бе?!



СПАМ!
  • spektarm
ZhivkoBGR
BFL Team™
Мнения: 776
Регистриран на: 13 Юни 2007 16:56
Местоположение: Odense, Denmark

Re: Екипи

Мнение от ZhivkoBGR »

Алооо, да вземете да се спрете с вашите битки вече, а?
yambolov
Мнения: 147
Регистриран на: 21 Яну 2008 13:52

Re: Екипи

Мнение от yambolov »

тук май има много хора чакащи за бан.
Изображение
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Екипи

Мнение от klamer4o »

аа ето го маняка дето подканваше хората да пишат глупави теми за да "клекнат гадовете"...
Изображение
Изображение
maina

Re: Екипи

Мнение от maina »

ти си се объркал нещо :D аз не подканвам! всичко правя сам ! ама затова дето ми говориш незнам!

СПАМ!
  • spektarm
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Екипи

Мнение от klamer4o »

да, моя грешка :) бан заради аватара ти (на мен ми е 10 сек да те банна, на тебе 1 мин за регистрация, пък и проксита, ехееее... Като може да ти е гадно, що пък да не ти е :smirk:
Изображение
Изображение
maina

Re: Екипи

Мнение от maina »

ще го махна ок ! аз ей така да пусна 2-3 коментарчета и да видя екщипите на нашия тийм които те пускат тук иначе НП!
spektarm
Мнения: 74
Регистриран на: 22 Яну 2008 23:50
Местоположение: Добрич

Re: Екипи

Мнение от spektarm »

Темата се напълни със спам, обиди и като цяло неприлично поведение! Ако това продължи ще заключим темата! :lock: Постарах се да цензурирам повечето такива постове, а ако се наложи - ще ги изтрия! :ninja:
nakamura

Re: Екипи

Мнение от nakamura »

ochko написа:Кой той твоя ''фр'' дето си ''копирал'' чертите от екипа му? Момче, замълчи моля те, стана смешен. Излагаш се вече тотално.

Ето ти един екип на ЦСКА, предполагам на твоя приятел?!?
Изображение
Тоя екип ми го прати Венко the_red_fan май му беше акаунта каза ми че е негов и аз го пратих на слайхот щото той не знаеше как да направи чертите тва е цялата история...
maina

Re: Екипи

Мнение от maina »

maniakapetko написа:Еха дивака се е завърнал БАН само заради това,а и също за всички от *** и ***.Честно казано толкова неадекватни хора не съм виждал.
ей маниякпутк*о

вместо да коментираш другите земи влез във CM 08 разучи малко датабазата на фифа лайно нещастно!


Нарушени точки 2.4 и 2.5 от Правилата!
  • spektarm
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Екипи

Мнение от maniakapetko »

Хах абе maina да не мислиш,че ще си губя време от живота за фифа(виж за ПЕС да,ама за фифа никъв шанс)Ама явно и вие от онова екипче не си поплювате доста сте отворени ама продукти те ви до сега не стават.Направете нещо свястно и тогава бъдете отворени.И не ми се прави на много отворен като можеш да си пуснеш CM 08 :rofl:
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
ochko
BFL Team™
Мнения: 508
Регистриран на: 22 Юни 2007 11:32

Re: Екипи

Мнение от ochko »

CM ли бе момчетааааа... това за вас е като някаква незаменима, основополагаща за каквото и да било във фифа модването... А тя е просто една бъгава програма направена така че и възможно най-тъпия ламер да ''прави патчове''. И най ми е смешно като някой каже ''Аз разбирам много от CM"?!?!?! Божееее.... Да разбереш за едитването на датабазата не става в CM...
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2008”