BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Всичко за BFL FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от sv3nc3 »

bobsan_levskar написа:ШЕ ВИ ЕБА ПУТКАТА МАЙЧИНА НЕКАДЪРНА НА ВСИЧКИ ОТ ТОЯ НАСРАН ТИЙМ!!!!!!!!!ЗА ТОВА ЛИ ГО БАВИХТЕ ТОЛКОВА БЕ НЕКАДЪРНИ ПЕДАЛЧЕТА!!!!!!!НЯМА БЪГОВЕ АМА ДРУГ ПЪТ!!!!!!!!!!!!!!СЛЕД ВСЯКА СМЯНА,КОЯТО ПРАВЯ МИ ИЗЧЕЗВАТ ИГРАЧИТЕ!!!!!САМО МИ ПРЕЕБАХТЕ ФИФАТА ДА ВИ ГО НАЧУКАМ В ГРОЗНИТЕ ДУПЕНЦА ГАДНИ,МАЗНИ!!!!!ДАНО ТОВА НАИСТИНА Е ПОСЛЕДНИЯТ ВИ МИРИЗЛИВ ПАЧ НЕКАДЪРНИЦИ!!!! :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@
Че ние за тва го напраихме бе брато,за да ти преебеме фифата,не се ли сети,ебати кефа :happy: :happy: :smirk: :smirk: :devil: :devil:
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от [BFL]Mancho_United »

bobsan_levskar написа:ШЕ ВИ ЕБА ПУТКАТА МАЙЧИНА НЕКАДЪРНА НА ВСИЧКИ ОТ ТОЯ НАСРАН ТИЙМ!!!!!!!!!ЗА ТОВА ЛИ ГО БАВИХТЕ ТОЛКОВА БЕ НЕКАДЪРНИ ПЕДАЛЧЕТА!!!!!!!НЯМА БЪГОВЕ АМА ДРУГ ПЪТ!!!!!!!!!!!!!!СЛЕД ВСЯКА СМЯНА,КОЯТО ПРАВЯ МИ ИЗЧЕЗВАТ ИГРАЧИТЕ!!!!!САМО МИ ПРЕЕБАХТЕ ФИФАТА ДА ВИ ГО НАЧУКАМ В ГРОЗНИТЕ ДУПЕНЦА ГАДНИ,МАЗНИ!!!!!ДАНО ТОВА НАИСТИНА Е ПОСЛЕДНИЯТ ВИ МИРИЗЛИВ ПАЧ НЕКАДЪРНИЦИ!!!! :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@

Мамицата муууу .. 5 месеца мъки и накрая САМО НА ЕДИН ЕДИНСТВЕН ЧОВЕК да му се преебе ФИФА-та ... Тийм изложихме се .. давайте от сега да почваме за ФИФА 09 ,че така с 1 година работа да успеем и поне 100 човека да изреват ,че фифата им е преебана и за нищо не става :) Трябва да настигаме европейските си колеги ей :) :devil: :devil: :devil:
GLORY GLORY MAN UNITED !
stef_sh

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от stef_sh »

bobsan_levskar написа:ШЕ ВИ ЕБА ПУТКАТА МАЙЧИНА НЕКАДЪРНА НА ВСИЧКИ ОТ ТОЯ НАСРАН ТИЙМ!!!!!!!!!ЗА ТОВА ЛИ ГО БАВИХТЕ ТОЛКОВА БЕ НЕКАДЪРНИ ПЕДАЛЧЕТА!!!!!!!НЯМА БЪГОВЕ АМА ДРУГ ПЪТ!!!!!!!!!!!!!!СЛЕД ВСЯКА СМЯНА,КОЯТО ПРАВЯ МИ ИЗЧЕЗВАТ ИГРАЧИТЕ!!!!!САМО МИ ПРЕЕБАХТЕ ФИФАТА ДА ВИ ГО НАЧУКАМ В ГРОЗНИТЕ ДУПЕНЦА ГАДНИ,МАЗНИ!!!!!ДАНО ТОВА НАИСТИНА Е ПОСЛЕДНИЯТ ВИ МИРИЗЛИВ ПАЧ НЕКАДЪРНИЦИ!!!! :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@
И защо ли само на тебе ти е преебана фифата :?: Моята фифа си върви идеално без и с пача от както съм си сложил пача до сега само един път са ми изчезвали играчите но този проблем го имах и преди да си сложа пача!!! Така че недей да мънкаш а фащай пътя за най близкото село че като те гледам къв си КАРУЦАР!А и мисля че някъде БФЛ Тийм бяха обяснили от какво се получава така!
m1l3n40
Мнения: 75
Регистриран на: 30 Дек 2007 01:30

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от m1l3n40 »

и като са обяснили какво?това да не враща играчите им на терена смисал на мен не ми става така много често но все пак е тапо да ти изчезнат играчите няма никакав смисал да сте се мъчили толкова време като не може да се изиграе цял мач ???
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от marto135 »

Защо на мене не ми прай никви програми нз,да не да не сте си изтрили сейфките или пача нещо да не сте го инсталнали правилно??? :^)
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
Bulgarin

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от Bulgarin »

Здравейте!
Защо по време на мач като натисна escape и ми стои черен екран и нищо немога да направя?
Това стана след като си дръпнах BLFL FIFIA 08 Ver. 1.0.

Иначе като цяло много ми харесва пача, само дето липсват новите бразилци в Левски :)
m1l3n40
Мнения: 75
Регистриран на: 30 Дек 2007 01:30

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от m1l3n40 »

ся пак някои ще каже че ги има като свободни агенти но никои не са сеща да каже кое име от типично 10000 бразилси имена сте използвали за surname щот за за зе соарес е filho a за joazinho нзззззззз
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от sv3nc3 »

m1l3n40 написа:ся пак някои ще каже че ги има като свободни агенти но никои не са сеща да каже кое име от типично 10000 бразилси имена сте използвали за surname щот за за зе соарес е filho a за joazinho нзззззззз
joazinho го няма,защото тогава все още нямаше инфо за него.
m1l3n40
Мнения: 75
Регистриран на: 30 Дек 2007 01:30

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от m1l3n40 »

еи така кажете да не са чудя тука щот 100 патя казахче че и ТРИМАТА ги има като свободни и аз си викам няма да една някои др за жоазиньо шом го има
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от klamer4o »

играх 3 сезона и нито веднъж не ми изчезнаха играчите...
Изображение
Изображение
Bulgarin

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от Bulgarin »

Bulgarin написа:Защо по време на мач като натисна escape и ми стои черен екран и нищо немога да направя?
Това стана след като си дръпнах BLFL FIFIA 08 Ver. 1.0.

Някой да помогне?
maserati19927
Мнения: 26
Регистриран на: 12 Яну 2008 20:45
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от maserati19927 »

БФЛ моля ви напишете точните имена на бразилците от Левски, защото пиша за Зе Соареш Filho и нищо не намира.
m1l3n40
Мнения: 75
Регистриран на: 30 Дек 2007 01:30

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от m1l3n40 »

surname : filho - за ze soares и jean carlos за jean carlos а joazinho го нямало :(
Punkd

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от Punkd »

mmm moje li da mi kajete Otbora na sezona na fenovete FC Arrogance ot kude e selektiran smisyl vse izmisleni hora li sa ili ot tyka ot saita ili nz ...
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от vili4kata »

Punkd написа:mmm moje li da mi kajete Otbora na sezona na fenovete FC Arrogance ot kude e selektiran smisyl vse izmisleni hora li sa ili ot tyka ot saita ili nz ...
От потребители на форума на Football Games сме. ;)
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от m0za4k0 »

:nod:
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
lud5r

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от lud5r »

Защо след като инсталнах BFL-пача, играта започна да забива след като започне да зарежда съответния мач на manager mode???
От къде може да е проблема?
Моля помагайте
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от vili4kata »

lud5r написа:Защо след като инсталнах BFL-пача, играта започна да забива след като започне да зарежда съответния мач на manager mode???
От къде може да е проблема?
Моля помагайте
Преинсталирай играта и пача и би трябвало да се оправи според мен...
stynata
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Дек 2007 15:31
Местоположение: Ticha Stadium

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от stynata »

BFL а какво стана с ver 1.1 ? :thinking:
Изображение
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 RELEASED!!!!!!!!

Мнение от vili4kata »

stynata написа:BFL а какво стана с ver 1.1 ? :thinking:
Ами какво може да е станало?! Разработват я, то е очевидно...
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2008”