Нов пач!

Всичко за BFL FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
nakamura

Re: Нов пач!

Мнение от nakamura »

А за кво точно герена трябва да има???Според теб на всеки патч трябва да има герена ли??И като толкова не можеш без тоя стадион намери си някъв тоториал и си направи стадион!!!
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: Нов пач!

Мнение от bor_don »

да, щото вашия стадион си го има, нали?
Щом Левски ще играе на ст. Васил Левски, поне да получава повече пари от билети, бе мама му стара
nakamura

Re: Нов пач!

Мнение от nakamura »

До сега във всички патчове имаше вашия стадион а нашия-не!Като толкова искаш по-скъпи билети отвори крйешън мастер и си ги нагласи!Един път да няма Герена всички левскари се спукаха да ревът!!!!!!!!!
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Нов пач!

Мнение от Gogo_t »

ма вия още ли играете тази игра бе :^) :D
ЛЕВСКИ СОФИЯ
dangerous_virus
Мнения: 44
Регистриран на: 06 Сеп 2007 22:04
Местоположение: SOFIA

Re: Нов пач!

Мнение от dangerous_virus »

nakamura написа:До сега във всички патчове имаше вашия стадион а нашия-не!Като толкова искаш по-скъпи билети отвори крйешън мастер и си ги нагласи!Един път да няма Герена всички левскари се спукаха да ревът!!!!!!!!!
Еми от Герена до Христо Ботев ила разлика като от земята до небето.
nakamura

Re: Нов пач!

Мнение от nakamura »

dangerous_virus написа:
nakamura написа:До сега във всички патчове имаше вашия стадион а нашия-не!Като толкова искаш по-скъпи билети отвори крйешън мастер и си ги нагласи!Един път да няма Герена всички левскари се спукаха да ревът!!!!!!!!!
Еми от Герена до Христо Ботев ила разлика като от земята до небето.
ШШШШШШ тва да не ти е уембли!!!!!!!
Stargate
Мнения: 76
Регистриран на: 18 Май 2008 11:44

Re: Нов пач!

Мнение от Stargate »

nakamura написа:
dangerous_virus написа:
nakamura написа:До сега във всички патчове имаше вашия стадион а нашия-не!Като толкова искаш по-скъпи билети отвори крйешън мастер и си ги нагласи!Един път да няма Герена всички левскари се спукаха да ревът!!!!!!!!!
Еми от Герена до Христо Ботев ила разлика като от земята до небето.
ШШШШШШ тва да не ти е уембли!!!!!!!
A стадиона на Ботев да не е Old Trafford бе?
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Нов пач!

Мнение от Gogo_t »

:rofl:
Тия Ботевистите са ми мн смешни хора- не стига че отбора им е слаб ами се мислят за най-великите :D Ибл съм и на вашия и на Левски на стадиона и мига да ви кажа че разликата е от тук до небето :D
ЛЕВСКИ СОФИЯ
nakamura

Re: Нов пач!

Мнение от nakamura »

Gogo_t написа::rofl:
Тия Ботевистите са ми мн смешни хора- не стига че отбора им е слаб ами се мислят за най-великите :D Ибл съм и на вашия и на Левски на стадиона и мига да ви кажа че разликата е от тук до небето :D
Дамм, то вие щото сте най-великите и с най-прекрасния стадион на света!!!Предлагам вече на Герена да се играят всички срещи от а група и да играе националния.Като бяхте толкова силни що ви наебаха Тампере!!!!!!!!!!!!!И лапахте доста от чорбата!!!!!
nakamura

Re: Нов пач!

Мнение от nakamura »

Стадиона може да не е кой знае кво,ама ние поне го пълним на всеки мач!!!На ,мачове от сорта Ботев-пирин и тн. има поне 6 000 човека!!!
disel1

Re: Нов пач!

Мнение от disel1 »

nakamura написа:Стадиона може да не е кой знае кво,ама ние поне го пълним на всеки мач!!!На ,мачове от сорта Ботев-пирин и тн. има поне 6 000 човека!!!
да така е затова и аз ви уважавам като отбор кой знае и може да играе футбол :beer:
maina

Re: Нов пач!

Мнение от maina »

бе има големи идиоти във бфл-тийма ,единствено повече което могат да направят от мен е СТАДИОНИТЕ И ЛИЦАТА на някои играчи!
Вече се научих да правя доста неща със фотошопа)) нее трудно))
ако има някой желаещ да ми види пача със 5-те Български отбора(БОТЕВ ПД,ЛЕВСКИ,ЦСКА,ЛОКО СФ,ЛОКО ПД) + НАЦИОНАЛНИЯ НА МАКЕДОНИЯ да ми пише на скайп- vancha3015 ))))))))) ИСКА СЕ САМО ДА ИМАТЕ CREATION MASTER

при това моя пач няма бъгове))))

пиша го във тоя форум защото няма смисъл да правя нов!
:o

бфл-тийм вместо да ме псувате си вижте обещанията,по добре вобще да не обещавате за версия 2.0))) на мен ми дреме на кура за вашия пач ,нали на нас ни викахте антибългари като ви зададем въпроса :"кога ще излезе пача"?,а накрая излиза че сами лъжете хората))) :giggle:
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Нов пач!

Мнение от Gogo_t »

:D :D :D :D :D
Тоя е гледал Iron Man и се е надъхал :rofl:

едит- само да тикажа че не може да претендираш че правиш ПАТЧове и да не знаеш как се пише думата :D
Патч брато, не пач :D

+ това в момента изобщо не ме интеерсува кво можеш, защото иам мн по важни въпроси да решавам от това на кой кво му се играе

едит3- направи на Очко екипите или на Баго менютата и тогава ми говори че всичко освен стадионите и лицата ти е по качествено от нашите :D
ЛЕВСКИ СОФИЯ
maina

Re: Нов пач!

Мнение от maina »

Gogo_t написа::rofl:
Тия Ботевистите са ми мн смешни хора- не стига че отбора им е слаб ами се мислят за най-великите :D Ибл съм и на вашия и на Левски на стадиона и мига да ви кажа че разликата е от тук до небето :D
======================================================================
питай майка си каква е разликата на моя кур от тоя на бащати и после говори за ботевистите)))

ми като имаш много важни работи не се захващай за други бе , хората лъжеш))

мен пък как ме ебе за менютата на Баго направо ще се скъсам от смях)))
а за екипите може донякъде да си прав,но имай предвид че аз правя 1))
Последно промяна от maina на 25 Май 2008 22:04, променено общо 1 път.
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Нов пач!

Мнение от Gogo_t »

maina написа:
Gogo_t написа::rofl:
Тия Ботевистите са ми мн смешни хора- не стига че отбора им е слаб ами се мислят за най-великите :D Ибл съм и на вашия и на Левски на стадиона и мига да ви кажа че разликата е от тук до небето :D
======================================================================
питай майка си каква е разликата на моя кур от тоя на бащати и после говори за ботевистите)))
вика че разликата е че ти си имал путенце и че татко ти го е отпира анално и вагинално :clap:
друго да питам ли ? :happy:
ЛЕВСКИ СОФИЯ
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Нов пач!

Мнение от Gogo_t »

преди 1 месец казахме че патч сигурно няма да има ама кой да чете :D
ЛЕВСКИ СОФИЯ
maina

Re: Нов пач!

Мнение от maina »

Gogo_t написа:
maina написа:
Gogo_t написа::rofl:
Тия Ботевистите са ми мн смешни хора- не стига че отбора им е слаб ами се мислят за най-великите :D Ибл съм и на вашия и на Левски на стадиона и мига да ви кажа че разликата е от тук до небето :D
======================================================================
питай майка си каква е разликата на моя кур от тоя на бащати и после говори за ботевистите)))
вика че разликата е че ти си имал путенце и че татко ти го е отпира анално и вагинално :clap:
друго да питам ли ? :happy:
ми питай я защо си се родил такъв изрод?

а това сигурно какво означава за хората които сте излъгали или се опитвате да лъжете?
Последно промяна от maina на 25 Май 2008 22:07, променено общо 1 път.
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Нов пач!

Мнение от Gogo_t »

науката няма точно обяснение :rofl:
ЛЕВСКИ СОФИЯ
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Нов пач!

Мнение от Gogo_t »

абе смешен ние да не сме ви фирма бе :D
кой съм лъгал бе простак :D първо аз моята работа съм си я съвршил още преди 2 месеца
2ро никой официално не еказал че ще има в2 със сигурност
Който иска да тегли който не иска да не тегли... какво те интересува даили ще правим, вие да не ставате сутрин с мисълта "днес ще има в2" :D :D
ЛЕВСКИ СОФИЯ
maina

Re: Нов пач!

Мнение от maina »

БЕ СТОЙ СИ У ТУРСКОТО ПАНАГЮРИЩЕ И НЕ ЛЪЖИ БЪЛГАРИТЕ)))
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2008”