BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Всичко за BFL FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от rap17ka7a »

Mapuo написа:Хубаво е да има хора като теб брат с този add-он фифата е по реална без тея отбори на феновете браво браво шапка ти свалям !!
Еми измислените отбори са моя прищявка и аз също нося отговорност затова се постарах да го направя да може всички да се изкефим на БФЛ-то ;)
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от __SaNd1__ »

rap17ka7a написа:
Mapuo написа:Хубаво е да има хора като теб брат с този add-он фифата е по реална без тея отбори на феновете браво браво шапка ти свалям !!
Еми измислените отбори са моя прищявка и аз също нося отговорност затова се постарах да го направя да може всички да се изкефим на БФЛ-то ;)
като няма оправените еднакви екипи (поне това) не може да се играе нормално ... :(
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от rap17ka7a »

__SaNd1__ написа:
rap17ka7a написа:
Mapuo написа:Хубаво е да има хора като теб брат с този add-он фифата е по реална без тея отбори на феновете браво браво шапка ти свалям !!
Еми измислените отбори са моя прищявка и аз също нося отговорност затова се постарах да го направя да може всички да се изкефим на БФЛ-то ;)
като няма оправените еднакви екипи (поне това) не може да се играе нормално ... :(
То също не е част от базата и нямам идея как да го оправя.За кои еднакви екипи имаш предвид дето като играеш ЦСКА ЦСКА екипите са еднакви :^)
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
evelinho
Мнения: 28
Регистриран на: 25 Дек 2007 11:40

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от evelinho »

Може ли някой да ми прати пача на скайп - evelinho , защото не ми дава да се тегли от тоя сайт МОЛЯ ВИ!!!
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от __SaNd1__ »

Еми измислените отбори са моя прищявка и аз също нося отговорност затова се постарах да го направя да може всички да се изкефим на БФЛ-то ;)[/quote]
като няма оправените еднакви екипи (поне това) не може да се играе нормално ... :([/quote]
То също не е част от базата и нямам идея как да го оправя.За кои еднакви екипи имаш предвид дето като играеш ЦСКА ЦСКА екипите са еднакви :^)[/quote]
Калиакра - Дунав ; Ботев - Калиакра се са сини екипите ... :( не може се играе нормално с тея еднакви екипи ... видима нямат 1 мини екип локо ст загора също но все пак пача е добър щото момчетата са се потрудили но поне фикс за тия еднакви екипи да имаше мен трансферите не ми треат голям зор с тия трансфери и с тая графика която си беше добре направена ...
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от rap17ka7a »

__SaNd1__ написа:Еми измислените отбори са моя прищявка и аз също нося отговорност затова се постарах да го направя да може всички да се изкефим на БФЛ-то ;)
като няма оправените еднакви екипи (поне това) не може да се играе нормално ... :([/quote]
То също не е част от базата и нямам идея как да го оправя.За кои еднакви екипи имаш предвид дето като играеш ЦСКА ЦСКА екипите са еднакви :^)[/quote]
Калиакра - Дунав ; Ботев - Калиакра се са сини екипите ... :( не може се играе нормално с тея еднакви екипи ... видима нямат 1 мини екип локо ст загора също но все пак пача е добър щото момчетата са се потрудили но поне фикс за тия еднакви екипи да имаше мен трансферите не ми треат голям зор с тия трансфери и с тая графика която си беше добре направена ...[/quote]
Не гледай мен... аз нямам никаква идея за графичната част.Аз и за базата нямах идея ама леко полеко се научих.Обаче сега имам все по-малко свободно време и затова нямам време да се ровя :(
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от __SaNd1__ »

окс само казвам че можеше БФЛ да пуснат фикса за екипите но ги разбирам ся секи си има ангажименти и личен живот :) а иначе Владо браво за това което си направил :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
Frantic

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от Frantic »

evelinho написа:Може ли някой да ми прати пача на скайп - evelinho , защото не ми дава да се тегли от тоя сайт МОЛЯ ВИ!!!
Не ти трябва тоя пач повярвай ми!
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от rap17ka7a »

Frantic написа:
evelinho написа:Може ли някой да ми прати пача на скайп - evelinho , защото не ми дава да се тегли от тоя сайт МОЛЯ ВИ!!!
Не ти трябва тоя пач повярвай ми!
Не е патч а адд-он ;) ревахте един куп време, за да ви се даде нещо без отборите от ФС и аз го направих.Сега не ви трябвал.Защо не вземеш да се застреляш!?Тогава нищо няма да ти трябва и няма да дразниш околния свят бебе такова!
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
go6ona
Мнения: 22
Регистриран на: 30 Дек 2007 13:24
Местоположение: Стара Загора

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от go6ona »

Само на мен ли ни6ту не ми стана?Седят си отборите то СФ пак ми крашва с немските отбори??Направих каквото пи6е изтеглих го разархивирах пуснах я и пак са6тото.Пробвах да си изтрия сейфовете и пак да разархивирам ама пак ни6ту не се полу4и ;( ;( ;( ;( :( :( :( Ако някой може да ми помогне ще сам му много признателен :) ;)
Саму Биройъ ша ги бйй сичкити тъпи утбори!!! ]:) ]:)
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от rap17ka7a »

go6ona написа:Само на мен ли ни6ту не ми стана?Седят си отборите то СФ пак ми крашва с немските отбори??Направих каквото пи6е изтеглих го разархивирах пуснах я и пак са6тото.Пробвах да си изтрия сейфовете и пак да разархивирам ама пак ни6ту не се полу4и ;( ;( ;( ;( :( :( :( Ако някой може да ми помогне ще сам му много признателен :) ;)
Сейфовете 100% трябва да ги махнеш.Разархивираш на десктопа и се появява една папка cmn която и даваш копи и я пействаш във папка дата на фифата.Фифата трябва да е изключена.
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Frantic

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от Frantic »

rap17ka7a написа:
Frantic написа:
evelinho написа:Може ли някой да ми прати пача на скайп - evelinho , защото не ми дава да се тегли от тоя сайт МОЛЯ ВИ!!!
Не ти трябва тоя пач повярвай ми!
Не е патч а адд-он ;) ревахте един куп време, за да ви се даде нещо без отборите от ФС и аз го направих.Сега не ви трябвал.Защо не вземеш да се застреляш!?Тогава нищо няма да ти трябва и няма да дразниш околния свят бебе такова!
да, човека пита за пача и аз му казах, че не си заслужава да го тегли! Къде съм писал нещо за твоя ад-он ?!!!
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от rap17ka7a »

Frantic написа:
rap17ka7a написа:
Frantic написа: Не ти трябва тоя пач повярвай ми!
Не е патч а адд-он ;) ревахте един куп време, за да ви се даде нещо без отборите от ФС и аз го направих.Сега не ви трябвал.Защо не вземеш да се застреляш!?Тогава нищо няма да ти трябва и няма да дразниш околния свят бебе такова!
да, човека пита за пача и аз му казах, че не си заслужава да го тегли! Къде съм писал нещо за твоя ад-он ?!!!
Той не пита за БФЛ патча а за адд-он-а.И моя адд-он действа само ако имате качен БФЛ патч защо се правиш на глупак...
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от maniakapetko »

Непознаването на термините е доста неприятно.Аз ако бях на ваше място щях да нарека БФЛто адд-он а това патч.Патчовете подобряват игрите откъм бъгове и рядко добавят нещо ново докато адд-оните и модовете добавят ново съдържание.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от Gogo_t »

BFL е чист мод, а защо му викаме патч- питайте създателите на БФЛ ТИЙМ :^)
ЛЕВСКИ СОФИЯ
Frantic

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от Frantic »

Май и ти не си запознат с термините... аз имах в предвид пача (мода или квото е там) на БФЛ... твоето (нещо) въобще не съм го теглил и не знам какво представлява!
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от rap17ka7a »

Frantic написа:Май и ти не си запознат с термините... аз имах в предвид пача (мода или квото е там) на БФЛ... твоето (нещо) въобще не съм го теглил и не знам какво представлява!
Ама това изобщо не е тема за БФЛ патча а за моя адд-он.Пишеш офф топик!Пак ти си крив!
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от rap17ka7a »

Това е последният ъпдейт, който направих и сигурно няма да правя повече.Той добавя 10тина нови схеми и са оправени някои бъгове в отборите от ФС!!!Трябва просто да сложите файла, който е вътре в рара в папка FIFA 08/data/cmn!!!Препоръчително е първо да изтеглите по-долния линк и след това да добавите този като ъпдейт!!!
ЛИНК
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
koSi0
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Яну 2008 22:50

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от koSi0 »

А бе бива ли да си толкоз некадър, обесни го стъпка по стъпка ти си писал по едно време си се сетил нещо, кажи кое къде се слага ако не виждаш има 2 рар файла...
kristiqn

Re: BFL FIFA 08 Ver. 1.0 + Edit by Rap17ka7a

Мнение от kristiqn »

Тъй като линка за този фикс не работи може ли някой да го качи за да го сваля защото немога никъде да го намеря.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2008”