ИНДИАНСКИ ХОРОСКОП......

Всичко за BFL FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: ИНДИАНСКИ ХОРОСКОП......

Мнение от _GAGATA_ »

ОК спирам да пиша!(e зависи де)Пачът ще излезе скоро.Бави се защото има бъгове.Когато излезе ще дадете реална оценка на БФЛ.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: ИНДИАНСКИ ХОРОСКОП......

Мнение от sv3nc3 »

Bg_Fen написа:БАН за drumfen !
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: .Тук се включва трети човек в спора
samo_bfl

Re: ИНДИАНСКИ ХОРОСКОП......

Мнение от samo_bfl »

drumfen написа:BFL-Team стана сложно да отговаряте и сега решихте да лишавате всички от пача така ли ?
Аз мислех, че това е нагрубяване
lalav

Re: ИНДИАНСКИ ХОРОСКОП......

Мнение от lalav »

Аз предлагам да заключите форума , докато не излезе пача и така всичко ще е мирно и спокойно .. но вие най-добре си знаете ;]
drumfen

Re: ИНДИАНСКИ ХОРОСКОП......

Мнение от drumfen »

Аз не давам оценка на никой .. и аз не мога да разбера за какво ми говориш... samo_bfl аааааа това е псуване явно или ги обиждам ???
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: ИНДИАНСКИ ХОРОСКОП......

Мнение от _GAGATA_ »

Това нещо вече е писано ама ви го повтарям да не би да се чудите.Пачът се бави, защото трябва да се тества.Представи си 62 отбора с всеки трябва да се изиграят по 15 сезона(930 сезона за неразбралите)за да се види има ли бъгове и евентуални проблеми.Един сезон на quick sim излиза 10 минути.За да тестват всички отбори трябва да изхабят 155 часа нон-стоп игра а си имат и личен живот!Надявам се да е ясно!
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
Arekusanderu

Re: ИНДИАНСКИ ХОРОСКОП......

Мнение от Arekusanderu »

samo_bfl написа:вече се отчаях.пач няма да има ;( (не заради бавенето на БФЛ , а заради такива отворковци)
ае па стига ти се мазни ве ... кво се прайш на светец .. седи и мълчи и чекай пача ...
Bg_Fen
Мнения: 155
Регистриран на: 19 Юни 2007 18:05

Re: ИНДИАНСКИ ХОРОСКОП......

Мнение от Bg_Fen »

sv3nc3 написа:
Bg_Fen написа:БАН за drumfen !
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: .Тук се включва трети човек в спора

Невиждам нищо смешно ! За какво ги щадете всички пиклювци дето пускат на ден по 10 теми и питат кога ще излезе та когааа ще излезе !
Изображение
klamer4o
Мнения: 852
Регистриран на: 16 Авг 2007 11:33
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: ИНДИАНСКИ ХОРОСКОП......

Мнение от klamer4o »

стана сложно да отговаряте
Мда. Все някога щаха да ни разкрият че няма патч, но вие много бързо разбрахте... Много се нервя. Имаме много проблеми с патча, вие ни изкарвате че ви го бавим нарочно... :|
Изображение
Изображение
Заключено

Обратно към “BFL FIFA Football 2008”