Проблеми

Темите свързани с GFX за FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA 08 Bulgaria™
Публикувай отговор
Levski_forever
BFL Team™
Мнения: 552
Регистриран на: 14 Яну 2008 23:15

Проблеми

Мнение от Levski_forever »

Тук ще пишете ако имате някакъв проблем с патча ;)
Изображение
XaXo
Мнения: 67
Регистриран на: 14 Авг 2007 22:15
Местоположение: Pm

Re: Проблеми

Мнение от XaXo »

Всичко е направено на ниво :clap: единствения проблем при мен е,че сега топката не се вижда :(
Levski_forever
BFL Team™
Мнения: 552
Регистриран на: 14 Яну 2008 23:15

Re: Проблеми

Мнение от Levski_forever »

XaXo написа:Всичко е направено на ниво :clap: единствения проблем при мен е,че сега топката не се вижда :(
преинстал ;) друг никой няма такъв проблем ...
Изображение
XaXo
Мнения: 67
Регистриран на: 14 Авг 2007 22:15
Местоположение: Pm

Re: Проблеми

Мнение от XaXo »

Levski_forever написа:
XaXo написа:Всичко е направено на ниво :clap: единствения проблем при мен е,че сега топката не се вижда :(
преинстал ;) друг никой няма такъв проблем ...
Преинсталнах ... няма ефект
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Проблеми

Мнение от _GAGATA_ »

Първите ми впечатления са противоречиви. Патчът е добър, но само и единствено графично! Ще защитя тезата си с няколко факта и ще ви помоля да се замислите и да изчистите леките недостатъци:
1. При приятелски мач няма топка, хубавото е, че когато играеш сезон си има.
2.Когато започнеш сезон job security, fan apreciation и team chemistry са по 0, което означава, че при всеки грешен ход биваш уволнен.
3. При Normal speed играчите ми се движат все едно са на Fast.
4. Ако дадеш Quick Sim мачът завършва 0-0 винаги и след него ти се контузва минимум 1 играч. От 3 симулирани мача имам 4 мача 0-0 и общо около 6 контузени играча и след мач не пристигат оферти от други клубове за мои играчи.

В графично отношение патчът е наистина перфектен. Как обаче да го играя?
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
mojomo
Мнения: 32
Регистриран на: 03 Яну 2008 20:30

Re: Проблеми

Мнение от mojomo »

Моят проблем е следния: не можеме да играеме с 1 приятел през DIRECT IP той също има инсталиран пача.Когато се опитаме да се свържеме няма проблем но после след като изминат няколко минути от играта ни изхвърля. Моля помогнете.
Rado88

Re: Проблеми

Мнение от Rado88 »

ЗДРАВЕИТЕ ВСИ4КИ В4ЕРА СИ ИЗТЕГЛИХ ВА6ИЯ ПА4 МЕЖДУ ДРУГОТО СТРАХОТЕН Е,НО ЗА САЙАЛЕНИЕ ИМАМ ПРОБЛЕМ ПОПРИНЦИП СИ4КО СИ РАБОТИ ПЕРФЕКТНО НО НА ПОВЕ4ЕТО МА4ОЖЕ КАТО ПО4НА ДА ИГРАЯ НА МЕНИДЖЕР МОД И ТО4НО НАЛИ ДАВАМ NEXT MACH И МИ ДА ВА НАЛИ ДАЛИ ИСКАМ ДА ГО ИГРАЯ А ГО СИМУЛИРАМ И ТАМ КАДЕТО МОЖЕ6 ДА СИ ПРАВИ6 СМЕНИ И ДАВАМ ДА ГО ИГРАЯ И ТО МИ ИЗПИСВА 4Е ИМАМ ПО-МАЛКО ОТ 11 ИГРА4И В СТАРТОВИЯ СИ ТИМ И МИ ДАВА BACK ИЛИ CONTINUE И ДВЕТЕ ГИ НАТИСКАХ НА БАКА КАТ ДАМ КАКВИ ЛИ И НЕ СМЕНИ ПРАВИХ И НЕСТАВА А КАТО ДАМ НА CONTINUE НАПРАВО МИ СИМУЛИРА МА4А И ВИНАГИ БИЯ МОЛЯ АКО НЯКОИ ЗНАЕ КАК ДА ГО ОПРАВЯ ТВА ДА ПИ6И
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: Проблеми

Мнение от marto135 »

Rado88 написа:ЗДРАВЕИТЕ ВСИ4КИ В4ЕРА СИ ИЗТЕГЛИХ ВА6ИЯ ПА4 МЕЖДУ ДРУГОТО СТРАХОТЕН Е,НО ЗА САЙАЛЕНИЕ ИМАМ ПРОБЛЕМ ПОПРИНЦИП СИ4КО СИ РАБОТИ ПЕРФЕКТНО НО НА ПОВЕ4ЕТО МА4ОЖЕ КАТО ПО4НА ДА ИГРАЯ НА МЕНИДЖЕР МОД И ТО4НО НАЛИ ДАВАМ NEXT MACH И МИ ДА ВА НАЛИ ДАЛИ ИСКАМ ДА ГО ИГРАЯ А ГО СИМУЛИРАМ И ТАМ КАДЕТО МОЖЕ6 ДА СИ ПРАВИ6 СМЕНИ И ДАВАМ ДА ГО ИГРАЯ И ТО МИ ИЗПИСВА 4Е ИМАМ ПО-МАЛКО ОТ 11 ИГРА4И В СТАРТОВИЯ СИ ТИМ И МИ ДАВА BACK ИЛИ CONTINUE И ДВЕТЕ ГИ НАТИСКАХ НА БАКА КАТ ДАМ КАКВИ ЛИ И НЕ СМЕНИ ПРАВИХ И НЕСТАВА А КАТО ДАМ НА CONTINUE НАПРАВО МИ СИМУЛИРА МА4А И ВИНАГИ БИЯ МОЛЯ АКО НЯКОИ ЗНАЕ КАК ДА ГО ОПРАВЯ ТВА ДА ПИ6И
Разбираш нали че не мога ти помогна нали, не ги разбирам нали тея работи нали незнам как се оправя нали ..........
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
Публикувай отговор

Обратно към “GFX FIFA Football 2008”