GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Темите свързани с GFX за FIFA Football 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA 08 Bulgaria™
radoslav1990
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Май 2008 20:28

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от radoslav1990 »

Хубава работа ама българска значи исках го истрия тоя блоклук друго наименование за него немога да измисля па ако искате ме банвайте изтрих цялата фифа а бе в компа изтрх сичко свързано с фифа и като исталирах фифата пак ги имаше тия боклуци а да ви каже защо реших да ги истрия ами защото има само негавивни неща добре замисле но зле направено пурво като играя на манагер моде постоянно се контузват играчи трасверите са пребани и да ви кажа исталирах и фиксовете които бяха дадени но пак не помагат явно и това е а и да вика кажа повече нищо ваше няма да ползвам пак после ми викайте че ни дават положителни коментари и там други работи спомням си коментара на пкмания че имаше само негативни работи ти в него то в вашия продук нищо положително няма то ние българите да сякада осираме :rofl: аи тва е ако искате бан ми слагайте това си е.
CoR7eZ

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от CoR7eZ »

Я почни отначало, че нещо се омота ... От цялата работа разбрах само, че искаш бан ]:) ... п.с. Хвани си купи един буквар и почвай да сричаш, щото нещо ти бяга граматиката !
radoslav1990
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Май 2008 20:28

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от radoslav1990 »

Ем малко по Елементарно и с по малко редове ще го обесня в тия сички пачове каде са направени нищо хубаво няма има само бъгове и бъгове хубаво е замислено :giggle: та накая си исталира тоя гфх и там имаше няколко бъга по малко бяха но значителни пречят много на играта първо като играя манагер моде много трудно стават трансферите второ много се контузват играчите 3 доста зле направена графика и последното което ме ядоса най много че номжах да одаря едма мрежа с един приятел а и на него пратий сичко да си исталира и пише че имаме 2 различни версии :giggle: и речих да истрия сичко и да си вкарам само фифа без нищо българско в нея но като е истрих и на ново е исталирах и пак си ги имаше тия работи а истрих всичко свързано с фифата :(
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от AntrAcsA »

От прочетеното в поста ти виждам каде ти е проблема , а той е , че си пълен идиот :drunk: ! Не може при всички да си работи без проблеми само на теб да ти скапва фифата ;) Помисли малко.. ако въобще можеш разбирасе :wasntme:
radoslav1990
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Май 2008 20:28

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от radoslav1990 »

Да идиот съм че се хванах да исталирам бъгави работи :giggle:
qvor1991

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от qvor1991 »

Евала много добре е станал пачът :clap:
aideee

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от aideee »

момчета инсталирах си gtx сичко е 6 обаче ми излиза вместо тревата ми изписва mising testures какво да правя помагаите.
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от maniakapetko »

А да ви е,честито на хората от БФЛ(макар и да не знам колко може де е за честитене),втори ваш продукт се появи по страниците на PC Mania(даже и трети,ако включим и патча за Total War нали все пак Гого е един от основните му реализатори,но за тва ще пиша в другата тема).Тоя път Широв си е взел поука(донякъде)от тоновете негативизам,които се изля по-него при ревюто на Фифа БФЛ и е написал една доста по-позитивна статия.Ако някои може да я сканира ще е добре,защтото поне тоя път се е постарал да представи повече добрите страни отколкото лошите.За това дали проблемите дето изтъква са така не знам,не съм играл фифата с GFX така че оставям това на вас да го съдите.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Levski_forever
BFL Team™
Мнения: 552
Регистриран на: 14 Яну 2008 23:15

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от Levski_forever »

Последна глътка въздух за FIFA 08

Европейското първенство по футбол вече приключи, а летните жеги трудно позволяват свободно придвижване по улиците. Това е един прекрасен момент, в който всички фенове на футбола могат да отделят малко повечко време за виртуален спорт в очакване на вечерната прохлада. И докато се подготваме за новата FIFA 09, момчетата от BFL решават да дадат последен шанс на FIFA 08 с ежегодния GFX пач. От една страна винаги съм предпочитал да играя оригиналните продукти на ЕА, но от друга - си давам сметка, че еднообразието може да доскучае в даден момент. Точно поради тази причина почти всяка седмица проверявам дали има нови официални пачове или фенски фиксове, които да доизглаждат визията, геймплея и съдържанието на любимата ми серия. Ако си спомняте, преди няколко месеца на бял свят се появи BFL пач за FIFA-та, който добавя българското първенство, променя менютата и прави леки корекции в графично отношение. Тазмесечният GFX FIFA 08 няма претенциите да обновява базите данни, а просто

изстисква старата FIFA на максимум

Той е и една своеобразна компилация от най-добрите световни пачове - за визията на тревата, за екипите, за поведението на топката и т.н. Естествено българският екип, който се е заел със събирането и доизкусуряването на част от тях, е свършил солидна доза работа и за разлика от BFL пача, този е по-скоро успешен. Най-добро впечатление правят новите менюта, коита са наистина качествени, с изключение на мегадосадните недомислици на стрелките за предишна и следваща опция, които в повечето случаи се застъпват. Екипите, лицата и телата на самите футболисти изглеждат по-добре, а поведението на топката също е претърпяло известни изменения.
Единствената слаба страна по отношение на на този аспект е леко нереалистичните рикошети и отскоци на топката, които със сигурност биха изненадали онези от вас, привикнали към предишния геймплей. Хубаво е, че радарът под игралното поле вече е почти незабележим и така лесно можете да се ориентирате кой къде е. За сравнение, в предишния BFL пач на нег с огромни букви пишеше BFL и едвам се виждаше тревата, камо ли играчите или маркерите. Пачът може да бъде свален в два варианта - за чиста FIFA или за вече инсталиран първи BFL пач. Малко недомислен е фактът, че GFX FIFA 08 просто няма как да бъде премахнат, освен ако не изтриете цялата игра. Друга малка подробност е, че много играчи се оплакват от

тонове бъгове в Manager Mode и Be-A-Pro

От своя страна екипът на BFL отговори, като пусна пачове за пача и вече тези проблеми са в историята. Остава само дреболията, че трябва да инсталирате пет допълнителни неща (включително и кръпка за цвета на тревата), за да можете да се насладите на добър геймплей с топка (защото някои играчи се оплакват и от нейната липса!). Не трябва да забравям да спомена, че скоростта на играта се е повишила многократно. Сега на Normal играчите се движат сякш са на Fast, а за този проблем оправия няма. В заключение искам да изразя възхищението си от ентусиазма на BFL и всички усилия, които екипът хвърля, за да радва българските фенове на FIFA. Този път те наистина успяват да вдъхнат последни сили на FIFA 08. Спокойно мога да кажа, че след GFX FIFA 08 преживяването, наречено FIFA 08 се променя съществено. Пачът може да бъде свален от сайта http://www.bfl-team.com/gfx.
Изображение
mojomo
Мнения: 32
Регистриран на: 03 Яну 2008 20:30

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от mojomo »

Пачът е супер и работи перфектно,но за съжаление има само 1, което не работи както трябва.Кога се свържа с някой по DIRECT IP играта започва нормално,но към края на първото полувреме връзката се губи(човека с който играя също има този пач).Има ли някакав начин да се поправи?
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

значи за мен пача е много добър но не беше оценен правилно от нито един форум
Levski_forever
BFL Team™
Мнения: 552
Регистриран на: 14 Яну 2008 23:15

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от Levski_forever »

LeVsKi FoReVeR написа:значи за мен пача е много добър но не беше оценен правилно от нито един форум
ами така е :). В тези форуми за турнири са само малки деца повечето на възраст от 10 до 14 години ,които щом каже един нещо и те започват да го повтарят без да е истина ,за да се правят на големите "батковци" ;]
Изображение
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

Levski_forever написа:
LeVsKi FoReVeR написа:значи за мен пача е много добър но не беше оценен правилно от нито един форум
ами така е :). В тези форуми за турнири са само малки деца повечето на възраст от 10 до 14 години ,които щом каже един нещо и те започват да го повтарят без да е истина ,за да се правят на големите "батковци" ;]
напълно съм съгласен с теб
Mapuo

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от Mapuo »

АБе мамаааа му стара стига сте плули БФЛ бе защо на мене не ми е така а ? защо играя на Лан с приятели как все на вас не ви е както трябва бе ??? С Фиксове БЕз Фиксове се ви е крива играта с Булгарски патч еми не го сваляйте малумници като не можете и не разбирате играйте си на обикновенна фифа !!!! се БФЛ ви е виновен

Браво БФЛ много съм доволен от ГФХ дори е по добър от БФЛ ФИФА браво момчета страшни сте !! И недейте да обръщате внимание на тея идиотчета дето по цял ден си бият тапанарки и се чудят как да се оправят с нещо !!!
versace_

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от versace_ »

Колеги направих сичко нямам проблеми топка си имам имам си мениджар но само графиката ми стана бая по зле от оригинала помогнете как да я оправя :o
PeXXeR

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от PeXXeR »

може ли версия без новата публика :)
xaxaxa

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от xaxaxa »

Хора помогнета малко немога да я инсталирам ако някои може да ми помогне нека ми пиши на СКАЙП ; pdshopov или Саобщение ;? :@
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: GFX FIFA 08 - RELEASED!!!!

Мнение от vili4kata »

Линкът не работи, може ли да го оправите? Мерси.
Публикувай отговор

Обратно към “GFX FIFA Football 2008”