BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
tervin

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от tervin »

Здравейте! Имам един голиям проблем с пача! Не мога да я свала, защото не мога да се регистрирам на zamunda.net, където е сложено пача, защото всичките потребителски места (общо 500 000) са заети! Това искам да попитам, че не можете ли на един мирор сайт или някаде другаде (rapidshare.com, megaupload.com, filefactory.com, upload.to ...) да го качите, или този пач е само за няколко стотици хора? На външен вид ми харесва пача, исками се да го пробам, а не мога!!! Помогнете ми!!
dakacska
Мнения: 40
Регистриран на: 24 Апр 2008 10:44

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от dakacska »

защо след като си промених контролите и не ми влиза в играта ами ми вади черен екран...и толкова иначе като натискам бутоните ентер нагоре надолу се чува че съм в менюто,но преди да си сменя контролите не беше така
Becks
Мнения: 67
Регистриран на: 12 Апр 2008 17:07

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Becks »

Хора имам един проблем. С БФЛ съм и с фикса. Пускам си песа преди ми влизаше (с много мъки) а сега изобщо неще да влиза показва ми черен екран и знака на ПЕС най-отдолу и не влиза. Просто играта си влиза когато си иска. Пробвах с преинсталации, пробвах да маха фикса, махнал съм човката от logcf и пак нищо нестава. Моля ако някой има същия проблем или знае как се решава да пише :)
Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от maniakapetko »

Becks написа:Хора имам един проблем. С БФЛ съм и с фикса. Пускам си песа преди ми влизаше (с много мъки) а сега изобщо неще да влиза показва ми черен екран и знака на ПЕС най-отдолу и не влиза. Просто играта си влиза когато си иска. Пробвах с преинсталации, пробвах да маха фикса, махнал съм човката от logcf и пак нищо нестава. Моля ако някой има същия проблем или знае как се решава да пише :)
Тва ми е случи като инсталнах първия път фикса.Поне при мен в папката kitserver-->img-->cv_img1.img липсваха всички файлове.(То в филмчето за инстала с е показано да се провери,но не забелязах)Пускам си песа и проблем като твоя.Преинсталирах фикса и се оправи такаче побвай отново.Провери в тази папка трябва да имаш 114 файла.Поне при мен се оправи така ако не е от това не мога да ти помогна.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Becks
Мнения: 67
Регистриран на: 12 Апр 2008 17:07

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Becks »

maniakapetko написа:
Becks написа:Хора имам един проблем. С БФЛ съм и с фикса. Пускам си песа преди ми влизаше (с много мъки) а сега изобщо неще да влиза показва ми черен екран и знака на ПЕС най-отдолу и не влиза. Просто играта си влиза когато си иска. Пробвах с преинсталации, пробвах да маха фикса, махнал съм човката от logcf и пак нищо нестава. Моля ако някой има същия проблем или знае как се решава да пише :)
Тва ми е случи като инсталнах първия път фикса.Поне при мен в папката kitserver-->img-->cv_img1.img липсваха всички файлове.(То в филмчето за инстала с е показано да се провери,но не забелязах)Пускам си песа и проблем като твоя.Преинсталирах фикса и се оправи такаче побвай отново.Провери в тази папка трябва да имаш 114 файла.Поне при мен се оправи така ако не е от това не мога да ти помогна.
Точно 114 файла са ся ще пробвам пак да преинстална фикса

P.S Еми нестана явно няма да играя с БФЛ ;(
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от AntrAcsA »

@Becks аз ако бях на твое място първо щях да си сменя сигнатурата :rofl:
доста гейско изглежда.. тоя торес се е надупил и чака нещо.. нещо голямо.. нещо твърдо да го ощастливи :rofl: оМг

Изображение
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от NaFteX »

AntrAcsA написа:@Becks аз ако бях на твое място първо щях да си сменя сигнатурата :rofl:
доста гейско изглежда.. тоя торес се е надупил и чака нещо.. нещо голямо.. нещо твърдо да го ощастливи :rofl: оМг

Изображение
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Може ли да я ползвам тая сигнатура :rofl: :rofl:
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от AntrAcsA »

NaFteX написа:
AntrAcsA написа:@Becks аз ако бях на твое място първо щях да си сменя сигнатурата :rofl:
доста гейско изглежда.. тоя торес се е надупил и чака нещо.. нещо голямо.. нещо твърдо да го ощастливи :rofl: оМг

Изображение
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Може ли да я ползвам тая сигнатура :rofl: :rofl:

Разбира се ;)
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от maniakapetko »

AntrAcsA написа:@Becks аз ако бях на твое място първо щях да си сменя сигнатурата :rofl:
доста гейско изглежда.. тоя торес се е надупил и чака нещо.. нещо голямо.. нещо твърдо да го ощастливи :rofl: оМг

Изображение
Ебахти човека си.Becks моли да му бъде помогнато ти се гавриш с него.Просто не мога да го разбера тва.Е за тва някой хора ви плюят и тва което направи много ми прилича на мотото на PC Mania-да се гаврим с хората.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от NaFteX »

Аве вие от базик не разбирате ли бе хора :X
Изображение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от napster »

Крадец на никове! Това беше моят :Р
И бтв защо торес след като ника ти е бекс :D
Изображение
TiberiuM
Мнения: 82
Регистриран на: 29 Мар 2008 23:03

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от TiberiuM »

napster написа:Крадец на никове! Това беше моят :Р
И бтв защо торес след като ника ти е бекс :D

Ем мисля че ника му Бекс не е от Бекъм а от бирата Бекс
Becks
Мнения: 67
Регистриран на: 12 Апр 2008 17:07

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Becks »

TiberiuM написа:
napster написа:Крадец на никове! Това беше моят :Р
И бтв защо торес след като ника ти е бекс :D

Ем мисля че ника му Бекс не е от Бекъм а от бирата Бекс
Във всички сайтове се регистрирвам с този ник. И "Бекс" е от Бекъм :rofl:
Изображение
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от napster »

Еми от Бекъм е :o Не знаеше ли?
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от AntrAcsA »

napster написа:Еми от Бекъм е :o Не знаеше ли?
Все пак е на 12 години ;) не очаквай от него чудеса !!
А иначе ника му може да се тълкува и като
Изображение
Becks
Мнения: 67
Регистриран на: 12 Апр 2008 17:07

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Becks »

на картинката с бирата е Beck's а не Becks и стига да говорим само за ника ми :@ Ако някой знае как може да се реши проблема ми.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”