BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от MoNteSo »

cska14 написа:ЕВАЛА за ПАЧА!!!

И при мен е така с Етър и Нафтекс с екипите на Волсбург са.
При мен Етър е с екип на Челси.С Нафтекс още не съм играл, но е тъпо Етър да ми участват в шампионата(лично мнение).
CSKARA

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от CSKARA »

по добър е по няколко причини когато ние пуснахме пача не бяха излезли следните програми за едит,не можеше да се слагат скандирания,стадиони,знамена,но стига оправдания не беше кой знае кво но поне Иван Иванов не е негър и що годе екипи си беха на местата
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от __SaNd1__ »

аз вече сичко сам си едитнах черните играчи които бяха объркани си ги оправих и си оправих състава на марек сега само чакам ванката да пусне нов cv_1.img i пача става брилянтен пак браво БФЛ лудница е пача :clap: П.С. Ванка кога ще пуснеш новия cv_1.img фаил? :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от maniakapetko »

CSKARA написа:по добър е по няколко причини когато ние пуснахме пача не бяха излезли следните програми за едит,не можеше да се слагат скандирания,стадиони,знамена,но стига оправдания не беше кой знае кво но поне Иван Иванов не е негър и що годе екипи си беха на местата
Да това до някаде е вярно,но кво да кажем за ужасно тромавите футболисти пребаниата система за овладяване(тва е ваше сигурен съм).Ужасната стамина и т.н.т.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
Mudy
Мнения: 63
Регистриран на: 01 Юли 2007 16:12
Местоположение: Перник

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Mudy »

Като цяло съм доволен от пача ,ама ми обяснете какво по-дяволите правят отбори като ТАМПЕРЕ И ЕТАР В ИГРАТА !!!!! Можехте поне Миньор на тяхно място ЕТАР дори на са близо да А група какъв е смисала
Glory Glory Man United
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от AntrAcsA »

Просто бързахме да пуснем пача в края на седмицата и нямаше време за тестове.. това е причината за лицата и двата екипа !!! но скоро ще има Fix !! A отностно глупавите подмятания на олигофренчета от БПЛ или ФФЛ или нз как са се кръстили !! И лай*о да оресе БФЛ пак ще върши повече работа от вашия пач.
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Manower »

При мене възникна проблем :envy: Значи инсталацията си стана ОК, изиграх първия приятелски мач пак ОК, но кат започнах Мастър Лига с Левски и още на първия мач компа се ресва!! :o До сега с ПЕС нямам проблеми и играя на максималните конфиигурациии и машината си вървеше без проблем. Ама нз защо ми се ресва преди самия мач! Някой ако има идея да каже.
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
vampikkata
Мнения: 74
Регистриран на: 18 Юни 2007 19:04

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от vampikkata »

Браво,браво,браво за пача а и незнам какъв им е проблема на тея който псуват и обиждат BFL че не са направили хубав пач еми да седнат те да го направят ве :@ :@ много ме дразнат тея.Само аплодисменти за БГ ПАЧА.И моля баннете ги тея от *** който са тука
CSKARA

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от CSKARA »

Честно ти каже ме баннат не ми пука,ама нз на тях не им ли писна от подмазвачи те и затва така реагираха и на статията в PC Mania така са свикнали само да се слуша "БФЛ НОМЕР 1" БФЛ БОГОВЕ и прочие, и някой като им напише негативен коментар веднага БАН ,наказание и тн...
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от AntrAcsA »

споко бан за такова нещо няма да има.. пача има пропуски и не го отричам !!
Но ще ги оправим ;) до колкото е възможно
CalvinKlein

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от CalvinKlein »

ако ще има фикс плс оправете и бутонките да съответстват на картинките над тях,че е малко гадно така... ;)
иначе евала -мноо як сте го напрайли пача..
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от maniakapetko »

AntrAcsA написа:За 10000 път казвам... В ТОРЕНТА ОСВЕН ДВАТА ИНСТАЛА ИМА ОФ , В КОЙТО СА МАРЕК... него слагате в My Doc !!!!!
Аз нещо не го виждам има инстал за пача, музиката и PES2008_EDIT01.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от MoNteSo »

maniakapetko написа:
AntrAcsA написа:За 10000 път казвам... В ТОРЕНТА ОСВЕН ДВАТА ИНСТАЛА ИМА ОФ , В КОЙТО СА МАРЕК... него слагате в My Doc !!!!!
Аз нещо не го виждам има инстал за пача, музиката и PES2008_EDIT01.
Точно за това става дума...
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от maniakapetko »

MoNteSo написа:
maniakapetko написа:
AntrAcsA написа:За 10000 път казвам... В ТОРЕНТА ОСВЕН ДВАТА ИНСТАЛА ИМА ОФ , В КОЙТО СА МАРЕК... него слагате в My Doc !!!!!
Аз нещо не го виждам има инстал за пача, музиката и PES2008_EDIT01.
Точно за това става дума...
Еми и тва съм копнал но е същата работа.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от sv3nc3 »

CSKARA написа:и някой като им напише негативен коментар
ако схващаш разликата между критика и негативизъм,ще разбереш и защо е била реакцията ни ;)
m0za4k0
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Юни 2007 22:48

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от m0za4k0 »

Браво на екипа на БФЛ Тийм за този пач! Като цяло много ми харесва, не съм играл много, почти нямам забележки ( изкл. прави когато преди мача на Entering Scene публиката виси във въздуха, но мен това въобще не ме бара..). Музиката е добре подбрана, менютата ми харесват. Продължавайте така ;) :)
Армейци Добрич Фен Клуб
Изображение
ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА, ЦСКА....
defiance
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Апр 2008 19:37

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от defiance »

Имам няколко проблема който преди това ги нямах ... иначе пача си е добър ;)
Значи - смехян резолюции но проблема не се оправя... всичко ми е сплескано и удължено ... монитора ми е широкоекранен 22 инча но преди пача нямах проблеми и много се кефех защото нещата изглеждаха много яко защото монитора го взех преди 2-3 седмици :)
а сега... Роналдо все едно гледам Крауч наживо :) странно е и гадно как да го оправя :)
2рия проблем е играта всякаш ми сече или влачи... пц-то ми е 2Gb DDR2 800MHz, AMD Athlon64 x2 4,200,GeForce 7300 DDR3 256Mb Zalman... и преди нямах проблеми с това ;\

мерси предварително ;]
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от marto135 »

defiance написа:Имам няколко проблема който преди това ги нямах ... иначе пача си е добър ;)
Значи - смехян резолюции но проблема не се оправя... всичко ми е сплескано и удължено ... монитора ми е широкоекранен 22 инча но преди пача нямах проблеми и много се кефех защото нещата изглеждаха много яко защото монитора го взех преди 2-3 седмици :)
а сега... Роналдо все едно гледам Крауч наживо :) странно е и гадно как да го оправя :)
2рия проблем е играта всякаш ми сече или влачи... пц-то ми е 2Gb DDR2 800MHz, AMD Athlon64 x2 4,200,GeForce 7300 DDR3 256Mb Zalman... и преди нямах проблеми с това ;\

мерси предварително ;]
И аз за тва щях да питам и моя комп е силен но играта влачи и сече ...А иначе пача е СУПЕР!!!
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от AntrAcsA »

AntrAcsA написа:Ако ви засича по време на мач това е защото в lodcfg.ехе всичко е на МАКС
Ето това е по default
Изображение
...Pro Evolution Soccer 2008/Kitserver/odcfg.ехе
Важно е да махнете отметката oт Costum LOD , направете ги както е на картинката.
defiance
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Апр 2008 19:37

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от defiance »

окей сега остава само резолюцията защото са маалко смешни играчите така :)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”