BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
CSKARA

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от CSKARA »

sv3nc3 написа:
CSKARA написа:и някой като им напише негативен коментар
ако схващаш разликата между критика и негативизъм,ще разбереш и защо е била реакцията ни ;)
За някой неща Орлин не беше прав но за някой си беше,разбирам че е трудно да направиш толкова неща но и имаше доста грешки,аз не съм играл с пача но са ми казвали
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от IvanMladenov »

не оспамвайте темата!

а CSKARA дето много се отваря с пача си, като го видя да направи това (или по-точно позициите на отборите на картата):
yes master.JPG
без да копира файла от нашия пач, тогава вече може да се отваря колко е велик.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение
CSKARA

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от CSKARA »

:clap: :clap:

просто черешката на тортата са позицийте на картите, а за сведение ни не сме го направили в 1вата версия заради простата причина че програма Team locator нещо такова беше името,не беше излязла...........

PS: Някъде да съм казал че съм велик смешно ми е вие какво говорихте за нашия пач а кво пуснахте и ако се оправдавате с бързане не се връзва щото то колко време мина,ама айде да не се караме.......
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от IvanMladenov »

CSKARA написа::clap: :clap:

просто черешката на тортата са позицийте на картите, а за сведение ни не сме го направили в 1вата версия заради простата причина че програма Team locator нещо такова беше името,не беше излязла...........
:D :D :D :D :D :D :D
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
АХАХХАХХАХААХАХ
ако потърсиш във форума кога съм постнал картинката, и после потърсиш в evo-web кога е пусната тази програма, ще се учудиш :nerd:
щото това го правих с хекс-едит, както и цветовете на феновете ;) То с програми секи може
Изображение
Bati_Niki

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Bati_Niki »

Пача е супер! Невиждам ко тарсите се багове... и др глупости САМАТА ИГРА Е БЪГНАТА във версията си за PC така е с KONAMITO не ги изпипват мн за щайгите само конзоли там е парата! Евала за пача !!! ПУШКА Е :party: !
CSKARA

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от CSKARA »

IvanMladenov написа:
CSKARA написа::clap: :clap:

просто черешката на тортата са позицийте на картите, а за сведение ни не сме го направили в 1вата версия заради простата причина че програма Team locator нещо такова беше името,не беше излязла...........
:D :D :D :D :D :D :D
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
АХАХХАХХАХААХАХ
ако потърсиш във форума кога съм постнал картинката, и после потърсиш в evo-web кога е пусната тази програма, ще се учудиш :nerd:
щото това го правих с хекс-едит, както и цветовете на феновете ;) То с програми секи може

Ми.......аплодисменти за човека който може да работи с HEX,тва в кръга на шегата иначе браво,аз не мога да работя с хекс например не съм казал че не знаете как се едит пес-а но пача просто е бъгав поне по мое мнение и на доста други хора
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от MoNteSo »

------------------
Последно промяна от MoNteSo на 09 Май 2009 15:53, променено общо 1 път.
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Manower »

Аре някой да помогне за моя проблем :hi: На 6-та страница съм го обяснил.
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
ivoto
Мнения: 61
Регистриран на: 31 Дек 2007 13:28

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от ivoto »

Ко спорите прайте сеир на хората.И ставате и двамата смешни.
Какво спорите кой пач е по-хубав много ясно че всеки ще каже че неговия е по-хубав
При вас е същото като при Левски и ЦСКА и ФифА иЛи пЕс. :X :X :X :X Замълчете сами знаете че по-умния отстъпва.
http://www.city.bg/new/crazy_videos/det ... a885d57cae пЛс гЛаСуВаЙтЕеЕеЕ
creAtive

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от creAtive »

пача си е много хубав,само дето има проблем със стадионите но вие казахте че ще ги оправите така че :yes: И също така мисля ,че трябваше да направите БГ отборите малко по слабички.Все пак поздравления мисля че си заслужаваше чакането :flagbg: :cska:
creAtive

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от creAtive »

Искам също така и да питам.
Има ли някаква програмка,за това load.
Имам предвит да не се налага винаги като влизам да давам load като вляза в играта
yozko

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от yozko »

Защо я няма Бундеслигата, когато започна Мастър лига??? А и когато пуснете фиксовете ще трябва ли да започна нова игра или ще мога да продължа със сегашната?
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от maniakapetko »

yozko написа:Защо я няма Бундеслигата, когато започна Мастър лига??? А и когато пуснете фиксовете ще трябва ли да започна нова игра или ще мога да продължа със сегашната?
Не може да се играе защото Бундеслигата е сложена в Other C а тя не се подържа в Мастера.(там бяха всички измислени отбори).Но ми е интересно що при повторенията се появява логото на Бундеслигатна?
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
yozko

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от yozko »

А има ли начин да заменя някои от отборите, които влизат в Мастер лигата с такива от Бундеслигата?
metodi_Cska
Мнения: 109
Регистриран на: 08 Юли 2007 21:48

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от metodi_Cska »

евала бфл има и страшни песни браво продалжавайте така и занапред а да питам бфл възможно ли е тея песни на цска да ги сложите във пача за фифата :)
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от НиКи »

Ехх смехххх.......*** много ми заприличва на бопа :happy: Преди да вляза в БФЛ на няколко пъти ме агитираха да вляза в тийма им, сега прочетох, че екипите ми не били хубави(написано от същия човек, който ме канеше) :giggle: :giggle: :giggle:
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от __SaNd1__ »

даите един свестен cv_1.img и сичко е ок :clap:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
Mashadar

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от Mashadar »

Здравейте отностно този проблем


1. Не се променени имената на отборите и имената на играчите - защото играете с клавиатира на controler 1 това е бъг на играта , тогава не чете ОФа !Първо - копирате файла PES2008_EDIT01.bin от сваления торент в My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2008\save
След това пускате играта, влизате в Промени (или Edit Mode), избирате Load, и след това Yes и имате сички отбори

Направих горе посоченото,имената на отборите и играчите са наред,НО екипите и емблемите са други.Играя с геймпад и незнам каде е проблема.Ще помоля от екипа да ПОМОГНАТ.Мерси предварително
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от IvanMladenov »

__SaNd1__ написа:даите един свестен cv_1.img и сичко е ок :clap:
утре (дано) пускаме фикс ;)
Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 2008 v.1 - RELEASED

Мнение от IvanMladenov »

Mashadar написа:Здравейте отностно този проблем


1. Не се променени имената на отборите и имената на играчите - защото играете с клавиатира на controler 1 това е бъг на играта , тогава не чете ОФа !Първо - копирате файла PES2008_EDIT01.bin от сваления торент в My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2008\save
След това пускате играта, влизате в Промени (или Edit Mode), избирате Load, и след това Yes и имате сички отбори

Направих горе посоченото,имената на отборите и играчите са наред,НО екипите и емблемите са други.Играя с геймпад и незнам каде е проблема.Ще помоля от екипа да ПОМОГНАТ.Мерси предварително
обясни малко по-подробно, какво точно имаш предвид че екипите и емблемите са други, дай шот, да видя, може и да успея да ти помогна.
П.С. всъщност сега се замислям, май не си инсталирал kitserver. Като пуснем фикса утре ще видиш какво да направиш, има и видео даже ;)
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”