BFL PES 2008 v1 Fix

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
metodi_Cska
Мнения: 109
Регистриран на: 08 Юли 2007 21:48

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от metodi_Cska »

сега влезнах във играта ина4е бех инсталирал и фикса и кво виждам имената са същите и играчите еми на ново ше го инсталирам :devil:
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от sv3nc3 »

AntrAcsA написа:Е не.. не кажете , че се шегувате ??????????? вече се отказвам да ви разбера , чесно... явно не е достатачно , че 1000 пъти обеснихме от кво е , даже клип направихме за пълни идиоти .. и пак има хора които не са разбрали , шо сече и как да го оправят !!! Не върви на добре тая държава ... :(
:rofl: :rofl: :rofl: аз за фифата за да няма такива неща,направих начина на инстал да е с натискане на бутона некст 4 пъти и един път на старт и инфо за инстал бях написал точно това,ма пак инаше такива ситуации :rofl: :rofl: :rofl:
machine gun

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от machine gun »

защто таблото с резултатитеи и емблемата канал 1 ми я дават в изрязан черен фон?
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от IvanMladenov »

sv3nc3 написа:
AntrAcsA написа:Е не.. не кажете , че се шегувате ??????????? вече се отказвам да ви разбера , чесно... явно не е достатачно , че 1000 пъти обеснихме от кво е , даже клип направихме за пълни идиоти .. и пак има хора които не са разбрали , шо сече и как да го оправят !!! Не върви на добре тая държава ... :(
:rofl: :rofl: :rofl: аз за фифата за да няма такива неща,направих начина на инстал да е с натискане на бутона некст 4 пъти и един път на старт и инфо за инстал бях написал точно това,ма пак инаше такива ситуации :rofl: :rofl: :rofl:
ами и аз бях направил така с първата версия, ама пак има идиоти...
Изображение
nasko_ov
Мнения: 44
Регистриран на: 07 Окт 2007 18:45
Местоположение: Казанлък

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от nasko_ov »

AntrAcsA написа:Е не.. не кажете , че се шегувате ??????????? вече се отказвам да ви разбера , чесно... явно не е достатачно , че 1000 пъти обеснихме от кво е , даже клип направихме за пълни идиоти .. и пак има хора които не са разбрали , шо сече и как да го оправят !!! Не върви на добре тая държава ... :(
Ако приказваш за мен и си мислиш, че проблема ми е от lodcfg.ехе - не е. И аз си мислех, че е от там, но пробвах няколко пъти и промяна няма. На default ми е. Изчел съм всички коментари и съм направил всичко както е описано. И нз къв е проблема.
Изображение
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от _GAGATA_ »

nasko_ov написа:
AntrAcsA написа:Е не.. не кажете , че се шегувате ??????????? вече се отказвам да ви разбера , чесно... явно не е достатачно , че 1000 пъти обеснихме от кво е , даже клип направихме за пълни идиоти .. и пак има хора които не са разбрали , шо сече и как да го оправят !!! Не върви на добре тая държава ... :(
Ако приказваш за мен и си мислиш, че проблема ми е от lodcfg.ехе - не е. И аз си мислех, че е от там, но пробвах няколко пъти и промяна няма. На default ми е. Изчел съм всички коментари и съм направил всичко както е описано. И нз къв е проблема.
Може би си е просто слаба машина. Въпреки че не ангажирам с мнението си.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от Manower »

Играта си е ок, ама кат гледам тоя фикс дет Ники пусна нещо стадионите новите изчезнаха, а се появиха стандартните от Песа.
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от AntrAcsA »

Manower написа:Играта си е ок, ама кат гледам тоя фикс дет Ники пусна нещо стадионите новите изчезнаха, а се появиха стандартните от Песа.
"Новите стадиони " Бяхя много амам ного бъгави и с кофти текстури! Не можеше да си позволим да ги оставим.
nasko_ov
Мнения: 44
Регистриран на: 07 Окт 2007 18:45
Местоположение: Казанлък

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от nasko_ov »

_GAGATA_ написа:
nasko_ov написа:
AntrAcsA написа:Е не.. не кажете , че се шегувате ??????????? вече се отказвам да ви разбера , чесно... явно не е достатачно , че 1000 пъти обеснихме от кво е , даже клип направихме за пълни идиоти .. и пак има хора които не са разбрали , шо сече и как да го оправят !!! Не върви на добре тая държава ... :(
Ако приказваш за мен и си мислиш, че проблема ми е от lodcfg.ехе - не е. И аз си мислех, че е от там, но пробвах няколко пъти и промяна няма. На default ми е. Изчел съм всички коментари и съм направил всичко както е описано. И нз къв е проблема.
Може би си е просто слаба машина. Въпреки че не ангажирам с мнението си.
Тя машината не е силна ама преди да сложа пача ми вървеше на medium без проблеми. Пък сега не е така.
Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от kyynadd »

100 от 100 за пача! Няколко дена оправиха бъговете, направен е неверяотен клип как да се инсталира пача, всичко е идеално. Не само че не бъгва играта, а даже я прави още по-добре. Евала момчета. Невероятно сте се справили.
Е ся искам ПС Мания да напише нещо да ги видя.
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от IvanMladenov »

kyynadd написа:100 от 100 за пача! Няколко дена оправиха бъговете, направен е неверяотен клип как да се инсталира пача, всичко е идеално. Не само че не бъгва играта, а даже я прави още по-добре. Евала момчета. Невероятно сте се справили.
Е ся искам ПС Мания да напише нещо да ги видя.
Orlin написа: 1. Въпреки че пуснаха фикс след няколко дена, пача трябваше да е направен така, че да не се налага да се пуска фикс.
2. ПЕС 2008 ме дразни, аз само ФИФА играя, тва е и ще бъде единствената игра за мен и за още поне 6 милиарда души по тоя свят.
3. Много голям размер, не стига че пача беше ЦЕЕЕЕЛИ 900 мб, ами и фикса беше 400 мб.... :X
4. Много товари компютъра, трябва да имаш компютър за 100 000 лв за да подкараш пача.
5. Много се бавиха.
6. Пача не струва, от БФЛ е все пак.
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от НиКи »

OMG :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от kyynadd »

Това наистина ли го е писал Орлин? Ало Орлине вземи се осъзнай малко. Наистина те мислих за интилигентен човек. Няма да обръщам спора на Фифа и ПЕС. Ама машина за 100 000 лева - добре ли си, моята е за 650 и си върви без проблеми. Ще се бавим за да излезе качествено, ако не е качествено ще се мрънка, по-добре така. И ако престани да се заяждаш, защото падаш в очите на всички, излагаш се много яко. Наистина незнам защо го правиш и замъчли веднъж завинаги или почни да пишеш верни неща.
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от IvanMladenov »

kyynadd написа:Това наистина ли го е писал Орлин? Ало Орлине вземи се осъзнай малко. Наистина те мислих за интилигентен човек. Няма да обръщам спора на Фифа и ПЕС. Ама машина за 100 000 лева - добре ли си, моята е за 650 и си върви без проблеми. Ще се бавим за да излезе качествено, ако не е качествено ще се мрънка, по-добре така. И ако престани да се заяждаш, защото падаш в очите на всички, излагаш се много яко. Наистина незнам защо го правиш и замъчли веднъж завинаги или почни да пишеш верни неща.
:giggle: :giggle: :giggle: :giggle:
:blush: :hi:
Аз го измислих, просто сложих едно [quote = "Orlin" ] отпред :D
Изображение
kyynadd
BFL Team™
Мнения: 1244
Регистриран на: 13 Юни 2007 19:44

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от kyynadd »

Ах ти Ванка
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от AntrAcsA »

аз се позамислих... то орлин не ползва толкова сложни думи :D
е нищо чудно да напише това !! Човека е пълен невежа в областа на ПЕС !! А и едвали ще си направи труда да си иснталира пес и съответно пача.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от НиКи »

Леле как се фанах :D
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от _GAGATA_ »

Като трезво мислещ и разбиращ човек, ще изкажа мнението си около патча. Не налагам на никого моите виждания, просто се изказвам. В коментара си ще посоча всички положителни и негативни неща около патча, за да не си помислите, че търся само грешки.
Започвам още с влизането в играта и менютата. Струва ми се, че са претрупани цветово. Съвсем спокойно можеше да са издържани в по семпъл стил с един цвят. Това червено, жълто и синьо, които се преливат някак си оставят впечатлението за мацаница. Разбира се това са само едни менюта. Те не правят патча и са само за външен вид, но можеше да бъдат по-стилни и семпли.
Саундтракът обаче е на едно много високо ниво. Семпъл, с подбрани парчета, които са качествени и звучат добре на фона на играта. За разлика от ФИФА-та, този път саундтракът е без забележки.
Много добре е, че махнахте смешните стадиони, определено разваляха всичко. Нещо, което е добре направено, няма смисъл да се променя. Разбира се, от стадионите, които присъстват в играта, никой не отговаря на родната действителност, но като че ли на Левски и ЦСКА им тича доста един стадион от Африка(не съм сигурен как се казваше).
Лицата на играчите са на доста добро ниво, като поне си приличат. Самата игра има голяма база от прически и лица и така дори и без детайлни настройки лицата приличат на оригиналните доста. А пък лицата, които са детайлно направени са феноменални. Тяхното количество е доста малко, но занапред може да се добавят още.
Вие сте написали, че сте оправили номерата на играчите - не съм много сигурен, но от излизането на патча и фикса играя с Пирин, а там номерата не са както трябва. Това не е болка за умиране, от секцията "Edit" си направих номерата както трябва, но все пак е пропуск.
Scoreboard-a също е доста неприятен. Да - той не влияе на играта, но можеше да бъде по семпъл и естетически издъжан. С това червено, черно и синьо по него е малко неадекватен, но както и да е. Също така маркера в/у играчите с тази кълбовидна форма не е много добър, но това са само дребни детайли. Занапред Ви моля да наблягате на по-семплите и издържани неща.
Екипите, емблемите, играчите и техните имена и тревата са на феноменално ниво. Определено, това се очакваше. Там работата е перфектна.
Поздрави!
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от НиКи »

_GAGATA_ написа:Започвам още с влизането в играта и менютата. Струва ми се, че са претрупани цветово. Съвсем спокойно можеше да са издържани в по семпъл стил с един цвят. Това червено, жълто и синьо, които се преливат някак си оставят впечатлението за мацаница. Разбира се това са само едни менюта. Те не правят патча и са само за външен вид, но можеше да бъдат по-стилни и семпли.
Това си е твое мнение:)

Вие сте написали, че сте оправили номерата на играчите - не съм много сигурен, но от излизането на патча и фикса играя с Пирин, а там номерата не са както трябва. Това не е болка за умиране, от секцията "Edit" си направих номерата както трябва, но все пак е пропуск.
Казах, че съм оправил на по-големите отбори - ЦСКА, Левски, Литекс, Локо Сф и Славия. А и на Пирин не им знам номерата, че да ги оправа, предполагам знаеш колко трудно се намира инфо в нета за по-малките отбори.
Scoreboard-a също е доста неприятен. Да - той не влияе на играта, но можеше да бъде по семпъл и естетически издъжан. С това червено, черно и синьо по него е малко неадекватен, но както и да е. Също така маркера в/у играчите с тази кълбовидна форма не е много добър, но това са само дребни детайли. Занапред Ви моля да наблягате на по-семплите и издържани неща.
Скорборда мен определено много ме кефи. Но както и да е, това си е твое мнение. Явно си фен на по-семплите неща.
Екипите, емблемите, играчите и техните имена и тревата са на феноменално ниво. Определено, това се очакваше. Там работата е перфектна.
Мерси за оценката :)
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от _GAGATA_ »

Аз казах, че не ангажирам с мнението си - то е напълно лично.
За Пирин си страшно прав - то в официалния сайт на отбора няма номерата камо ли вие да ги направите. Това с номерата не е трудно, който си е фен на отбора си влиза в едит и си ги оправя. На по-големите отбори са напълно точни номерата.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”