BFL PES 2008 v1 Fix

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
Ganchev21

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от Ganchev21 »

bobsan_levskar написа:100 пъти инсталирах и трих ма пак нищо,някав друг ще да е проблема да го ева!!! :@ :@
Пи4 да не си инсталирал fixa :shake:
bobsan_levskar

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от bobsan_levskar »

Ganchev21 написа:
bobsan_levskar написа:100 пъти инсталирах и трих ма пак нищо,някав друг ще да е проблема да го ева!!! :@ :@
Пи4 да не си инсталирал fixa :shake:
Не бе човече, едно по едно, първо първата версия,после fix-a,но като стартирам играта ми изписва,че файла е повреден или не е инсталиран правилно.
nivanov

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от nivanov »

Здраейте,
имам следния проблем с пача на играта.
Значи, инсталирал съм всичко както трябва - и пача и фикса.Със стартирането на играта нямям никакъв проблем, всичко си е наред - и играчи и стадиони и менюта и т.н..Проблема е следния - независимо коя топка избера да играя, тя е черна - нямам активна нито една топка в игарата!
Сложих и най новия директ Х и пак същия проблем.
Моля за малко хелп!
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от MoNteSo »

IvanMladenov написа:Бърз фикс за топките http://files.filefront.com/ballfixrar/; ... einfo.html

Как да инсталираме:
1. Екстрактваме ballfix.exe от ballfix.rar
2. Пускаме ballfix.exe
3. Даваме "next" няколко пъти и "I Agree"
4. Посочваме мястото, където е инсталиран ПЕС2008 (БЕЗ kitserver, БЕЗ img папките, САМО там където е инсталирана играта)
5. Играете
Пробвай с тоя фикс, дано ти се оправят :wasntme:
nivanov

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от nivanov »

Току що пробвах и няма никакъв резултат.
Моля - дайте ми някакво решение на проблема, защото адски много ме кефи пача ама не мога да го играя пълноценно - мноо кофти. :)
Mashadar

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от Mashadar »

bobsan_levskar написа:
Ganchev21 написа:
bobsan_levskar написа:100 пъти инсталирах и трих ма пак нищо,някав друг ще да е проблема да го ева!!! :@ :@
Пи4 да не си инсталирал fixa :shake:
Не бе човече, едно по едно, първо първата версия,после fix-a,но като стартирам играта ми изписва,че файла е повреден или не е инсталиран правилно.

Сложиси пак старото екзе на играта.
zlobcho

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от zlobcho »

Здравейте,
поздравления за страхотния патч. Снощи до 2 ч. съм бацал :). Само имам една молба - ако може да пуснете widescreen фикс за скорборд-а, защото е мн зле сега. Благодаря :)
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от AntrAcsA »

zlobcho написа:Здравейте,
поздравления за страхотния патч. Снощи до 2 ч. съм бацал :). Само имам една молба - ако може да пуснете widescreen фикс за скорборд-а, защото е мн зле сега. Благодаря :)
Дам.. знам че това е проблем.. но пробвай при 1024x768
glavata

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от glavata »

охх тоя тъп пач немога да го инстарирам. първия го инстарих но втория BFL Fix ми дава ето тази грешка - Изображение
Вчера цяла нощ се мачих да го инстална следвах всички инструкций и не става плс помогнете
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от AntrAcsA »

glavata написа:охх тоя тъп пач немога да го инстарирам. първия го инстарих но втория BFL Fix ми дава ето тази грешка - Изображение
Вчера цяла нощ се мачих да го инстална следвах всички инструкций и не става плс помогнете
Пусни " Hash Check " (Ръчна Hash проверка) на торента !!!
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от maniakapetko »

След доста игра с пача и фикса реших да обопщя положителните и негативните страни на двете допълнения:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
1.Добавяне на БГ отборите в Pro Evolution Soccer 2008 :D
2.Хубаво меню(Тук някой хора няма да се съгласят с мен,но на мен ми харесва много.)
3.Добра нова трева.
4.Добър скорборд
5.Добри екипи
6.Добри нови топки(без Ротейро)
7.Добри лица.
8.Добри скандирания на "грандовете" ни.
9.Страхотен саунд,макар че някой от песните не съм ги чул веднъж.
______________________________________________________________________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1.Объркани състави.(Най-големият минус.Само той може да те откаже да играеш.Имам в предвид липсващи футболисти,грешни постове,вратари полеви играчи или обратното, дублирани футболисти-Кюмурджиев Локо Пд и Славия.Също така и на нац. отбора на Германия там е пълна простотия даже не ми се занимаваше да го оправям.За други не съм гледал.)
2.Доста слаби или завишени показатели на някой футболисти.
3.Графични бъгове.
4.Всякви други бъгове.(Продължението на скорборда,ебащия съдия и тнт.)
5.Изключително дразнещо е,че не са премахнато произношението на имената на футболистите,на мястото на който сте сложили наще "хубавци".
6.Изключително лоши скандирания(само пръщят) на отборите различни от "грандовете".
7.Нз кой е правил екипите на Пума на нац. отбора,но графиката на номерата не съответства с истинсия модел.
______________________________________________________________________________
Еми тва е + са повече от -.Пача на BFL Team добавящ БГ първенството към Pro Evolution Soccer 2008 е повече от сполучлив.Чакаме(ако има v2) тези проблеми да се оправят за да стане пачът уникален.
Статията е писана с BFL PES 2008v1 + Fix.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от НиКи »

Дублиращите футболисти ги има, щото не си изтеглил ОФа, който пуснах. Същото е и с казването на име, което не съответства на наш играч - оправено е в моя ОФ. Екипите на националния не са мои, а на някои пич от ево уеб предполагам, така че не мога да гарантирам че е точен.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от maniakapetko »

НиКи написа:Дублиращите футболисти ги има, щото не си изтеглил ОФа, който пуснах. Същото е и с казването на име, което не съответства на наш играч - оправено е в моя ОФ. Екипите на националния не са мои, а на някои пич от ево уеб предполагам, така че не мога да гарантирам че е точен.
Знам за ОФа,но реших да напиша проблемите на двата по-достъпни пача.Главния и Фикса.ОФ го има като линк само в форума и едва ли всичи 5000 човека изтеглили пача от замунда имат рег в форума и знаят за твоят ОФ. :)
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
korniholio

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от korniholio »

1-во да поздравя екипа на bfl за пача, това е адски много работа, възхитен съм!

имам обаче проблем - с първия пач всичко беше наред, като изключим трансферния период, незнам дали от пача идва проблема, но офертите в МЛ които идват не са активни в Negotiations in progress.. с пача тоя проблем май вече го няма, но пък графиките ми са доста зле - моделите са кофти, екипите са blur-нати.. пробвах и с high и с low, машината ми е добра като характеристики.. незнам дали не е само при мене, защото не срещам подобни оплаквания.. може би азз нещо не съм направил като хората

пускам и 2 screenshots за да видите за какво става дума
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от IvanMladenov »

или не си го сложил на high или си барал нещо по lodcfg.exe.....
а за проблема в МЛ не мога да ти помогна :(
Изображение
korniholio

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от korniholio »

хм.. my fault.. не беше на high наистина.. с вер.1 и с medium бяха наред, затова явно не съм се сетил. много ти мерси.

с fix-a тва за трансферите не ми се случи, така че приемам, че е ок :)

натъквам се и на друг проблем обаче - доста често се случва да увисва машината на load на мач. мислех че е от мене, защото доста я товаря, но току щои ми се случи на чист startup, т.е. нищо другио не е пуснато освен pes и някои системни бози. изяжда ми ресурсите и зависва, като и трябват поне 5-6 мин. докато се съживи..
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от IvanMladenov »

korniholio написа:хм.. my fault.. не беше на high наистина.. с вер.1 и с medium бяха наред, затова явно не съм се сетил. много ти мерси.

с fix-a тва за трансферите не ми се случи, така че приемам, че е ок :)

натъквам се и на друг проблем обаче - доста често се случва да увисва машината на load на мач. мислех че е от мене, защото доста я товаря, но току щои ми се случи на чист startup, т.е. нищо другио не е пуснато освен pes и някои системни бози. изяжда ми ресурсите и зависва, като и трябват поне 5-6 мин. докато се съживи..
влизаш в папката kitserver дето си инсталирал ПЕС и БФЛ ПЕС и пускаш lodcfg.exe и махаш човката на Custom LOD Switch
Изображение
Becks
Мнения: 67
Регистриран на: 12 Апр 2008 17:07

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от Becks »

Ако някой може да намери пач който добавя зимните трансфери ще съм му много благодарен :)
Изображение
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от maniakapetko »

Becks написа:Ако някой може да намери пач който добавя зимните трансфери ще съм му много благодарен :)
Нема такова нещо.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
korniholio

Re: BFL PES 2008 v1 Fix

Мнение от korniholio »

IvanMladenov написа:влизаш в папката kitserver дето си инсталирал ПЕС и БФЛ ПЕС и пускаш lodcfg.exe и махаш човката на Custom LOD Switch
махната е.. знам че забозва оттам, ама не е това.. общо взето го прави на всеки 4-ти мач. хванах няква такава последователност. преди малко пак се случи, бях затворил всичко. тоя път обаче умря доста по-стабилно, направо с рестарт...
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”