Вашите МЛ

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
spiker

Вашите МЛ

Мнение от spiker »

Какво става във вашите МЛта
Аз след като си добавих 4-5 играча в Локо-то съм 12
Като най - силния ми мач бе срещу ЦСКА, но паднах нелепо с 1:3 в миналия 6ти кръг
10 съм на 6 точки от 3тия :D
Айде разказвайте и вие
SlayHot
Мнения: 59
Регистриран на: 15 Яну 2008 20:57

Re: Вашите МЛ

Мнение от SlayHot »

аз си играя на регулар :D:D:D с Левски и съм на 3 мача от първия трансферен прозорец, на първо място в таблицата съм с 2 равенста, а Jean Carlos ми е на първо място в цялото класиране по отбелязани голове някаде около 15 :D:D:D бих ПСВ 3 на 1 и бешикташ 4 на 0 :)
Изображение
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Вашите МЛ

Мнение от _GAGATA_ »

Итрая 3-ти сезон с Пирин. Не се правя на играч и затова играя на amateur като си пуснах един мач на най-висока трудност да видя мога ли я и бих с 1-0. Това е без значение.
В началото се свиква трудно със слабия отбор, допреди играех с Атлетико М. На първия сезон си купих Джибрил Сисе(Много добри показатели има сила на шута 98 и т.н.) и още 1-2-ма много класни играча като Сисе буквално разсипваше противниковата отбрана и бележеше гол след гол в тандем с Валдез(Парагваец). Сисе и Валдез ги взех на обща стойност 17 000 точки. През втория сезон се представих отлично като имах само един хикс и всичко друго победи. Странното е че Литекс изпадна, заедно с Ботев и Спартак ВН. В момента съставът ми е доста силен за 3 сезона като има някои много известни звезди.
Притежавам:
Мариян Огнянов - крило
Огбече - крило
Боатенг - централен халф
Ван дер Варт - атакуващ халф
Тошев - нападател на 18 години със сила на удара 96
Адриано - Императора - феномен
и 4-ма защитника, които не знам много добре, но най-старият е на 25
на резервната скамейка седят
Трочовски
Валдез
Лерой Лита от Рединг и др.
Новият 3-ти сезон, през който ще играя за първи път в ШЛ имам 10 поредни победи без допуснат гол. В първенството от 8 мача голова разлика 35 на 0
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Вашите МЛ

Мнение от maniakapetko »

Ми с Славия съм на 6 място след 6 кръга.Добавих всички отбори от Бг първенството без Левски,ЦСКА,Локо Сф и Литекс в мойта група но и доста по силни отбори.Пренаправих и ост групи като смесх отборите.Играя на Профешънъл.Най-голямата ми обеда беше над Висла Краков 6-1,а загуба от Локомотив Москва 4-0.
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: Вашите МЛ

Мнение от maniakapetko »

_GAGATA_ написа:Итрая 3-ти сезон с Пирин. Не се правя на играч и затова играя на amateur като си пуснах един мач на най-висока трудност да видя мога ли я и бих с 1-0. Това е без значение.
В началото се свиква трудно със слабия отбор, допреди играех с Атлетико М. На първия сезон си купих Джибрил Сисе(Много добри показатели има сила на шута 98 и т.н.) и още 1-2-ма много класни играча като Сисе буквално разсипваше противниковата отбрана и бележеше гол след гол в тандем с Валдез(Парагваец). Сисе и Валдез ги взех на обща стойност 17 000 точки. През втория сезон се представих отлично като имах само един хикс и всичко друго победи. Странното е че Литекс изпадна, заедно с Ботев и Спартак ВН. В момента съставът ми е доста силен за 3 сезона като има някои много известни звезди.
Притежавам:
Мариян Огнянов - крило
Огбече - крило
Боатенг - централен халф
Ван дер Варт - атакуващ халф
Тошев - нападател на 18 години със сила на удара 96
Адриано - Императора - феномен
и 4-ма защитника, които не знам много добре, но най-старият е на 25
на резервната скамейка седят
Трочовски
Валдез
Лерой Лита от Рединг и др.
Новият 3-ти сезон, през който ще играя за първи път в ШЛ имам 10 поредни победи без допуснат гол. В първенството от 8 мача голова разлика 35 на 0
Интаресно ли ти е да играеш на Аматьор?
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
_GAGATA_
Мнения: 212
Регистриран на: 28 Дек 2007 16:21

Re: Вашите МЛ

Мнение от _GAGATA_ »

Въпросът не е интересно ли ми е. Донякъде да. Просто си играя с кеф. Избухлив характер съм. Старият монитор беше напукан от удар с юмрук по кутията. Нали ти казвам - пускам си най-висока трудност първи мач 2 пъти изпускам и падам 1-0, втори мач бия 1-0 и пак изпускам. Просто предпочитам да бия лесно с удоволствие от колкото да се ядосвам за един мач.
Ако някой играе http://www.bgliga.com да ми пише едно ЛС да направим някой приятелски мач.
spiker

Re: Вашите МЛ

Мнение от spiker »

пичове не се правете на големите играчи, аз си признавам че играя на Регулар и ми е много интересно при положение че пукнах ЦСКА те от 4 удара 3 им бяха голове а аз от 11 вкарах само 1 :| , но не е само тя и доста други отбори съм играл на ниво, както и да е, сега тази сутрин ще поиграя още малко :hi:
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Вашите МЛ

Мнение от MoNteSo »

Играя на професионалисти с Левски.Звездата на отбора ми е Мартин Петров(за какви пари става на въпрос... направо ме заболя сърцето) на първо място съм с 1 точка преднина.Имам 1 загуба и 3-4 хикса, но в момента не играя почти по сейфа, защото цъкам онлайн ;)
Becks
Мнения: 67
Регистриран на: 12 Апр 2008 17:07

Мнение от Becks »

аз имам 2 мастер лиги

1 с Литекс

1 съм с 3 победи от 3 мача

1 мач Литекс 2-0 Черно Море
2 мач Локо Пд. 0-1 Литекс
3 мач Славиа 0-1 Литекс

2 мастер лига имам с Манчестър Юнайтед и къртя всички

Играя на Top Player
Изображение
korniholio

Re: Вашите МЛ

Мнение от korniholio »

Малко новичък във форума, поздрави на всички!

Азз доста поиграх, основно с Tottenham направих 3-4 сезона на professional, взех всичко и минах на top player с Dinamo Zagreb - нещо като залъгалка, докато чакам bfl пача.

Доволен и щастлив почнах с любимия червн отбор, доста се поизмъчих 1-вия сезон (top player, hardest league), та най-накрая след 10 кръга драма с турците, psv, panathinaikos i river plate хванах 3-тото място. :) Чесно казано отдавна не съм се кефил така - 10 кръга с 3 точки разлика между 5-6 отбора. драмата беше пълна..

Сега тъкмо почвам вече в нащо си. понакупих малко млади таланти, пък да видим..

имам един малък проблем обаче, съжалявам ако не му е тука мястото, но има бъг явно с трансферите - някой пробвал ли е да продаде играч с пача? имам доста повече от 16 футболиста, доийдоха оферти за няколко играча, но не ги виждам в negotiations..
dimobs
Мнения: 149
Регистриран на: 08 Юли 2007 23:21

Re: Вашите МЛ

Мнение от dimobs »

korniholio написа:поздрави на всички!
имам един малък проблем обаче, съжалявам ако не му е тука мястото, но има бъг явно с трансферите - някой пробвал ли е да продаде играч с пача? имам доста повече от 16 футболиста, доийдоха оферти за няколко играча, но не ги виждам в negotiations..
и аз съм така :(
CSKA 4ever
korniholio

Re: Вашите МЛ

Мнение от korniholio »

с фикса дойдоха, нямах проблеми на зимния, виждах всички оферти.. тъпото е че нещо графиката обаче се е осрала, та са ше пробвам пак..
dimobs
Мнения: 149
Регистриран на: 08 Юли 2007 23:21

Re: Вашите МЛ

Мнение от dimobs »

korniholio написа:с фикса дойдоха, нямах проблеми на зимния, виждах всички оферти.. тъпото е че нещо графиката обаче се е осрала, та са ше пробвам пак..
кой фикс, да не оправя това с трансферите?! аз имам фикса, обаче е така :@
CSKA 4ever
korniholio

Re: Вашите МЛ

Мнение от korniholio »

с fix-a на вер1 (последния тук) нямах проблеми с трансферите.. са чакам следващия прозорец да видя какво става.
с трансферите друго ми е странно, че в my team не виждам всички, а само някои играчи, ма не съм сигурен дали по принцип не е така..
dimobs
Мнения: 149
Регистриран на: 08 Юли 2007 23:21

Re: Вашите МЛ

Мнение от dimobs »

korniholio написа:с fix-a на вер1 (последния тук) нямах проблеми с трансферите.. са чакам следващия прозорец да видя какво става.
с трансферите друго ми е странно, че в my team не виждам всички, а само някои играчи, ма не съм сигурен дали по принцип не е така..
Точно това ми е проблема :@ Мамка му. След първия сезон Удоджи и Неи ми бяха най-добрите играчи и получих поне по пет оферти за всеки един от тях (Тулуза, Стяуа, Валенсия и мн.др) и неможах да ги продам :@
CSKA 4ever
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Вашите МЛ

Мнение от napster »

Аз и един авер играеме с Нюкасъл Юнайтед , 2сезон , първи в 1ва девизия и на TopPlayer .
(който иска да ни пробва на PES6 2vs.1 да ме намери в скайп)
Изображение
spiker

Re: Вашите МЛ

Мнение от spiker »

Аз направих доста промени като закупих Бербатов, Валдез(не вратаря а 23 годишен нападател) и 3-4 кръга преди края съм на 2 място след Левски които са шампиони вече, преди ЦСКА с 3 точки, трудните ми мачове са само с Левски
Главно разчитам на млади надежди които взех като свободни агенти
korniholio

Re: Вашите МЛ

Мнение от korniholio »

dimobs написа:Точно това ми е проблема :@ Мамка му. След първия сезон Удоджи и Неи ми бяха най-добрите играчи и получих поне по пет оферти за всеки един от тях (Тулуза, Стяуа, Валенсия и мн.др) и неможах да ги продам :@
азз със гарсес имах тия проблеми, май и със удоджи. ма са последния нямах грижи, гъргоров->сампдория и любо божинов(от нафтата)->спортинг + зе руй->славия, че иво димитров полудя през пролетта ;) 2 прозореца вече са ок за момента..
levski_vasko

Re: Вашите МЛ

Мнение от levski_vasko »

аз играя с Левски на Professional и станах 1ви с 13т. преднина,взех и Купата.Купих Георги Христов.Единствено паднах от Беласица :blush: и Локо Пд(играх с юноши,щото беше последен кръг). :)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”