Бyтонки???

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
Munez91

Бyтонки???

Мнение от Munez91 »

Вижте преди няколко дена си намерих в един сайт бутонки за ПЕС 2008,дарпам си файла но след това незнам каде да го поставя.Моля ако може някои да ми даде някаква идея каде да поставям файловете с новите бутонки?!?!?Благодаря предварително!!!
Andres_Messi
Мнения: 130
Регистриран на: 15 Юни 2008 15:30
Местоположение: Марс

Re: Бyтонки???

Мнение от Andres_Messi »

Първо си теглиш GGS-Game Graphic Studio има го в http://www.filefront.com !След като го истеглиш влизаш даваш на File-->Open (избираш All Files) доло намираш папката на Песа си даваш нa Img и цъкаш на cv_0.img!Даваш наи доло на Files 7400!Намираш фаиловете на бутонките които са 7493 до 7501!После даваш на Open--->File намираш каде са ти изтеглените бутонки и цъкаш на тях!Те ти излизат от горе а долу са старите бутонки!Преместваш горните долу и това е !
PS. Дано да сам помогнал!Не сам много добър в обясненията но кво да се праи... :thinking:
Messi If you did play on the sky,we have die to watch how you playing!
Also CSKA FOREVER Изображение
Munez91

Re: Бyтонки???

Мнение от Munez91 »

Благодаря!!! ;)
Munez91

Re: Бyтонки???

Мнение от Munez91 »

а може ли да ми кажете кои са файловете които отговарят на топките(за да мога да си сложа и нови топки)???
bpfcpld

Re: Бyтонки???

Мнение от bpfcpld »

Andres_Messi написа:Първо си теглиш GGS-Game Graphic Studio има го в http://www.filefront.com !След като го истеглиш влизаш даваш на File-->Open (избираш All Files) доло намираш папката на Песа си даваш нa Img и цъкаш на cv_0.img!Даваш наи доло на Files 7400!Намираш фаиловете на бутонките които са 7493 до 7501!После даваш на Open--->File намираш каде са ти изтеглените бутонки и цъкаш на тях!Те ти излизат от горе а долу са старите бутонки!Преместваш горните долу и това е !
PS. Дано да сам помогнал!Не сам много добър в обясненията но кво да се праи... :thinking:
МЕРСИ :)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”