BFL PES 2008 Preview

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2008
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от [BFL]Mancho_United »

А може да не казваме какво сме направили ,защото се видя ,че дори и да кажеш след 2 дена пак се пита ... затова вече инфо - НЕ ! Когато излезне - тогава !
GLORY GLORY MAN UNITED !
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от AntrAcsA »

Ами сами разбирате , че сме на финалната права.. ама тя се оказва с доста непредвидими препятствия , най вече с лицата на играчите , в смисал това да се докара даден играч да мяза на оригинала в реалния живот доста ни мъчи а и както сме само 3 човека всеки има задължения извън БФЛ и както разбирате това ще ни създаде малко проблеми но се надявам да ги оправим в най кратък период от време.
Манчо , гледам как казваш колко процента е бил готов и така нататък... това е малко страно , защото и идея си нямаш какво става с пача ;) Не давай погрешна информация и погрешна представа за пача.
Благодъря ти за загриженоста към ПЕС пача но повярвай ми , ПЕС феновете са с една идея по интелигентни от тези на фифа и няма да правят золуми , като стана в ФИФА форума ;) споко
[BFL]Mancho_United
Мнения: 190
Регистриран на: 03 Фев 2008 00:57

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от [BFL]Mancho_United »

То чак кой знае какви зулуми не са ставали ,но досега немогат да ме убедят в това, което каза ... Просто са по-малко на брой и логично по-малко мнения на ден с въпросите:
Докъде сте ?
Колко остана ?
Кога ще го пуснете ?
и т.н ;) А иначе идея си имам ;) Но като искаш пиши в скайп да ти кажа кое още освен лицата не сте направили ...
GLORY GLORY MAN UNITED !
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от AntrAcsA »

[BFL]Mancho_United написа:То чак кой знае какви зулуми не са ставали ,но досега немогат да ме убедят в това, което каза ... Просто са по-малко на брой и логично по-малко мнения на ден с въпросите:
Докъде сте ?
Колко остана ?
Кога ще го пуснете ?
и т.н ;) А иначе идея си имам ;) Но като искаш пиши в скайп да ти кажа кое още освен лицата не сте направили ...
Извинявай ама ти дойте в екипа едва след като стана пача ! Не си запоснат с това кво ставаше във ФИФА раздела и малкумните ФУФАджиичета кво правеха там , така че ;)
И пак казвам абсолютно не си наясно и с ПЕС пача ;)
Manower
Мнения: 88
Регистриран на: 03 Яну 2008 14:22
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от Manower »

Аз съм един от малкото фенове на ПЕС, които не досаждат с въпросите за излизане на пача, а си следа какво пишете във форума и го чакам търпеливо. 8) Продължавайте работа с пълна пара!
Always my heart will be BLUE!!! LEVSKI FOREVER!!!
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от maniakapetko »

фифето SUX PES RULEZ я верно стига сме досаждали и на мен и на вас ни се играе ама не е тотово то верно много време мина ама да помислим малко PES 2008 е за next-gen
конзолите така че ново проучване(или поне така си мисля).Не толкова опростена като фифето,играе се от много по зрели хора.И дано тва време което ви отнеме не превърне пача в боза кат за фуето(без да искам да обиждам хората,които са го правили),но честно да си призная сем съгласен с това,което писа Широв от PC Mania.ПРосто се надявам,че пачат за любимата ни игра ще е шедиовър.
------------------------------
SLAVIA FOREVER
vampikkata
Мнения: 74
Регистриран на: 18 Юни 2007 19:04

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от vampikkata »

Значи искъм да попитам в някой сайтове за PES 2008 се появиха некви пачове за публиката по точно като играеше Liverpool тениските които носеха феновете бяха като екипите на Liverpool може ли това да се направи и с БГ отборите не че ме интересува дали ще го има просто питам
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от AntrAcsA »

maniakapetko написа:фифето SUX PES RULEZ я верно стига сме досаждали и на мен и на вас ни се играе ама не е тотово то верно много време мина ама да помислим малко PES 2008 е за next-gen
конзолите така че ново проучване(или поне така си мисля).Не толкова опростена като фифето,играе се от много по зрели хора.И дано тва време което ви отнеме не превърне пача в боза кат за фуето(без да искам да обиждам хората,които са го правили),но честно да си призная сем съгласен с това,което писа Широв от PC Mania.ПРосто се надявам,че пачат за любимата ни игра ще е шедиовър.
------------------------------
SLAVIA FOREVER
Кво е писал тоя от РС мания ??
vampikkata написа:Значи искъм да попитам в някой сайтове за PES 2008 се появиха некви пачове за публиката по точно като играеше Liverpool тениските които носеха феновете бяха като екипите на Liverpool може ли това да се направи и с БГ отборите не че ме интересува дали ще го има просто питам
Ами ако се направи така.. то всички фенове , на всички отбори ще са с тия екипи в смисал в случия на всички отбори феновете с фланелки на ливърпул. Не си мисли че не сме го разучили ;)
maniakapetko
Мнения: 513
Регистриран на: 04 Мар 2008 22:16
Местоположение: София

Ре: БФЛ ПЕС 2008 Прежиев

Мнение от maniakapetko »

AntrAcsA написа:
maniakapetko написа:фифето СУX ПЕС РУЛЕЗ я верно стига сме досаждали и на мен и на вас ни се играе ама не е тотово то верно много време мина ама да помислим малко ПЕС 2008 е за неxт-ген
конзолите така че ново проучване(или поне така си мисля).Не толкова опростена като фифето,играе се от много по зрели хора.И дано тва време което ви отнеме не превърне пача в боза кат за фуето(без да искам да обиждам хората,които са го правили),но честно да си призная сем съгласен с това,което писа Широв от ПЦ Маниа.ПРосто се надявам,че пачат за любимата ни игра ще е шедиовър.
------------------------------
SLAVIA FOREVER
Кво е писал тоя от РС мания ??
&амп;яуот;жампикката&амп;яуот;:2п3зггъш написа:Значи искъм да попитам в някой сайтове за ПЕС 2008 се появиха некви пачове за публиката по точно като играеше Лижерпоол тениските които носеха феновете бяха като екипите на Лижерпоол може ли това да се направи и с БГ отборите не че ме интересува дали ще го има просто питам





Ами ако се направи така.. то всички фенове , на всички отбори ще са с тия екипи в смисал в случия на всички отбори феновете с фланелки на ливърпул. Не си мисли че не сме го разучили ;)[/яуоте:2п3зггъш]
Ми оплаква се ето от тези неща:
1.За музиката че е заменена
2.Интрото и ужасната му пикселизация
3.Смяха на интерфеса и логото на радара че било много голямо и нищо не се различавало
ч.Промените на символите за фаул,извикване на защитник барз фаул
5.Оплакжа се от тва че има двете Б и В групите и от фенската лига
ш.За рекламите на сайтовете спонсориращи ви
7.Промяната на графиката с ГФX пача
8.Неточностите даже в А група,правописни грешки
9.Оплакжа се че има отбори като волов и песните им а не са оправени отборите от А гр нормално
10.Присъстват псувни на агитки
Лично мое мнение е че част от оплакванията му са напално основателно но и някои не.Тоя боклук Широв е заклет анти ПЕС фен и цикли само на фифето.А и в непряк текс нарича момчетата некадарници.
----------------------
SLAVIA FOREVER
НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ НЕ ПРИЗНАВАМЕ ЦСКА, А СЛАВИЯ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ, ОТБОРЪТ НА НАШ'ТЕ ДЕДИ, ОТБОРЪТ НА ЦАРСТВО БЪЛГАРИЯ. ОТБОРЪТ ЩЕ Е ШАМПИОН, ЗАЩОТО ТОВА Е СЪДБАТА,НА БЕЛИЯ ОТБОР,БЕЛИ БОГОВЕ!!!
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от AntrAcsA »

Ами РС Мания от край време са си невежи , сега не съм играл ФИФА пача и незнам до каква степен това е вярно но като съдя какво написаха за новия пес след като излезна не се учудвам и на това, там в прав текс нарекова Конами некадърници ;) .И никой не ни спосорира. Просто реклама за реклама.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Ре: БФЛ ПЕС 2008 Прежиев

Мнение от sv3nc3 »

maniakapetko написа:
AntrAcsA написа:
maniakapetko написа:фифето СУX ПЕС РУЛЕЗ я верно стига сме досаждали и на мен и на вас ни се играе ама не е тотово то верно много време мина ама да помислим малко ПЕС 2008 е за неxт-ген
конзолите така че ново проучване(или поне така си мисля).Не толкова опростена като фифето,играе се от много по зрели хора.И дано тва време което ви отнеме не превърне пача в боза кат за фуето(без да искам да обиждам хората,които са го правили),но честно да си призная сем съгласен с това,което писа Широв от ПЦ Маниа.ПРосто се надявам,че пачат за любимата ни игра ще е шедиовър.
------------------------------
SLAVIA FOREVER
Кво е писал тоя от РС мания ??
&амп;яуот;жампикката&амп;яуот;:2п3зггъш написа:Значи искъм да попитам в някой сайтове за ПЕС 2008 се появиха некви пачове за публиката по точно като играеше Лижерпоол тениските които носеха феновете бяха като екипите на Лижерпоол може ли това да се направи и с БГ отборите не че ме интересува дали ще го има просто питам





Ами ако се направи така.. то всички фенове , на всички отбори ще са с тия екипи в смисал в случия на всички отбори феновете с фланелки на ливърпул. Не си мисли че не сме го разучили ;)[/яуоте:2п3зггъш]
Ми оплаква се ето от тези неща:
1.За музиката че е заменена
2.Интрото и ужасната му пикселизация
3.Смяха на интерфеса и логото на радара че било много голямо и нищо не се различавало
ч.Промените на символите за фаул,извикване на защитник барз фаул
5.Оплакжа се от тва че има двете Б и В групите и от фенската лига
ш.За рекламите на сайтовете спонсориращи ви
7.Промяната на графиката с ГФX пача
8.Неточностите даже в А група,правописни грешки
9.Оплакжа се че има отбори като волов и песните им а не са оправени отборите от А гр нормално
10.Присъстват псувни на агитки
Лично мое мнение е че част от оплакванията му са напално основателно но и някои не.Тоя боклук Широв е заклет анти ПЕС фен и цикли само на фифето.А и в непряк текс нарича момчетата некадарници.
----------------------
SLAVIA FOREVER
Ако им бяхме дали правото да сложат патча ни в тяхния диск,а не в PC World,дали щеше да напише това :thinking: :giggle:
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от AntrAcsA »

:D Та ти призная това беше първото нещо , което ми хрумна когато прочетох това :wasntme:
vampikkata
Мнения: 74
Регистриран на: 18 Юни 2007 19:04

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от vampikkata »

BFL възможно ли е да направите такава трева :( :(

Изображение
nasko_ov
Мнения: 44
Регистриран на: 07 Окт 2007 18:45
Местоположение: Казанлък

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от nasko_ov »

В пача ще има ли всички нови играчи на Берое, защото повече от половината отбор е нов?
Изображение
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от IvanMladenov »

nasko_ov написа:В пача ще има ли всички нови играчи на Берое, защото повече от половината отбор е нов?
ами то точно той ни е най-проблемен, защото не знаем кои са новите...
Изображение
Rafito

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от Rafito »

http://www.beroe-bg.com/beroe/team.php
надявам се това да е селекцията със новите играчи и да сам помогнал
Gancehv21

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от Gancehv21 »

Ако не се лъжа това са имената на Берое за този полусезон
nasko_ov
Мнения: 44
Регистриран на: 07 Окт 2007 18:45
Местоположение: Казанлък

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от nasko_ov »

С новите екипи ли ще са Берое?

П.П. http://www.beroe-bg.com/beroe/team.php тоя линк е хубав. Тва би тряввало да е състава на Берое през пролетта.
Изображение
НиКи
Мнения: 1957
Регистриран на: 25 Юли 2007 14:39
Местоположение: Сф

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от НиКи »

nasko_ov написа:С новите екипи ли ще са Берое?\
Не, следващата версия евентуално.
Изображение

ЦСКА - Убиецът на гиганти

Изображение
DelPiero

Re: BFL PES 2008 Preview

Мнение от DelPiero »

аидеее момчета успех ви желая и да го правите 5 месеца , и да го направите когато излезе ПЕС 2009 - важното е да е качествен !!!

позволявам си да нарека " Оня " macy ли къв е къде пише че руснаците са направили страхотен ПАТЧ те го направиха за помалко от месец и е пълна боза !!!

БФЛ Бързайте бавно !!!

Успех !!!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2008”