Pro Evolution Soccer 4

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 4
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
CsKa_BoBi

Pro Evolution Soccer 4

Мнение от CsKa_BoBi »

Здравейте на всички.Искам да попитам дали някой знае защо като играя с някой приятел онлайн и имам голям лаг :o
Имам лаг когато той(приятел) прави играта а когато аз правя играта се движи много флегматично :(
Моля ви ако някой знае от какво е да каже :)

П.П само да кажа ,че като влизам в играта и си изключвам скайпа и махам антивирусната и едва ли е от тях :)
[BFL]Mancho_United

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Ако го прочете някой ФИФА-джия ще каже:
Кво се чудиш - винаги има лаг ,някой път играта представлява гледане на картинки :)

Обаче понеже тва е ПЕС наистина е чудно що има лаг... може би резолюцията ,която сте задали и 2-мата ,а също и графичните детайли ако са на макс и машината не го позволява..
Gosh0

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от Gosh0 »

питай АнтрАксА той е специалист по Пес-овете :nerd:
CsKa_BoBi

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от CsKa_BoBi »

хехех мерси за бързия отговор ..но нека и някой друг ако е имал този проблем и знае от какво е да каже :)
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от napster »

Ами проблема е че играта е пиратска 100%
От това е проблема , с оригиналната не лаги въобще , така че друга вероятност не виждам
Изображение
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от MuSTaKa »

А скоростта на нета ти каква е?
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
CsKa_BoBi

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от CsKa_BoBi »

Скороста на нета е доста бърза..не е от нета 100% :o
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от MrDeqn »

napster написа:Ами проблема е че играта е пиратска 100%
От това е проблема , с оригиналната не лаги въобще , така че друга вероятност не виждам
Абе пиратска дрънци. ПЕС 4 се играе онлайн и без да е оригинална.Пък дали има разлика като е оригинална или не. Проблема е при тех. Или си спри скайпа или виж тез неща които ти товарят най-много компа и ги спри( ctrl+alt+del ти излезне диспейчеро и в процеси ти пише кое колко товари(%) . пусни по лека графика( и да сте с еднаква)
Преди с фифата така се оправях.
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от napster »

MrDeqn написа:
napster написа:Ами проблема е че играта е пиратска 100%
От това е проблема , с оригиналната не лаги въобще , така че друга вероятност не виждам
Абе пиратска дрънци. ПЕС 4 се играе онлайн и без да е оригинална.Пък дали има разлика като е оригинална или не. Проблема е при тех. Или си спри скайпа или виж тез неща които ти товарят най-много компа и ги спри( ctrl+alt+del ти излезне диспейчеро и в процеси ти пише кое колко товари(%) . пусни по лека графика( и да сте с еднаква)
Преди с фифата така се оправях.
:rofl:
NC!!!
Точно от това е , недей да спориш , много по-добре съм запознат от колкото повечето потребители , включително и тебе така че недей се прави мн мн ...
Изображение
Gosh0

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от Gosh0 »

ти си спец по всичко :giggle:
nicks

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от nicks »

Makaveli написа:ти си спец по всичко :giggle:
:giggle: :giggle: :giggle: :giggle: :giggle: :giggle:
d1VaKa

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от d1VaKa »

Сега тъпстер е прав ! Мърда нищо не знае , само се прави на велик . Знае за PES серията от миналия месец ...
Gosh0

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от Gosh0 »

d1VaKa написа:Сега тъпстер е прав ! Мърда нищо не знае , само се прави на велик . Знае за PES серията от миналия месец ...
:rofl: :rofl: тъпстер
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Pro Evolution Soccer 4

Мнение от vili4kata »

И тук май ще стане WC... :wasntme:
MrDeqn
Мнения: 1010
Регистриран на: 16 Юни 2007 10:03

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от MrDeqn »

Офф мазньо мазньо немоа ти помогна повече.
d1VaKa

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от d1VaKa »

MrDeqn написа:Офф мазньо мазньо немоа ти помогна повече.
Ти помогни на себе си , кажи на мама да те закара на 4ти километър и да подложат на задълбочен анализ гноясалите ла**а които са в главата ти
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от MuSTaKa »

Ей, ще летят картони. :@

Следващата обида по някого ще носи бан...
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от AntrAcsA »

Гледам мноо разбирачи има тука :^) ... шо има шо няма лаг... лаг има ДА това е от нета ви, независимо , че теглиш с 10000000 мб в секунда може пак да ти лагва. Зависи от уплоуда на хостера и още един показател на нет връската , на който в момента немога да се сетя как се казваше но до колкото знам в България малцина интернет доставчици го подаржат с БТК АДСЛ той е най висок и постоянен и затова аз лично нямам много проблеми ,е ако е хостнал човек с шит нет ще имам лаг но ако аз хоствам лага не е голям , в ПЕС 6 лага в онлайн почти го няма , ако играеш пък с някой от България изобщо няма лаг . За ПЕС 4 имаго но има начин да се намали до някаква степен с помоча на ето това
Download
Необходимо е и двамата да са с това ехе и лага ще е намален до колкото е възможно !
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Pro Evolution Soccer 4

Мнение от AntrAcsA »

napster написа:Ами проблема е че играта е пиратска 100%
От това е проблема , с оригиналната не лаги въобще , така че друга вероятност не виждам
Пиратското копие и оригинал... разликата е никаква !!! Така наречено пиратско копите е ОРИГИНАЛ просто копиран и разпространен ... НЕ е нова игра или нещо което да липсва. Не е се заблуждавай от факта че в оригиналния ПЕС 6 лага почти го няма.. там е съвсем друга технологията за всръзка между user-те.
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 4”