Трансфери ... :)

Всичко свързано с FIFA Football 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | BFL FIFA 2010
Публикувай отговор
Lentavia

Трансфери ... :)

Мнение от Lentavia »

Здравейте нов съм в форума :) извинявам се ако съм сбъркал раздела но тук пише "Всичко свързано с FIFA Football 2010 " и за това тук го постнах :)

Значи играя си аз "Manager Mode" и при което след всеки един мач изкачам на минус с финанс-а ... само губя пари без да печеля та идеята ми е как мога да си разпродам половината отбор ? (при информация за даден играч пише , че стоиността му е 1.5 млн ... ) така и така играя само с 11 играча и 5 резерви останалите играчи не ми трябват ...
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Трансфери ... :)

Мнение от elit_sofia »

Еми влез в Club Tranfers и оттам ги дай на For Sale. :hi:
Изображение
Lentavia

Re: Трансфери ... :)

Мнение от Lentavia »

дамнит! :) изпуснал съм сезона :) мерси много :) ще чакам отново трансферния сезон :) също така да попитам от време на време печеля някакви точки които ми ги отброява под името отдясно в момента са 5000 отдолу пише Nickname : amateur footballer ... за какво са тези точки ? могат ли да се ползват за нещо ? а и да попитам как да търся да купя примерно определен играч или просто мога да избирам в някой лист в който ми предлагат разни играчи и немога аз да си избирам свободно играчите ...
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Трансфери ... :)

Мнение от elit_sofia »

Lentavia написа:дамнит! :) изпуснал съм сезона :) мерси много :) ще чакам отново трансферния сезон :) също така да попитам от време на време печеля някакви точки които ми ги отброява под името отдясно в момента са 5000 отдолу пише Nickname : amateur footballer ... за какво са тези точки ? могат ли да се ползват за нещо ? а и да попитам как да търся да купя примерно определен играч или просто мога да избирам в някой лист в който ми предлагат разни играчи и немога аз да си избирам свободно играчите ...

Разбира се , че могат да се използват! Значи влез в My FIFA 10 ---> Fan Shop и след това си избираш определената графа , в която искаш да си разгледаш и да си ги отключиш. ;)
Изображение
fifa

Re: Трансфери ... :)

Мнение от fifa »

Когато влезеш в Transfers по време на трансферния сезон и отвориш листа за който ти говориш долу в дясно има едно Search натискаш го и там си избираш какви ирачи да търсиш, колко добри и в какви области добри са те и тн. Предлагам ти най отдолу на това Search след като го натиснеш има Лига, за теб няма значения коя лига е за това избери Any. Всъщо така Player Status или нещо от сорта пак го направи Any. За да не ставаш толкова често на минус след всеки мач МНОГО важно е да си избереш най добрия спонсор, където според мен най-важно е да ти дава много пари за игра "Funding Per Game" след като избереш да си с възмножно най-добрия спонсор всяка година подновявай договора си с него, освен ако не са се появили по добри спонсори, и ще ти се привабят пари към бюджета. Гледай да не даваш мн големи заплати на футболистите защото така ти зима повече пари за игра.Понякога поглеждай на Player Status , като го направиш да търси Free Agent може да има класни играчи и като копуваш от Free Agent само заплата му плащаш без да даваш пари за него защото просто не е част от никой отбор. Гледай да копуваш по млади играчи на добра цена защото после 1. ще са мн добри и 2. струват ужасно много ако са млади и добри. Надявам се да съм помогнал приятна игра :)
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2010”